V konkurenci osmi týmů se neztratil ani výběr pořádajícího oddílu Jiskry Otrokovice. Po rozpačitém začátku se svěřenkyně trenéra Štefana Boršického probraly a v boji o třetí místo porazily rezervu Poruby rozdílem gólu, čímž tak soupeři oplatily nečekanou porážku z úvodu turnaje.

„Výkon našich děvčat se dá hodnotit vcelku kladně. Nové posily zapadly dobře jak do kolektivu, tak i do herního stylu. Zvláště Lenka Mahdalová předvedla skvělý výkon,“ potěšilo vedoucího týmu Jiskry Zbyška Cilečka. „V brance se představila vedle tradičně velmi dobře chytající Renaty Vitáskové i Petra Plášková, která se rozhodla po dvouletém působení ve Zlíně opět k návratu do mateřského klubu. Bojovností překypovala Helena Brandová, která si svým výkonem pootevřela dveře do nejvyšší soutěže. Martina Huráňová předvedla, že letní příprava ve Veselí nad Moravou začíná nést své ovoce,“ dodal kouč Jiskry Štefan Boršický.

Nejlepší hráčkou turnaje se podle mínění trenérů stala písecká Iveta Luzumová. Na turnaji zaujalo trio hráček z Ukrajiny v dresu prvního družstva Ostravy - Poruby. „Se současnou formou by jistě všechny byly ozdobou kteréhokoliv interligového družstva. Finálové utkání se stalo vrcholem turnaje a ukázalo, že avizovaný boj Poruby o postup do WHIL nemusí být vůbec utopií,“ povšiml si Cileček.