ASC MALENOVICE – HBT VLAŠIM 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)

Domácí kolektiv začal zápas zakřiknutě, a proto od páté minuty po gólu Špaleto prohrával 0:1. Ke konci první třetiny se herní projev Malenovic zlepšil a díky ofenzivnějšímu pojetí také klub z předměstí Zlína ve dvacáté minutě Jankovičem v přesilovce skóre srovnal na 1:1. V závěrečném dějství byli ovšem hosté opět lepší a jejich nápor zužitkoval čtyři minuty před koncem střetnutí znovu v početní převaze Fris.

„Klíčová pro naši porážku byla špatná disciplína mužstva. Vždyť ve třetí třetině jsme byli šestkrát vyloučení. Soupeře navíc výrazně podržel brankář Michal Straka,“ konstatoval po zajímavém souboji domácí trenér Miroslav Hložinek.

Branka Malenovic: Jankovič. Sestava: Terna – Rzesotto, Kačor, Novák, Chmela, Michal Kubis, Kadlčák, Skyba, Havlík, Šabacký, Pešat, Olša, Jankovič.⋌(hot)