Druhým v pořadí podle bodů byl olomoucký Filip Látal, třetí příčku obsadil Jakub Kovařík z Nového Jičína. Mezi ženami nejvíce bodovala Klára Mazalová z Aquaklubu Tábor.

Hlavní závod o cenu sponzora opanovali Jakub Kovařík a Barbora Sládečková z Olomouce, kteří kralovali v disciplíně 200 RP.

Dalšími závody o ceny byla nejkratší trať 50RP, kterou vyhrál Slovák Jakub Kozmer ze Šaľy a Adéla Švomová ze Žďáru nad Sázavou. Nejrychlejšími závodníky na nejdelší trati 1500 PP se stali liberecký Matyáš Kubíček a Hanačka Zuzana Svozilová.

V soutěži družstev kralovala Laguna Nový Jičín, hned za ní skončil druhý klub KSP Olomouc, třetí byl Čochtan klub Žďár nad Sázavou

Součástí mezinárodní akce byl vložený závod dětí NEMO Zlín na 50PP a na trati 100PP, ve kterém se představily nejmladší naděje zlínského ploutvového plavání. V samotném závodě se velmi dařilo juniorskému závodníkovi Janu Janáskovi, který se v disciplínách 50PP a 200 bifi díky novému osobnímu rekordu bral dvakrát stříbro. Ve finále na 50RP doplaval čtvrtý a na trati 400PP mu patřila třetí příčka za Bukorem a Kubíčkem. V celkové bodování jednotlivců Cmas byl šestý.

Další úspěšnou zlínskou závodnicí byla Adéla Kneifelová, která zaplavala na tratích 100RP a 100PP čtvrtá místa a ve finále 50RP dohmátla jako šestá.

Tradiční mezinárodní závod v ploutvovém plavání a rychlostním potápění NEMO TROPHY 2019 hostil klub Nemo Zlín. Akce, která byla podpořena Fondem mládeže a tělovýchovy města Zlína a Zlínským krajem, se konala v Městských lázních Zlín.

Na startu se představila více než stovka plavců ze čtyř zemí. Závody měly tradičně výborné obsazení. Do Baťova města přijeli seniorští a juniorští reprezentanti z Německa, Maďarska, Slovenska a domácí České republiky.