Pátek 12. dubna

FOTBAL

MSFL: Kroměříž – Líšeň (18).

SOBOTA 13. DUBNA

ATLETIKA

Zlínská lesní hodinovka – 38. ročník (10, start v prostorách Spáleného dubu na Lesní čtvrti). Kroměřížský půlmaraton – 7. ročník (10, start u zimního stadionu). Charitativní běh zdraví v Holešově (14, náměstí Edvarda Beneše).

CYKLISTIKA

Závod horských kol Salašský drtikol v Salaši u Uherského Hradiště – 4. ročník (12.30, start v areálu hřiště).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 1. FC Slovácko – Příbram (15.30). Divize: Vsetín – Šumperk (12.30).

Krajský přebor: Provodov - Štítná n. Vl., Skaštice - Baťov (hřiště v Chropyni), Holešov - Vel. Karlovice, Bystřice p. H. - Luhačovice (15.30). I. A třída: Rožnov p. R. - Val. Meziříčí B, Kelč - Val. Klobouky, Vidče - Kateřinice, Vlachovice - Val. Příkazy, Kvasice - Nivnice (15.30). I. B třída: Staré Město - Luhačovice B (13.30), Ratiboř - Lidečko, Poličná - Halenkov, Horní Lideč - Franc. Lhota, Hutisko - Prostř. Bečva, Mladcová - Kostelec u Hol., Tečovice - Fryšták, Jaroslavice - Louky (15.30).

Zlín III. třída: Drnovice - Dolní Lhota (15.30). Zlín IV. třída: Louky B - Fryšták B, Lužkovice B – Trnava, Příluky B - Mysločovice B, Jestřabí - Horní Lhota (15.30).

Okresní přebor Kroměříž: Zborovice - Střílky (15.30). Kroměříž III. třída: Ludslavice – Loukov, Rymice – Tučapy, Zlobice – Bezměrov, Bařice – Lutopecny, Pravčice - Roštín (15.30).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Slavkov – Bánov, Strání B - Horní Němčí, Nezdenice – Jarošov (15.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Hluk B - Uh. Ostroh B (15, hřiště Boršice u Blatnice), Prakšice - Drslavice B, Bojkovice B - Pitín – Podolí, Orel Uh. Brod - Komňa (15.30).

Okresní přebor Vsetín: Jablůnka – Hošťálková, Valašská Bystřice - Horní Bečva(15.30). Vsetín III. třída: Janová – Huslenky, Val.Polanka B - Leskovec (Lužná), Choryně B - Střelná (15.30). Vsetín IV. třída: Krhová B - Mikulůvka (15).

MSDŽ: Březnice – Mutěnice (10), Uherský Brod – Holešovské holky (13).

HÁZENÁ

I. liga žen: Kunovice – Havlíčkův Brod (16).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Rivermen Malenovice – Tigers Malenovice (10), Stator – Tečovice (12), Boston Zlín – Loozers (14).

KUŽELKY

I. liga mužů: Valašské Meziříčí - Tábor (10). I. liga žen: Zlín - Zábřeh (14). II. liga žen: Otrokovice - Luhačovice (9). III. liga mužů: Zlín - Žirovnice (16).

MOTORISMUS

Rallysprint Kopná – 25. ročník automobilového jednodenního závodu v okolí Slušovic (9.00: start ve Slušovicích, 9.13: 1. RZ Zádveřice, 10.01: 2. RZ Kameňák, 11.50: 3 RZ Zádveřice, 11.45: 4. RZ Kopná, 14.22: 5. RZ Zádveřice, 15.10: 6. RZ Kameňák, 15.38: 7. RZ Kopná, 16.18: cíl na nám. ve Slušovicích).

STOLNÍ TENIS

Finále poháru Zlínský švec ve Fryštáku (8.30-13.30).

ŠACHY

Velikonoční turnaj v Horní Lhotě – 5. ročník (9-15).

NEDĚLE 14. DUBNA

CYKLISTIKA

Silniční závod Prachem svatební cesty v Kostelanech – 2. ročník (13, start u Ranče).

