PÁTEK 20. LEDNA

ATLETIKA

Slavnostní vyhlášení seriálu Běhy Zlín 2023 v Prštném (18, ve Ski roomu na střeše budovy Silo II).

BASKETBAL

I. liga: Zlín – Brno U23 (18.30)

FOTBAL

Halový turnaj O pohár předsedy řídící komise mládeže (Hluk, začátek ve 14.00).

HOKEJ

Extraliga juniorů: PSG Berani Zlín – Kometa Brno (17.30, PSG aréna).

Extraliga dorostu: PSG Berani Zlín – Sparta Praha (17, ZS Luďka Čajky).

SOBOTA 21. LEDNA

ATLETIKA

Hulmenská desítka – 17. ročník (10, start hlavního závodu ve Sportovním areálu Spartaku Hulín).

FLORBAL

Moravskoslezská liga mužů: Rožnov pod Radhoštěm Legendy C – KOVO Frýdek-Místek (10), Opava B – Jablunkov (11.15), KOVO Frýdek-Místek – FBC Honye Badgers Frýdek-Místek (12.30), Jablunkov – Rožnov pod Radhoštěm Legendy C (14), FBC Honye Badgers Frýdek-Místek (15,15, vše SŠIEŘ Rožnov pod Radhoštěm).

FOTBAL

Příprava: Uherský Brod – MFK Vyškov (10.30, UT Lapač), Slovácko B – Znojmo (10), Slovácko ženy – Trnava ženy (13,oba zápasy umělá tráva Kunovice), Zlín B – Bohunice (12), Zborovice – Holešov (14, UT Kroměříž), Staré Město – Kroměříž B (14, UT Širůch), Zlín U19 – Slovácko U19 (12, UT Vršava).

Halový turnaj O pohár předsedy řídící komise mládeže (Hluk, začátek ve 14.00).

HOKEJ

II. liga: Valašské Meziříčí – Žďár nad Sázavou (17).

Extraliga juniorů: PSG Berani Zlín – Dukla Jihlava (12, PSG aréna).

Extraliga dorostu: PSG Berani Zlín – Slavia Praha (12, ZS Luďka Čajky).

Krajská liga: Uherské Hradiště – Uherský Ostroh (15.30), HK Kroměříž – Boskovice (17), Brumov-Bylnice – Uherský Brod (17).

Kroměřížská amatérská liga: HC Senators – Rychlov (19.15), Buldok Otrokovice – Morkovice (21).

MALÝ FOTBAL

Zimní liga ve Fryštáku – Memoriál Martina Trojáka: semifinále: Benfika – Kocovina (15), Poskládaní – Black&White (16.30).

STOLNÍ TENIS

I. liga mužů: KST Zlín – HB Ostrov B (14).

III. liga mužů: Dolní Němčí – TTC Frýdlant (14), Sokol Kostelec-Zlín – Valašské Meziříčí (15).

II. liga žen: KST Hluk – Ústí nad Orlicí B (9.30), Sokol Vsetín – Mikulov (9.30), KST Hluk – Kolšov (14), Sokol Vsetín – Moravský Krumlov C (14.30).

VOLEJBAL

II. liga žen: Kroměříž – Nový Jičín (10 a 14).

NEDĚLE 22. LEDNA

FLORBAL

Divize mužů: Hluk – Paskov (16), Vsetín – Uničov (17).

Moravskoslezská soutěž mužů: Rožnov pod Radhoštěm D – Dolní Životice (8), Hlučín B – Rafani Ostrava (9.10), Dolní Životice – Fencers Havířov (10.20), Hlučín B – Rožnov pod Radhoštěm D 11.30), Fencers Havířov – Rafani Ostrava (12.40, vše SH SŠIEŘ Rožnov pod Radhoštěm).

2. liga žen: Hluk – Zlín Lions (9), Bulldogs Brno B – 1. AC Uherský Brod (10.15), 1. AC Uherský Brod – Hluk (12), Zlín Lions – Bulldogs Brno B (13.15), Hluk – Bulldogs Brno B (15), vše SH Spartak Hluk).

HOKEJ

Kroměřížská liga: HC Horny Dogs – HC Reds (17), Vážany – Masaro UH (18.40), Hanák Team Kroměříž – Plačkov (20.20).

STOLNÍ TENIS

I. liga mužů: KST Zlín – Elizza Praha (10).

III. liga mužů: Šarovy – TTC Frýdlant (10), Sokol Kostelec-Zlín – KST Vsetín (10).

PONDĚLÍ 23. LEDNA

FOTBAL

Příprava: Slovácko ženy – Myjava ženy (18, UT Kunovice).

HOKEJ

Kroměřížské amatérská liga: Chomýž – Spartak Hulín (20), Žopy – Jiskra Chropyně (21.40).