„Loni jsme skončili na stříbrné příčce, ale letos jsme chtěli zaútočit na titul,“ přiznává kapitán družstva Aleš Pšurný, jenž se navíc společně s Miroslavem Rýpalem staral o chod klubu. Jeho týmu se dlouho dařilo. Vyhrál téměř suverénně základní část, bez zaváhání prošel i miniturnajem, v němž se rozhodovalo o nasazení do play off. V semifinále však Reflex vyřadil jeho městský rival Prozax.

„Neunesli jsme roli favoritů. V semifinále nám totiž naprosto selhala střelba, rovněž jsme ale nastupovali mírně oslabení,“ přiznává Pšurný. Kapitán týmu našel ale v Reflexu především klady. „Prakticky ve všech zápasech jsme předváděli líbivou technickou a kombinační hru. Dařily se nám přesilovky a do kolektivu velmi dobře zapadli věkem ještě junioři Horák, Nesrsta, Vaněček a Kolařík,“ pochvaluje si Aleš Pšurný. Za největší osobnosti celku vybral gólmana Šťůralu, beky Kleslu se Šťastným a útočníky Sakrajdu s Filipem Čechem.

„Ačkoliv jsme po semifinálovém vyřazení museli dlouho zahánět špatnou náladu, chuť v budoucnu porvat se o mety nejvyšší jsme neztratili. Proto i v roce 2008 zaútočíme na titul,“ slibuje závěrem muž s céčkem na prsou.