FOTBAL

Divize: Strání - Bystrc (15.30).

Krajský přebor: Nevšová - Morkovice, Hluk - Brumov (Ostrožská Lhota, Boršice - Juřinka (15.30). I. A třída: Kunovice - Napajedla, Brumov B - Podlesí (10), V. Otrokovice B - Žalkovice (10.15), Hrachovec - Vigantice, Nedašov - Slušovice, Dolní Němčí - Bojkovice, Újezdec - Osvětimany, Koryčany - Nedachlebice, Buchlovice - Ořechov (15.30). I. B třída: Zlechov - Tlumačov (10), Holešov B - Veselá (10.15, Všetuly), Slavičín B - Prlov (10.15), Val. Polanka - Semetín, Hovězí - Choryně, Admira Hulín - Malenovice, Příluky - Slavkov p. H., Chropyně - Lužkovice, Havřice - Březolupy, Šumice - 1. FC Slovácko B, Ludkovice - Nedakonice, Březnice - Morkovice B, Drslavice - Uh. Ostroh (15.30).

Okresní přebor Zlín: Kostelec – Štípa, Jasenná – Návojná, Slušovice B – Mysločovice, Nedašova Lhota – Sehradice, Slopné - Mladcová B, Pozlovice – Újezd, Poteč – Bylnice (15.30). Zlín III. třída: Březůvky – Kašava (10.15), Bohuslavice n/Vl. – Rokytnice (14), Zlín SK – Březová, Doubravy – Halenkovice, Pohořelice – Lípa, Spytihněv - Napajedla B, Vizovice – Lukov, Tečovice B – Žlutava, Rudimov – Biskupice, Štítná n/Vl. B – Petrůvka, Vysoké Pole - Nedašov B, Velký Ořechov – Bratřejov, Šanov - Hvozdná (15.30). Zlín IV. třída: Lipová – Smolina, Mirošov - Tichov (14), Kudlov – Lhota, Veselá B – Neubuz, Hřivínův Újezd – Zádveřice, Komárov – Racková, Provodov B – Všemina, Loučka - Lutonina (15.30).

Okresní přebor Kroměříž: Skaštice B - Zdounky (12.30 v Chropyni), Záhlinice - Mrlínek (15), Kvasice B – Komárno, Těšnovice – Lubná, Chvalčov – Počenice, Němčice – Břest (15.30). Kroměříž III. třída: Martinice – Zahnašovice, Žeranovice – Rusava, Rajnochovice - Hlinsko p. H., Míškovice – Prusinovice, Dřínov – Troubky, Litenčice – Záříčí, Rataje – Šelešovice, Kyselovice - Žalkovice B (15.30).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Březová – Ostrožská Lhota (15), Jankovice – Bílovice, Polešovice - O. N. Ves, Topolná – Vlčnov (15.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Dobrkovice - Dolní Němčí B (10), Částkov – Popovice (10.15), Přečkovice – Žítková (14.30), Záhorovice - Suchá Loz (15), Velehrad – Huštěnovice, Jalubí – Stříbrnice, Kostelany – Sušice, Vážany – Kněžpole, Traplice – Babice, Kudlovice – Košíky, Boršice u Bl. – Mařatice, Hradčovice – Mistřice, Bystřice p.L. - St. Hrozenkov, Korytná - Rudice (15.30).

Okresní přebor Vsetín: Zubří – Krhová, Dolní Bečva – Ústí, Jarcová - FC Lhota, Zašová – Střítež, SD Nový Hrozenkov/VKK – Bynina (15.30). Vsetín III. třída: Kladeruby - Halenkov B, Branky - Ratiboř B, Lačnov - Liptál (15.30). Vsetín IV. třída: Velká Lhota - Police, Študlov – Růžďka, Huslenky B (Zděchov) - Valašská Senice (15.30).

STOLNÍ TENIS

Turnaj TOP 12 Valašska ve Valašských Kloboukách – 32. ročník (9-15).