PÁTEK 18. ZÁŘÍ

FOTBAL

Krajský přebor: Baťov - V. Karlovice (18.30). Okresní přebor Zlín: Vysoké Pole - Újezd (16.30). Vsetín III. třída: Rožnov B - Jarcová (18.30).

HOKEJ

Extraliga: PSG Berani Zlín - HC Olomouc (17.30).

SOBOTA 19. ZÁŘÍ

ATLETIKA

Běh do schodů ve 21 budově ve Zlíně (14-17.30).

Běh na paměť národa v Uherském Hradišti – 2. ročník (15.15, Masarykovo náměstí).

Běh rodným krajem Emila Zátopka – 18. ročník (11, start v Kopřivnici, cíl ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm).

CYKLISTIKA

Raab FORCE Rohálovská padesátka v Prusinovicích – 11. ročník (12.30, start na prostranství před kulturním domem).

DUATLON

Polanský duatlonek (12, start hlavního závodu na fotbalovém hřišti ve Valašské Polance).

FLORBAL

Národní liga: Rožnov pod Radhoštěm – Horní Suchá (17.30).

Regionální liga mužů: Otrokovice B – Bučovice B (9), Znojmo U23 – Hodonice (10:30), Zlín Lions B – Bučovice B (12), Otrokovice B – Znojmo U23 (13.30), Hodonice – Zlín Lions B (15, vše Městská hala Otrokovice).

2. liga žen: Zlín Lions – Shooters Beta (9), Znojmo – Židenice B (10.15), Shooters Beta – Hluk (11.30), Židenice B – Bulldogs Brno B (12.45), Hluk – Znojmo (14), Zlín Lions – Bulldogs Brno B (15.15, vše SH SPŠ Zlín).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 1. FC Slovácko – Příbram (16.30, omezená kapacita). MSFL: Uherský Brod – Frýdek-Místek (15.30). Divize: Skaštice - Šumperk, Valašské Meziříčí - Strání (15.30).

Krajský přebor: Luhačovice – Slušovice (10.15), Morkovice - Bystřice p. H., Holešov – Kvasice, Napajedla - Štítná n. Vl. (15.30). I. A třída: Vidče - Franc. Lhota, Rožnov pR - Horní Lideč, Těšnovice - Dolní Němčí (15.30). I. B třída: Luhačovice B – Veselá (13.30) Poličná – Choryně, Krhová - Dol. Bečva, Mladcová – Louky, Jaroslavice – Březnice, Chropyně – Tečovice, N. Ves – Vlčnov, Slavkov – Jankovice (15.30).

Okresní přebor Zlín: Poteč - Mladcová B (15.30). Zlín III. třída: Fryšták B - Žlutava, Vizovice - Spytihněv, Nedašov B - Sehradice, Dolní Lhota - Březůvky (15.30).

Okresní přebor Kroměříž: Lubná – Břest (16). Kroměříž III. třída: Kostelec u Hol. - Mrlínek, Prusinovice - Bystřice p. H. B, Zahnašovice – Roštění, Spartak Hulín – Troubky (16).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Nezdenice - Jarošov (15.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Hluk B - Horní Němčí, Částkov - Uh. Ostroh B (15.30).

Okresní přebor Vsetín: Huslenky - Valašská Bystřice (15.30). Vsetín III. třída: Růžďka – Mikulůvka (15.30).

MSLŽ: Fastav Zlín – Baník Ostrava B (15.30, hřiště Lužkovice)

HÁZENÁ

MOL Liga žen: HC Zlín – Šaľa (18). I. liga žen: Kunovice – Otrokovice (9).

HOKEJ

I. liga: Vsetín – Kladno (17).

TRIATLON

Český pohár v super sprintu ve Zlíně (12-18).

NEDĚLE 20. ZÁŘÍ

ATLETIKA

Klobucký hrb ve Valašských Kloboukách – 8. ročník (11, Lyžařský areál Pechancovy lúky).

FLORBAL

Superliga mužů: Otrokovice – Královské Vinohrady (18). Divize mužů: Zlín Lions – Krnov (13.30).

