Třetí a čtvrté pokračování série je na programu o nadcházejícím víkendu ve Vsetíně. Třetí duel se hraje v sobotu od 16 hodin a čtvrtý v neděli od 14 hodin.

MALENOVICE – VSETÍN 2:1 (0:1, 2:0, 0:0)

Vsetín, který ve čtvrtfinále play off přešel ve dvou zápasech přes Satré Brno, odcestoval k prvnímu utkání přes kopec Sirákov bez tří důležitých útočníků – Minaříka (zranění), Jana Janáčka a Kašpara (pracovní, respektive osobní důvody). Chyběl i obránce Tomáš Kudela, jenž hrál ve stejném termínu za starší dorost Vsetína). I v oslabené sestavě se Vsetín dostal do vedení, když se v 10. minutě střelecky prosadil navrátilec do sestavy Tomáš Machala. Ve druhé části však přebrali více aktivity domácí a dvěma brankami otočili výsledek. V závěrečném dějství se Vsetínští snažili o vyrovnání, to se jim ale nepovedlo. „Moc šancí jsme si v deštivém počasí nevytvořili. Malenovice vyhrály zaslouženě,“ uznal sportovně trenér Vsetína Richard Brázda.

MALENOVICE – VSETÍN 2:4 (1:1, 1:1, 0:2)

Oproti úvodnímu zápasu už ve druhém semifinále nastoupili za Vsetín útočníci Minařík, Kašpar i obránce Kudela, sestavu doplnil i starší dorostenec Vrána. Po dvou třetinách byl stav vyrovnaného utkání 2:2. Poslední dějství se lépe vyvedlo hostům, kteří tak rivalovi sebrali jedno vítězství. „Do utkání jsme nastoupili se třemi kompletními formacemi. Aktivně jsme napadali s cílem soupeřem unavit. To se povedlo a ve třetí třetině jsme fyzickou převahu zúročili dvěma rozhodujícími zásahy. Vyhráli jsme zaslouženě, byli jsme lepší,“ konstatoval spokojený kouč Brázda.