„Družstvo Vyškova není na hřištích souperů příliš nebezpečné, proto je naší povinností tento duel vyhrát,“ je smířen s rolí jasného favorita manažer ďáblů Ivan Tomaštík.

Vyškov vyzve od 14 hodin také celek zlínského Reflexu. „My musíme nutně sbírat body, a tak do střetnutí se slabším protivníkem půjdeme s ofenzivní taktikou,“ vyzradil záměry kapitán Reflexu Aleš Pšurný.

Základní část elitní české soutěže ale vyvrcholí až zítra od 14.30 hodin druhým letošním zlínským derby. Před prestižním utkáním jsou více v klidu ďáblové. „Kdo dá v derby první branku, tak vyhraje,“ tipuje Ivan Tomaštík, jenž svým svěřencům tentokrát naordinuje spíše defenzivní úkoly.

„Budeme vycházet ze zajištěné obrany a v útoku se o vzruch přičiní naše posily pro vrchol sezony Ondra Veselý s Martinem Vozdeckým,“ odtajnil triumf v nedělní sestavě manažer Devilsu. Ovšem ani v Reflexu neskládají zbraně.

„V derby se může stát cokoliv, a proto pokud podáme disciplinovaný výkon a budeme proměňovat šance, tak v této partii uspějeme,“ věří v příznivý výsledek kapitán Aleš Pšurný.

(hot)