Ve 21. kole zlínské mužstvo zvítězilo v Přerově 3:1.

V utkání ale brzy nejprve skóroval přerovský tým. Už ve 2. minutě zajistil Hanákům vedení Billa. Hosté ovšem po brankách Jakuba Čechmánka a Pešáka ve 13. minutě otočili stav na 1:2. Třetí jejich gól přidal ve 49. minutě Šišák.

,,Byl to bojovný a upracovaný hokej. Nám se v těžkém utkání nedařily přesilovky. Hráči ale šli střídání po střídání za vítězstvím. Hráli obětavě, blokovali střely. Zápas odmakali od první do poslední minuty,“ chválí svoje svěřence zlínský kouč Jan Srdínko.

Ve 22. kole Zlín vyhrál ve Vítkovicích 5:2.

Na ploše třetího celku tabulky se zrodil nečekaný výsledek. Ještě na začátku 38. minuty svítil na ukazateli skóre stav 1:1. Závěr střetnutí patřil hostům. Ti ještě ve druhé části po ráně Pešáka strhli vedení na svoji stranu a ve třetí třetině přidali po trefách Urbana, Holby a Vaculíka další tři branky. Domácí na konci střetnutí už jenom zmírnili svoji porážku. Ševci si tak z Vítkovic přivezli důležité tři body.

V tabulce po neúplném 22. kole Výhodní skupiny juniorské extraligy je Zlín na 6. místě.

Nyní je v extralize reprezentační přestávka. Další duely zlínský tým odehraje ve čtvrtek 16. listopadu doma s Kometou Brno a v sobotu 18. listopadu v Moravských Budějovicích s Jihlavou.

HC ZUBR PŘEROV – BERANI ZLÍN 1:3 (1:2, 0:0, 0:1)

Branky Zlína: Jakub Čechmánek, Pešák, Šišák.

HC VÍTKOVICE RIDERA – BERANI ZLÍN 2:5 (0:0, 1:2, 1:3)

Branky Zlína: Šišák, Pešák, Urban, Holba, Vaculík.

Berani Zlín: Uherek (Šimšálek) – Velikovský, Šišák, Kotala, Zavřel, Burián, Špaňhel, Nábělek – Pilát, Jakub Čechmánek, Klimek, Nekvapil, Jakub Heš, Matyáš Horský, Pešák, Martin Holba, Tomek, Urban, Vaculík. Trenér: Jan Srdínko.