,,Měli jsme dobrý nástup do zápasu. V první třetině jsme často stříleli a dařil se nám rychlý přechod do útoku. V páté minutě nás poslal do vedení po spolupráci s Cundou a Huťkou Ondřej Hradil. Poté na třinecké ploše úřadoval velmi dobře hrající Miroslav Cunda. Po jeho dvou gólech v rozmezí osmatřiceti sekund jsme vedli v 15. minutě 3:0,“ upozornil na povedený začátek v utkání malenovický trenér Adam Kovařík.

V prostřední části ale jeho mužstvo polevilo v nasazení a domácí ve čtyřiadvacáté minutě Plánkou korigovali na 1:3.

,,V závěrečném dějství jsme začali víc běhat a tím jsme eliminovali ofenzívu Třince. Postup do druhého kola národního poháru jsme si tak zkušeně pohlídali. Postup definitivně stvrdil v předposlední minutě střetnutí David Ševčík,“ potěšila výhra na půdě lídra druhé ligy ve Skupině sever Kovaříka.