FOTBAL

MSFL: Slovácko B – Jihlava B (10.15, hřiště Kunovice), Zlín B – Ostrava B (10.30, hřiště Vršava). Divize: Slavičín - Všechovice (10.15).

Krajský přebor: Nevšová – Nedašov, Boršice - Val. Polanka (15.30). I. A třída: Val.Příkazy – Kelč, Zlechov – Hluk (10), Val. Meziříčí B – Vlachovice (10.15), Podlesí – Vigantice, Val. Klobouky – Hrachovec, Juřinka – Kateřinice, Nedachlebice – Fryšták, Bojkovice – Šumice, Újezdec – Buchlovice, Nivnice – Osvětimany, Koryčany – Kunovice (15.30). I. B třída: Brumov B – Halenkov (10), Holešov B - Slavkov pH (10.15), Lidečko – Hovězí, Prlov - Slavičín B, Prostř. Bečva – Ratiboř, Bylnice – Jablůnka, Lužkovice – Ludkovice, Kostelec - Admira Hulín, Malenovice - Uh. Ostroh, Velký Ořechov – Zdounky, Tlumačov - Staré Město, FC Slovácko C – Ořechov, Morkovice B – Topolná (15.30).

Okresní přebor Zlína: Slušovice B – Příluky (10.15), Lhota - Návojná, Jasenná - Slopné, Pozlovice - Štípa, Mysločovice – Hvozdná (15.30). Zlín III. třída: Napajedla B - Kašava (10.15), Pohořelice - Lípa, Halenkovice - Lukov, SK Zlín - Louky B, Březová - Tečovice B, Bratřejov - Rudimov, Nedašova Lhota - Rokytnice, Biskupice - Drnovice, Štítná n/Vl. B - Šanov, Petrůvka - Bohuslavice n/Vl. (15.30). Zlín IV. třída: Mysločovice B - Komárov, Dobrkovice - Val. Klobouky B (10), Tichov - Loučka (10.15), Lipová - Hřivínův Újezd, Smolina - Jestřabí (14), Racková - Provodov, Neubuz - Lužkovice B, Jaroslavice B - Kudlov, Veselá B - Příluky B, Zádveřice - Všemina, Lačnov - Horní Lhota, Doubravy - Študlov (15.30).

Okresní přebor Kroměříž: Komárno – Záhlinice (13), Rymice - Kvasice B, Tučapy – Střílky, Lutopecny – Němčice, Počenice – Žalkovice, Skaštice B – Zborovice (16). Kroměříž III. třída: Žeranovice - Rusava (10), Martinice – Loukov (13.30), Roštín – Bařice, Kroměříž B – Dřínov (15), Hlinsko p H. - Ludslavice, Rajnochovice – Chvalčov, Zářičí - Zborovice B, Litenčice – Bezměrov, Zlobice – Pravčice, Rataje – Kyselovice (16).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Záhorovice - Huštěnovice, Babice - Březolupy, Havřice - Polešovice, Nedakonice - Březová, Strání B - Kněžpole, Bílovice - Prakšice (15.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Jalubí - Stříbrnice/Boršice, Sušice - Velehrad, Vážany - Kostelany, Mistřice - Traplice, Hradčovice - Boršice u Bl., Popovice - Dolní Němčí B (15.30).

Okresní přebor Vsetín: sd Hošťálková/Kateřinice B - Ústí (10), Zubří – Hutisko, Lhota - sd Střítež/Hrachovec B, Horní Bečva – Zašová, sd Nový Hroz./VKK B – Liptál (15.30). Vsetín III. třída: Val. Polanka B - Huslenky B (10.15, hř. Lužná), Val. Senice – Janová, Střelná - Halenkov B, Choryně B – Bynina, Police – Branky, Lhotka – Loučka, Velká Lhota - Krhová B (15.30).

MSDŽ: Uherský Brod – Holešovské holky (13).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Zlín – Bystřice pod Hostýnem (15.30). II. liga mužů: Napajedla – MHK Karviná (10), L. Zubří – Uničov (17).

RAGBY

II. liga: Zlín – Havířov (15.30).

TRIATLON

Český pohár v super sprintu ve Zlíně (11-15).