Prvenství vybojovala Kometa Brno, druhý skončil Trenčín, čtvrté byly Vítkovice.

Berani v prvním turnajovém duelu podlehli Kometě Brno 1:3, poté zdolali Vítkovice 6:3 a v posledním utkání prohráli s Trenčínem 4:5 po samostatných nájezdech.

,,V partii s brněnskou Kometou chybělo našemu mužstvu nasazení. Sehraní hosté hráli chytře a duel zvládli takticky. Ve střetnutí s Vítkovicemi jsme podali nejlepší výkon v turnaji. Hráči v něm zvýšili bojovnost, byli důrazní před oběma brankami, dařil se nám také přechod do útoku. V tomto zápase jsme dávali pěkné góly. Rovněž v souboji s Trenčínem byl k vidění pohledný zápas. My jsme v něm prohrávali 0:1, 1:2, 2:3, poté vedli 4:3. Trenčínské mužstvo 3. minuty před koncem normální hrací doby ale vyrovnalo na 4:4. Bohužel v rozhodujících samostatných nájezdech jsme nedali žádnou branku. Přímý souboj o druhé místo v turnaji tak vyhrál slovenský celek,“ hodnotil všechny zápasy Zlína jeden z domácích trenérů Jiří Podešva.

MV Cars Cup byl součástí série letošních žákovských turnajů ve Zlíně. Turnaj se hrál systémem každý s každých. Všechny zápasy se hrály 2 x 20 minut čistého času.