Pátek 5. srpna

ATLETIKA

Valachy Man – terénní triatlon s intervalovým startem, další díl seriálu Valachy Tour (start ve 14.00 u přírodního koupaliště Na Stanoch (Balaton) v Novém Hrozenkově).

FOTBAL

MSFL: Hulín – Třebíč (18). Krajský přebor: Baťov – Bystřice p. H. (17:30). I. A třída: Brumov B – Juřinka (17.30), Zubří – Podlesí (18). Zlín IV. třída: Provodov B – Lipová (18).

Sobota 6. srpna

ATLETIKA

Mítink Zlín 2016 – 65. ročník (14, Stadion Mládeže ve Zlíně). Běh na 2 míle ve Zlíně (9, start u budovy Madal Bal v Přílukách).

FOTBAL

I. liga: 1. FC Slovácko – Dukla Praha (17). Divize: Valašské Meziříčí – Šumperk (10.15), Velké Karlovice + Karolinka – Pustá Polom (17). Krajský přebor: Luhačovice – Kelč (14.30), Chropyně – Vigantice, Rožnov p. R. – Morkovice (17.30). I. A třída: Vidče – Nedašov (16.30), Jaroslavice – Val. Příkazy, Napajedla – Kvasice, Skaštice – Malenovice (17.30). I. B třída: O. N. Ves – St. Město (16.30), Ratiboř – Franc. Lhota, Lukov – Němčice, Lužkovice – Tečovice, Zborovice – Morkovice, Ořechov – 1. FC Slovácko C (17.30). Okresní přebor Zlín: Dolní Lhota – Bylnice (15.30), Březůvky – Újezd, Louky – Nedašova Lhota, SK Zlín – Březnice, Luhačovice B – Mladcová B (všichni 17.30). Zlín III. třída: Fryšták B – Slušovice B (17.30), Bratřejov – Vysoké Pole (18). Zlín IV. třída: Horní Lhota – Tichov, Vlachovice B – Bohuslavice n. Vl. (oba 17.30). Okresní přebor Kroměříž: Mrlínek – Elko Holešov B (16.30). Kroměříž III. třída: Pravčice – Hlinsko p. H., Martinice – Rajnochovice, Bařice – Kvasice B, Zlobice – Bezměrov (16.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Košíky – Ostrožská Lhota, Orel Uh. Brod – Záhorovice, Vlčnov B – Boršice u Bl., Strání B – Pitín (17). Okresní přebor Vsetín: Krhová – Valašská Bystřice (17.30). Vsetín III. třída: Halenkov B – Střelná, Ústí – Loučka, Choryně B – Lačnov, Růžďka – Kladeruby, Janová – Hutisko B (17.30).

CYKLISTIKA

Hostýnská padesátka – 4. ročník (12.12, start na Masarykově náměstí v Bystřici pod Hostýnem).

MALÁ KOPANÁ

Memoriálu Františka Strnada v Lipině – 9. ročník (9–19).

TENIS

ATP Valašska – 7. turnaj amatérů nad 20 let ve Zlíně (9–17, antukové kurty na Vršavě).

Neděle 7. srpna

FOTBAL

MSFL: Slovácko B – Zlín (10.15, Kunovice), Otrokovice – HFK Olomouc (10.30). Divize: Slavičín – Holešov (10.15, UT). Krajský přebor: Provodov – Strání (16.30), Boršice – Štítná n. Vl., Fryšták – Vsetín (17.30). I. A třída: Val. Meziříčí B – Val. Klobouky (10), Slušovice – Vlachovice, Horní Lideč – Sehradice, Nedachlebice – Hluk, Bojkovice – Koryčany, Nivnice – Osvětimany, Újezdec – Vlčnov, Dol. Němčí – Žalkovice (17.30). I. B třída: Zlechov – Buchlovice (10), Nevšová – V. Otrokovice B (10.30), Hutisko – Kateřinice, Hrachovec – Semetín, Hovězí – Prostř. Bečva, Dolní Bečva – Prlov, Lidečko – Zašová, Val. Polanka – Lhota u Vs., Příluky – Lípa, Mladcová – Slavičín B, Veselá – Admira Hulín, Tlumačov – Kostelec u Hol., Ludkovice – Drslavice, Březolupy – Prakšice, Nedakonice –Kunovice (17.30). Okresní přebor Zlín: Mysločovice A – Rokytnice, Návojná – Jasenná (oba 17.30). Zlín III. třída: Napajedla B – Tečovice B, Příluky B – Poteč (oba 10.15), Žlutava – Spytihněv, Kašava – Štípa, Vizovice – Pohořelice, Kostelec – Halenkovice, Březová – Doubravy, Šanov – Drnovice, Loučka – Biskupice, Pozlovice – Neubuz, Slopné – Rudimov, Štítná n. Vl. B – Velký Ořechov (všichni 17.30). Zlín IV. třída: Mysločovice B – Veselá B, Nedašov B – Petrůvka (oba 10), Smolina – Mirošov (14), Všemina – Lutonina, Lhota – Vlčková, Jaroslavice B – Komárov, Zádveřice – Kudlov, Trnava – Hvozdná, Racková – Lužkovice B, Hřivínův Újezd – Jestřabí (všichni 17.30).

Okresní přebor Kroměříž: Těšnovice – Komárno, Počenice – Loukov, Lubná – Zdounky, Střílky – Chvalčov, Skaštice B – Roštění, Slavkov p. H. – Břest (16.30). Kroměříž III. třída: Záhlinice – Rusava, Prusinovice – Rymice (15), Tučapy – Zahnašovice, Ludslavice – Míškovice, Kyselovice – Chropyně B, Dřínov – Záříčí, Rataje – Lutopecny, Roštín – Litenčice, Šelešovice – Zborovice B (16.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Březová – Uh. Ostroh A (15), Hluk B – Jarošov, Havřice – Bílovice, Topolná – D. Němčí B, Bánov – Slavkov, Kněžpole – Šumice, Jalubí – Sušice (17). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Částkov – Traplice (10.15), Přečkovice – Hradčovice (14.30), Velehrad – Huštěnovice, Polešovice – Kostelany, Babice – Tupesy, Popovice – Mařatice, Nezdenice – St. Hrozenkov, H. Němčí – Žítková (17). Okresní přebor Vsetín: Bynina – Jablůnka (15), Huslenky – VKK B, H. Bečva – Lhotka, Halenkov – Střítež, N. Hrozenkov – Choryně (17.30). Vsetín III. třída: Branky – Zubří B, V. Senice – Hošťálková (17.30).