„O vítězství se porve deset týmů rozlosovaných do dvou základních skupin. Do semifinálových bojů pak postoupí dva nejlepší týmy z každé skupiny," řekl k hracímu systému turnaje ředitel Jiskra Cupu Petr Bartoník.

Mezi favority na vítězství patří historicky nejúspěšnější tým turnaje, pětinásobný vítěz Krijkos Otrokovice, vítězný tým letošní krajské ligy FC Internazionale Otrokovice nebo mistr České republiky v sálové kopané ze sezóny 2008/2009 Rovers Otrokovice. Uspět bude chtít i pořádající tým Jiskra Otrokovice.

Na přední příčky pomýšlí i pořádající oddíl.

„Věřím, že navážeme na kvalitní výkony z ligové soutěže a promluvíme do bojů o přední pozice. Bude to však velmi těžké, konkurence je veliká a úspěchem pro nás bude už případný postup ze skupiny,“ uvedl brankář Jiskry Ondřej Kymla.

„Ve spolupráci se sponzory jsme připravili hodnotné ceny pro nejlepší čtyři týmy, ale také individuální ceny pro nejlepšího hráče, střelce a brankáře,“ doplnil Bartoník. Turnaj začíná v 8 hodin, finále je pak hraje na programu od 17 hodin. Více informací lze nalézt na www.jiskra-futsal.com.