Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem na Zlínsku?

Zlínský kraj - Přinášíme pravidelný páteční přehled sportovních akcí, kam můžete vyrazit během víkendu.

2.11.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK

Pátek 2. listopadu

BASKETBAL

Oblastní přebor střední Moravy: KK Jasenice B – Hranice (18.30, stav. prům.).

FOTBAL

I. B třída: Prakšice – Strání (14), SK Baťov – Vik. Otrokovice B (18.30).

LEDNÍ HOKEJ

I. liga juniorů: Uherské Hradiště – Karviná (19), Vsetín – Prostějov (13). Extraliga staršího dorostu: Vsetín – Havířov (16.30).

STOLNÍ TENIS

Kroměříž, I. třída: Količín A – Morkovice A, Bystřice p. H. C – OÚ Lubná A (18). Kroměříž, II. třída: Osíčko A – Morkovice B (18).

VOLEJBAL

I. liga žen: Uherské Hradiště – MS Brno (18, sportovní hala v Uh. Hradišti).

Sobota 3. listopadu

ATLETIKA

Běhej Valachy: Zážitkový běh přírodou Valašska na 10,2 km (12 – start hlavní kategorie od Hotelu Galik ve Velkých Karlovicích).

BASKETBAL

Liga juniorů U19: Valašské Meziříčí – Kroměříž (17, stav. prům.).

FOTBAL

II. liga: FC Fastav Zlín – FK Bohemians Praha (17). MSFL: Kroměříž – Orlová (14). Divize: Brumov – Nový Jičín (13.30), Morkovice – Petrovice, Vik. Otrokovice – Hodonín (UT), Spytihněv – Velké Meziříčí (14). KP: Holešov – Provodov, Slušovice – Uherský Brod, Chropyně – Velké Karlovice, Luhačovice – Boršice, Vsetín – Vigantice (13.30). I. A třída: Ostr. Nová Ves – Kvasice (13.30). I. B třída: Horní Lideč – Francova Lhota, Jablůnka – Janová, Kelč – Slavičín B, Louky – Malenovice (13.30). OFS Zlín: Dolní Lhota – Bylnice (13.30). Zlín III. třída: Fryšták B – Halenkovice, Březová – Mysločovice (13.30), Luhačovice B – Paseky (16). Zlín IV. třída: Provodov B – Velký Ořechov (13.30). Okresní přebor Uh. Hradiště: Nezdenice – Břestek, Hluk B – Košíky (13.30). Základní třída Uh. Hradiště: Babice – Popovice, Drslavice B – Komňa (13.30). Okresní přebor Kroměříž: Němčice – Loukov (12.30), Záříčí – Žeranovice, Zborovice – Prusinovice, Roštění – Kyselovice, Lutopecny – Mrlínek (13.30). Kroměříž III. třída: Pravčice – Chvalčov, Lubná B – Počenice, Těšnovice B – Kvasice B, Kyselovice B – Šelešovice (13.30). Vsetín III. třída: Leskovec – Juřinka B, Ústí – Prlov, Hutisko B – Choryně B, Podlesí B – Huslenky A (13.30).

FLORBAL

II. liga mužů: Rožnov p. R. – Gullivers Brno I (18.30, SH SŠIEŘ).

FUTSAL

Krajská liga: Lihovar Kojetín – SK Baťov (8), Vokno Kroměříž – Druko Zlín (8.40), Internazionale – Ekosolaris Kroměříž (9.20), SK Baťov – Vokno – Kroměříž (10), Ekosolaris Kroměříž – Lihovar Kojetín (10.40), Druko Zlín – Internazionale (11.20), Vokno Kroměříž – Ekosolaris Kroměříž (12), Internazionale – SK Baťov (12.40), Lihovar Kojetín – Druko Zlín (13.20), Bure Hulín – ASC Bohuslavice (14), Speed Otrokovice – Nerazzurri (14.40), Bernard Napajedla – ASC Bohuslavice (15.20), Bure Hulín – Nerazzurri (16), ASC Bohuslavice – Speed Otrokovice (16.40), Nerazzuri – Bernard Napajedla (17.20) – vše SH Otrokovice Štěrkoviště.

KUŽELKY

I. liga mužů: Valašské Meziříčí – Náchod (9.30). I. liga žen: Valašské Meziříčí – Náchod (13).

HÁZENÁ

I. liga žen: Kunovice – SVŠ Plzeň (13, SH v Kunovicích). II. liga žen: Bánov – Bohunice (11). Přátelské utkání: Bystřice p. H. – Zubří (17.10).

HOKEJBAL

Národní liga: Vsetín – Hodonín (14).

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga mužů: Uherské Hradiště – Brumov, Rožnov p. R. B – Orlová, Kroměříž – Vel. Bíteš (17). Okresní hokejová liga mužů: Old Stars – Moravian Ducks (15.45), Cyclones – Top Moravia (20.45, oba zápasy ZS v Uherském Ostrohu). Extraliga st. dorostu: PSG Zlín – Kometa Brno (12.30).

PLAVÁNÍ

Nemo Trophy 2012: Mezinárodní závody v rychlostním a ploutvovém plavání (16, lázně Zlín – 50 m bazém).

STOLNÍ TENIS

1. liga mužů: KST Zlín A – Prachatice A (14), 3. liga mužů: Dolní Němčí A – Mokré Lazce B (14).

