Pátek 5. října

HOKEJ
Extraliga mužů: Zlín - Plzeň (17.30). Extraliga juniorů: PSG Berani Zlín – Třinec (15), VHK Robe Vsetín – Vítkovice (17.30).
FOTBAL
FORTUNA:LIGA: FC Fastav Zlín – Liberec (18). MSFL: Kroměříž – Hlučín (18). Krajský přebor: Baťov - Brumov (18.30).

Sobota 6. října

ATLETIKA
Beh na 2 míle ve Zlíně (9, start před budovou Madal bal v Přílukách).
Noční běh v Holešově – 3. ročník (19.30, start v Zámecké zahradě).
BASKETBAL
II. liga mužů: Kroměříž – Karviná (14), Valašské Meziříčí – Basket Opava 2010 (17),
CYKLISTIKA
Závod horských kol na Ploštině (10-14).
FLORBAL
I. liga žen: Vsetín – Bulldogs Brno (16.30). Regionální liga mužů: Blansko – Zlín Lions B (10), Bučovice B – Panthers Otrokovice B (11.30), Hornets Brno – Blansko (13), Zlín Lions B – Bučovice B (14.30), Panthers Otrokovice B – Hornets Brno, 16, vše SH v Morkovicích).
FOTBAL
MSFL: Uherský Brod – Líšeň, Valašské Meziříčí - Hulín (15). Divize: Vsetín – Slavičín (15).
Krajský přebor: Vel. Karlovice - Morkovice, Holešov - Bystřice p. H., Skaštice - Luhačovice, Provodov - Hluk (15). I. A třída: Kelč - Nedašov, Vigantice - Kateřinice, Rožnov pR - Vlachovice, Kvasice - Buchlovice, Osvětimany - Ořechov, Bojkovice - Nivnice (15). I. B třída: Ratiboř - Horní Lideč (13), Poličná - Hutisko, Choryně - Franc. Lhota, Mladcová - Příluky, Tečovice - Louky, Veselá - Malenovice (15).
Okresní přebor Zlín: Slušovice B – Poteč (15). Zlín III. třída: Lukov – Lípa, Drnovice - Štítná n/Vl. B, Hvozdná – Rokytnice, Dolní Lhota - Nedašov B (15). Zlín IV. třída: Lužkovice B – Komárov, Louky B – Racková, Fryšták B – Neubuz (15).
Okresní přebor Kroměříž: Zborovice – Němčice (15). Kroměříž III. třída: Žeranovice – Ludslavice, Roštění – Martinice, Rajnochovice – Tučapy, Rusava – Zahnašovice, Litenčice – Pravčice, Lutopecny - Záříčí (15).
Okresní přebor Uherské Hradiště: Slavkov – Jarošov, Strání B – Topolná (15). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Drslavice B - Uh. Ostroh B (15).
Okresní přebor Vsetín: Střítež – Jablůnka, Ústí – Bynina, Krhová – Hošťálková (15). Vsetín III. třída: Janová – Liptál, Huslenky – Ratiboř B (15). Vsetín IV. třída: Růžďka - Študlov (15).
MSDŽ: Uherský Brod – Fastav Zlín (13).


HÁZENÁ
I. liga žen: Kunovice – Bohunice (16). II. liga mužů: Luhačovice – Žeravice (12.30).
HOKEJ
I. liga mužů: Vsetín - Benátky nad Jizerou (17.30). Krajská liga: Uherský Brod – SHKM Hodonín (17). Kroměřížská amatérská liga: Rychlov – Rebels (17.15), HC Senators – Rymice (19), Jiskra Chropyně – Tovačov (21).
HOKEJBAL
Malenovická liga: Tečovice – Stator (9), Rivermen Malenovice – Tigers Malenovice (11), Loozers – Boston Zlín (13).
VOLEJBAL
Extraliga mužů: Fatra Zlín – Ústí nad Labem (17). II. liga žen: Vsetín – Juliánov (10 a 14). Krajský přebor Zlín muži: Napajedla – Holešov (10 a 13), Valašské Meziříčí – Nivnice (11 a 15), Staré Město B – Uherské Hradiště (10 a 13). Krajský přebor Zlín ženy: Slavičín – VSK Univerzita Zlín (9 a 12), Kroměříž – Uherské Hradiště (10 a 13), Uherský Brod – Hošťálková (10 a 13). Krajský přebor Uherské hradiště ženy: Orel Veselí – Bojkovice (10. a 12)

