Hokejbalisté Malenovic prohráli s Vsetínem

Zlínský kraj - [FOTOGALERIE] Výborně si vedli hokejbalisté Vsetína v prvních dvou zápasech semifinále play off Moravské národní ligy. Na hřišti regionálního rivala v Malenovicích dokázali jeden ze dvou zápasů vyhrát a stav série hrané na tři vítězství je tedy 1:1.

24.4.2008

Hokejbalisté Malenovic v souboji s VsetínemFoto: DENÍK

Třetí a čtvrté pokračování série je na programu o nadcházejícím víkendu ve Vsetíně. Třetí duel se hraje v sobotu od 16 hodin a čtvrtý v neděli od 14 hodin.

MALENOVICE – VSETÍN 2:1 (0:1, 2:0, 0:0)

Vsetín, který ve čtvrtfinále play off přešel ve dvou zápasech přes Satré Brno, odcestoval k prvnímu utkání přes kopec Sirákov bez tří důležitých útočníků – Minaříka (zranění), Jana Janáčka a Kašpara (pracovní, respektive osobní důvody). Chyběl i obránce Tomáš Kudela, jenž hrál ve stejném termínu za starší dorost Vsetína). I v oslabené sestavě se Vsetín dostal do vedení, když se v 10. minutě střelecky prosadil navrátilec do sestavy Tomáš Machala. Ve druhé části však přebrali více aktivity domácí a dvěma brankami otočili výsledek. V závěrečném dějství se Vsetínští snažili o vyrovnání, to se jim ale nepovedlo. „Moc šancí jsme si v deštivém počasí nevytvořili. Malenovice vyhrály zaslouženě,“ uznal sportovně trenér Vsetína Richard Brázda.

MALENOVICE – VSETÍN 2:4 (1:1, 1:1, 0:2)

Oproti úvodnímu zápasu už ve druhém semifinále nastoupili za Vsetín útočníci Minařík, Kašpar i obránce Kudela, sestavu doplnil i starší dorostenec Vrána. Po dvou třetinách byl stav vyrovnaného utkání 2:2. Poslední dějství se lépe vyvedlo hostům, kteří tak rivalovi sebrali jedno vítězství. „Do utkání jsme nastoupili se třemi kompletními formacemi. Aktivně jsme napadali s cílem soupeřem unavit. To se povedlo a ve třetí třetině jsme fyzickou převahu zúročili dvěma rozhodujícími zásahy. Vyhráli jsme zaslouženě, byli jsme lepší,“ konstatoval spokojený kouč Brázda.

Hod vánočním stromkem a stovky maličkých běžkařů: prohlédněte si videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 20. až 21. ledna 2018.

Házenkářky odmítly skalp Slavie. Vlastními chybami

Tak blízko skalpu Slavie už dlouho nebyly. Interligové házenkářky Zlína v tabulce nejlepší český tým rozehrané soutěže ve včerejším 14. kole zle potrápily, nakonec ale kvůli vlastním chybám padly nejtěsnějším rozdílem.

Florbaloví Panteři už bez trenéra brali na Bohemce bod

Zřejmě ke změně na pozici trenéra se schyluje v kádru superligových florbalistů Otrokovic. Aktuálně pátý celek nejvyšší soutěže už ve včerejším 21. kole na palubovce pražských Bohemians nevedl Karel Ševčík.

Pod Ještědem spadla lavina. Berani inkasovali sedm gólů

Uf, to byla demolice. Pod Ještědem berany zase zasypala gólová lavina. Z Liberce si body neodvezli tři roky a posledních šest zápasů. Naopak v neděli si hokejisté Aukro Berani Zlín z Liberce odvezli drtivý výprask 0:7.