HELAS BRNO– JEREVAN SLAVIČÍN 9:1 (5:1)

„Helas nemilosrdně trestal naše chyby. Po vlastní souhře dal jen dvě branky. Takový debakl jsme si nezasloužili,“ povzdechl si slavičínský trenér Leoš Minarčík.

Například hrubka, po níž hosté inkasovali druhou branku, by se mohla súspěchem vysílat vpořadu domácího videa Neváhej, a toč! Kompletní čtveřice Jerevanu ipřes vlastní teč odešla nepochopitelně střídat a po rychlém domácím autu se sám před slavičínským brankářem zjevil Maša, který Baklíka spřehledem překonal.

Očestný úspěch Valachů se postaral vprvním poločase Tomáš Hnilo, který však po změně stran uviděl červenou kartu a vpříštím zápase sTřincem bude mužstvu scházet. Střetnutí nedohrál ani Milan Both, který se zranil a jeho sobotní start proti Slezanům je tak nejistý.

Minarčík kromě toho vBrně ještě postrádal kvůli pracovním povinnostem Tyla, zraněné Julinu, Prešnajdra, Švajdu a nemocného Zoubka.

„Šancí jsme si přesto vytvořili dost, jenže zůstali nevyužity, a to rozhodlo oosudu utkání,“ mínil Minarčík. „Slavičín nebyl lehký soupeř, výsledek je pro něj hodně krutý,“ uznal kouč vítězů JanSloup.

Sestava Jerevanu: Baklík– T. Hnilo, Světlík, P. Švach, Dorůšek, T. Švach, Hnaníček, Fojtík, Neuman,Both.

Další výsledky: Havířov– Nasan okruh Brno 3:3, Hlinsko– Tango Brno 0:4, Agromeli Brno– Opava 5:3, Hradec Králové– Havlíčkův Brod 4:4, Třinec– Malé Hoštice10:2.