Neděle 7. října

BASKETBAL
II. liga mužů: Valašské Meziříčí – Karviná (10), Kroměříž – Basket Opava 2010 (10).
FLORBAL
Národní liga: Hluk – Aligators klobouky (18). I. liga žen: Vsetín – Šitbořice (15.30).
FOTBAL
Krajský přebor: Nevšová - Boršice, Štítná n. Vl. - Juřinka (15). I.A třída: Brumov B - Vidče (10), V. Otrokovice B - Napajedla (10.15), Val. Meziříčí B - Val. Klobouky (14.30), Hrachovec - Val. Příkazy, Podlesí - Slušovice, Dolní Němčí - Kunovice, Újezdec - Koryčany, Žalkovice - Nedachlebice (15). I. B třída: Holešov B - Jaroslavice (10.15), Prlov - Halenkov, Slavičín B - Val. Polanka, Hovězí - Semetín, Lidečko - Prostř. Bečva, Kostelec u Hol - Lužkovice, Fryšták - Slavkov p. H., Admira Hulín - Chropyně, Havřice - Drslavice, Březnice - Zlechov, Ludkovice - Staré Město, Šumice - Luhačovice B, Březolupy - Tlumačov, 1. FC Slovácko B - Uh. Ostroh, Nedakonice - Morkovice B (15).
Okresní přebor Zlín: Jasenná – Bylnice, Štípa – Újezd, Návojná - Mladcová B, Mysločovice – Sehradice, Kostelec – Slopné, Nedašova Lhota – Pozlovice (15). Zlín III. třída: Březůvky – Spytihněv (10.15), Tečovice B - Napajedla B, Vizovice – Doubravy, Zlín SK – Pohořelice, Žlutava – Halenkovice, Kašava – Březová, Šanov – Petrůvka, Bratřejov – Biskupice, Velký Ořechov - Bohuslavice n/Vl., Vysoké Pole - Rudimov (15). Zlín IV. třída: Mysločovice B – Smolina (10), Tichov – Jestřabí (10.15), Mirošov - Příluky B (14), Trnava – Lhota, Všemina – Zádveřice, Provodov B - Veselá B, Kudlov - Hřivínův Újezd, Loučka – Lipová, Lutonina - Horní Lhota (15).
Okresní přebor Kroměříž: Skaštice B – Břest, Mrlínek – Počenice, Zdounky – Lubná, Střílky – Komárno, Záhlinice – Těšnovice, Kvasice B - Chvalčov (15). Kroměříž III. třída: Žalkovice B – Šelešovice (12.30), Hlinsko p. H, - Loukov, Míškovice – Rymice, Zlobice – Rataje, Dřínov – Bařice, Kyselovice – Troubky, Bezměrov – Roštín (15).
Okresní přebor Uherské Hradiště: Březová – Nezdenice, Bílovice – Vlčnov, Bánov - O. N. Ves, Ostrožská Lhota - Horní Němčí, Jankovice – Polešovice (15). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Mařatice – Popovice (10.15), Přečkovice - Bojkovice B – Pitín (14.30), Velehrad – Vážany, Kostelany – Traplice, Jalubí – Kudlovice, Huštěnovice – Košíky, Stříbrnice – Babice, Sušice – Kněžpole, Mistřice - Dolní Němčí B, Boršice u Bl. - Hluk B, Prakšice – Dobrkovice, Hradčovice – Částkov, Bystřice p.L. - Orel Uh. Brod, Záhorovice – Korytná, Rudice – Žítková, Suchá Loz – Komňa, St. Hrozenkov - Podolí (15).
Okresní přebor Vsetín: Lhota u Vsetína – Zašová, Jarcová – Valašská Bystřice, Dolní Bečva – Horní Bečva, Zubří – SD N. Hrozenkov/VKK B (15). Vsetín III. třída: Branky – Choryně B, Kladeruby – Střelná, Leskovec – Halenkov B, Val. Polanka B – Lačnov (15). Vsetín IV. třída: Mikulůvka – Krhová B, Police – V. Lhota, Val. Senice – Huslenky B (15).
MSDŽ: Holešovské holky – Březnice (14).
HÁZENÁ
II. liga mužů: Vsetín – Holešov (11.30), L. Zubří – Napajedla (17).
HOKEJ
Krajská liga: Uherský Ostroh – Uherské Hradiště (17), Brumov+Bylnice – Boskovice (17). Kroměřížská liga: HC Reds – Chomýž (18.30), Slušovice – Holešov Gators (20.15).

Pondělí 8. října

HOKEJ
Kroměřížská amatérská liga: Lobodice – Red Devils Míškovice (20).