,,Akce se za solidního počasí a při teplotě čtyři stupně nad nulou zúčastnilo šedesát cyklistů a příznivců tohoto sportovního odvětví. Ti nejprve v novém sídle firmy v Bartošově ulici u Makra v Otrokovicích absolvovali přivítání do Nového roku.

Na programu bylo i nezbytné focení. Navíc jsme pro všechny cyklisty připravili také malé občerstvení a tombolu s cenami věnovanými pořadatelskou firmou FORCE KCK Cyklosport. Poté se celý peloton se dvěma doprovodnými vozidly vydal na propagační jízdu do centra Zlína. Ostrý start závodu byl u benzínové stanice na Vršavě.

Cíl byl na kopci směrem k Lešné v Kostelci, V cíli byli nejlepší jezdci odměněni věcnými cenami a každý účastník dostal od firmy FORCE dárek a to zimní cyklistické ponožky,“ informovala jedna z pořadatelek Novoroční vyjížďky Andrea Kmentová.

Z vítězství se nakonec radoval Jiří Slavík. Druhou příčku vybojoval Ivo Odvárka (oba FORCE KCK Cykoteam  Zlín), bronzovou pozici obsadil Jiří Přibyl také z KCK Zlin.

Závod horských kol vyhrál otrokovický biker Roman Chrastina.

   ,,Závod začal ve volnějším tempu a na začátku kosteleckého kopce bylo v čele zhruba třicet cyklistů. Postupně se však peloton rozpadl na menší skupinky. V závěru už zůstala vpředu pouze sedmičlenná skupina. V ní byl nejaktivnější Jiří Slavík. Ten v posledním stoupání nastoupil a třicet metrů před cílem už byla jasné, že si jeden z našich elitních jezdců nenechá prvenství vzít,“ popsal průběh a rozhodující momenty zajímavého a prestižního podniku manažer zlínského FORCE KCK Cykloteamu Dalibor Kmenta.

Ten i na začátku roku zve do svého klubu další nové zájemce o cyklistiku.

,,Tréninky míváme pravidelně každou sobotu a neděli. Sraz je vždy v 9 hodin u sídla společnosti na parkovišti KCK v ulici Bartošova v Otrokovicích,“ vybízí ke sportování Kmenta.