Hokejbal: Tumbův memoriál vyhráli Hroši

Štípa - Mužstvo Hrochů zvítězilo v10.ročníku štípského Tumbova hokejbalového memoriálu. Hroši vrozhodujících soubojích porazili vsemifinále Býky a ve finále tým Zámecké.

14.1.2009

Ilustrační fotoFoto: Deník/ Karolína Kotenova

Nejlepším střelcem turnaje se stal se sedmi trefami Michal Suchý (Hroši), nejlepším hráčem byl Drahomír Zavadil z týmu Uličky, překvapením turnaje pořadatelé vyhlásili Radima Holíka (Zámecká) a smolařem bylo mužstvo HKB. Ve Štípě ocenili i výkony rozhodčích Nikoly a Alexe Fráňových.

„S Býky jsme prohrávali už 0:2, nicméně díky bojovnosti se nám zápas podařilo ještě zvrátit. Ve finále proti Zámecké jsme byli sehranějším celkem a duel jsme zvládli i lépe takticky,“ řekl z mužstva Hrochů Pavel Suchý.

Přehled výsledků: pořadí po základní části: 1. Hroši 9 bodů, 2. Zámecká 7, 3. Ulička 5, 4. Býci 4, 5. HKB 3. Semifinále: Hroši – Býci 5:4 (P. Suchý 4, Košut – L. Krajča, Rak, Drábek, L. Slovák), Zámecká – Ulička 1:0 (Nuhlíček). O 3. místo: Ulička – Býci 1:0 (Zavadil). Finále: Hroši – Zámecká 4:2 (M. Suchý 2, P. Suchý, Novák – P. Březina, Nuhlíček).

Sestava vítězů: Langer, Vičík – L. Suchý, R. Krajča, L. Paštěka, M. Suchý, Košut, Novák, P. Suchý, K. Březík, Paták.

(hot)

14.1.2009 VSTUP DO DISKUSE

Noví poslanci Zlínského kraje vzešlí z voleb do PS PČR v říjnu 2017
10

To jsou oni! Poslanci, kteří budou hájit zájmy Zlínského kraje

Výstava fenomén igráček v OD 13 ve Zlíně.
15

OBRAZEM: Výstava Fenomén Igráček poprvé ve Zlíně

Ševci inkasovali tři góly za sedm minut. S Mladou Boleslaví prohráli 1:5

Tak tohle se vážně nepovedlo. Zlínští fotbalisté přišli s Mladou Boleslaví o letošní domácí neporazitelnost. Ševci sice po trefě Nigerijce Ekpaie rychle vedli, ale absolutně nezvládli pasáž hry od 25. do 32. minuty, ve které inkasovali tři branky a nakonec v 11. kole HET ligy se Středočechy prohráli 1:5.

Kašík v euforii: Neskutečné. Straší nás minulé roky

ROZHOVOR, VIDEO/ S nadsázkou to vlastně zvládli i bez něj. Právě po odvolání brankáře Libora Kašíka na střídačku a zapojení šestého hráče do hry hokejisté Zlína dvěma góly vyrovnali z 0:2 na 2:2. V prodloužení pak už zase zlínský gólman mohl slavit výhru z brankoviště a následně si užít i pozápasovou děkovačku s fanoušky.

Hokejisté Zlína předvedli další famózní finiš a zdolali Liberec

Další obrat dokonán! Hokejisté Aukro Berani Zlín dokázali dotáhnout další obrat. Tentokrát po dvou slepených gólech během 42 vteřin Liberec vedl 2:0. Jenže beranům stačily poslední dvě a půl minuty, aby vyrovnali na 2:2 Lotyši Robertsem Bukartsem a Ralfsem Freibergsem.