Do konce prvního poločasu se toho příliš nevidělo, byly zde náznaky šancí na obou stranách, ale bez gólového efektu. „Diváci se mohli pobavit až při poločasové přestávce, kdy probíhala divácká soutěž ve střelbě na bránu o VIP vstupenky do kina," pousmál se kapitán a manažer týmu v jedné osobě Lukáš Pantálek.

Vše podstatné se odehrálo po přestávce, kdy sice po trefách Krajči a Postavy vedli 2:1, ale po zaváhání a kontaktní brance hostí se hráči UTB začali bránit a bát o výsledek.

„Tři minuty před koncem Vyškov dokonce kopal penaltu, kterou ale stejně jako dorážku bravurně zlikvidoval brankář Nevřala. Při power play tlak soupeře sílil, ale třicet sekund před koncem se dostal balon k Pavlu Postavovi, který trefil prázdnou branku a stvrdil nám po třech kolech plný bodový zisk," zářil štěstím jeden z pilířů zlínského týmu Rostislav Slobodian, který se už těší na další sobotní duel v Brně s Nasanou. 

UTB ZLÍN – AMOR VYŠKOV 3:1 (0:0)

Branky UTB: Postava 2, Krajča. UTB Zlín: Nevřala (Mikel) – Juhás, Krajča, Slobodian, Pantálek, Kalus, Postava ml., Hlobil, Křepelka, Hubáček.