„Nepodali jsme optimální výkon a ani vůz se nám nepodařilo ideálně vyladit,“ posteskl si Navarra, který ještě zdaleka nevzdává boj o titul. „Ještě se o něj určitě v příštích závodech popereme,“ slíbil.

Po roce se opět vrátil aktuální lídr IRC a vrací se maximálně spokojen. „Barum rally patří k mým oblíbeným soutěžím a i s druhou pozicí vládne v týmu nadšení. Katapultovala nás do pozice lídra IRC a v hodnocení značek se dopředu protlačila i značka Peugeot,“ těšil se García Ojeda. „V blízké budoucnosti budeme zvažovat i účast na zbylých podnicích mistrovství Evropy. Další plán mimo IRC však zatím nemohu potvrdit,“ dodal Španěl, jemuž se atmosféra v okolí tratí líbila. „Byli všude a skvělí. Zdravili nás i při přejezdech,“ pochvaloval si diváky.

„Pro Peugeot je zlínský double velmi důležitým výsledkem pro další průběh seriálu IRC, neboť se nám podařilo zvýšit náskok v hodnocení značek. Osobně mám radost i z dalšího výsledku na stupních vítězů,“ doplnil spolujezdce García Ojedy Jordi Barrabes.

Důvod k radosti měla v cíli i třetí posádka a nejlepší z Česka Václav Pech a Petr Uhel, která opět dosáhla na domácí titul. „Věděli jsme, že když tady dojedeme, mohlo by to na stvrzení postavení stačit. Tomu jsme také podřídili jízdu. Jeli jsme rychle, ale bez zbytečného risku,“ potvrdil zkušený pilot. „Žádné oslavy se ale vzhledem k sobotním smutným událostem nekonaly a ani nebudou,“ dodal.