VOLEJBAL

Extraliga mužů: Fatra Zlín – Havířov (17, SH Euronics). I. liga žen: Uherské Hradiště – MS Brno (17, SH v Uh. Hradišti). I. liga kadetek: Uherské Hradiště – Kroměříž (10 a 14, SH v Uh. Hradišti).

Neděle 4. listopadu

BASKETBAL

I. liga mužů: Proton Zlín – Trutnov (15, SH Zelené). Liga juniorů U19: Valašské Meziříčí – Kyjov (10, stav. prům.).

FLORBAL

Zlínská liga mužů: TJ MEZ Vsetín – 1. AC Uherský Brod (9), SFK Kozel Počenice B -FBK Spartak Hluk B (10.20), 1. AC Uherský Brod – Fbk Devils Sokol Val. Klobouky (11.40), FBK Spartak Hluk B – FbC Slow Shoes Holešov B (13), TJ MEZ Vsetín – Fbk Devils Sokol Val. Klobouky (14.20), FbC Slow Shoes Holešov B – SFK Kozel Počenice B (15.40, vše SH Na Lapači ve Vsetíně). Zlínský přebor mužů – 7. kolo: Kunovští Orli – Sokol Zlín (10), Hluk C – Bystřice p/H (11.30), Sokol Zlín – Kelč (13), Bystřice p/H – Val. Klobouky B (14.30), Kunovští Orli – Kelč (16), Val. Klobouky B – Hluk C (17.30, vše SH Kunovice).

FOTBAL

MSFL: Slovácko B – Břeclav (10.15, Kunovice). Divize: Slavičín – Valašské Meziříčí (10.15). KP: Vlachovice – Kateřinice, 1. Valašský FC – Bystřice p. H. (13.30). I. A třída: Štítná n. Vl. – Brumov B (10.15), Val. Klobouky – Vidče, Nedašov – Juřinka, SK Vizovice – Hutisko-Solanec, Dolní Bečva – Val. Meziříčí B, Zubří – Hovězí, Podlesí – Podkopná Lhota, Fryšták – Březolupy, Újezdec – Ořechov, Mladcová – Bojkovice, Dolní Němčí – Kněžpole, Nedachlebice – Hluk, Žalkovice – Příluky (13.30). I. B třída: Zlechov – Zlámanec, Val. Příkazy – Hrachovec (10), Zašová – Val. Polanka, Choryně – Poličná, Lidečko – Lhota u Vsetína, Ad. Hulín – Jaroslavice, Lukov – Skaštice, Lubná – Tečovice, Těšnovice – Březnice, Lužkovice – Kostelec u Hol., Zdounky – Slavkov, Nedakonice – Jalubí, Koryčany – Havřice, Prakšice – Ostrožská Lhota, Strání – Osvětimany, Sušice – Nivnice (13.30). OFS Zlín: Lípa – Újezd (10), Tlumačov – Sehradice, Vysoké Pole – Napajedla B, Kašava – Kostelec, Bratřejov – Veselá, Nevšová – Ludkovice. Zlín III. třída: Březůvky – Hvozdná (10.15), Fryšták B – Halenkovice, Pohořelice – Lhota u Malen., Všemina – Tečovice B, Štípa – Příluky B (hřiště Kostelec), Komárov – Mladcová B, Nedašova Lhota – Vlachovice B, Biskupice – Slopné, Poteč – Drnovice, Pozlovice – Šanov, Rokytnice – Návojná, Mirošov – Štítná n. Vl. B. (13.30). Zlín IV. třída: Doubravy – Dobrkovice (13.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Šumice – Kunovice, Kudlovice – Mařatice, Vlčnov – Polešovice, Kostelany n/M – Drslavice, Bánov – 1. FC Slovácko (13.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Huštěnovice – Buchlovice, Horní Němčí – Tupesy, Staré Město – Strání B, Uh. Ostroh – Kněžpole B, Traplice – Dol. Němčí B, Pitín – Částkov, Jarošov – Boršice u Bl. (13.30). Základní třída Uherské Hradiště: Orel Uh. Brod – Bystřice p/L (10.30), Uh. Ostroh B – Topolná (11), Bílovice – Slovácko-Vážany, Tučapy – O. N. Ves B, Podolí – Jalubí B, Mistřice – Jankovice, Medlovice – Nedakonice B, St. Hrozenkov – Hradčovice, Žitková – Březová, Korytná – Suchá Loz (13.30), Přečkovice – Záhorovice (14). Okresní přebor Kroměříž: Slavkov p. H. – Rusava, Morkovice B – Střílky (13.30). Kroměříž III. třídy: Kroměříž B – Bezměrov (10.15), Kvasice B – Lubná B (11), Rajnochovice – Tučapy, Zahnašovice – Mysločovice B, Kostelec u Hol. B – Rymice, Záhlinice – Komárno, Míškovice – Břest, Martinice – Holešov B, Ludslavice – Hlinsko p. H., Litenčice – Zborovice B, Bařice – Skaštice B, Zářičí B – Zlobice, Dřínov – Rataje (13.30). Okresní přebor Vsetín: FC Vsetín B – Valašská Bystřice (10.15), Valašská Senice – Krhová A, Nový Hrozenkov – Střítež, Kelč B – Prostřední Bečva, Vel.Karl.+Karol. B – Dolní Bečva B, Halenkov – Ratiboř A, Lhotka n.B – Horní Bečva A (13.30). Vsetín III. třída: Liptál – Kateřinice B, Police – Hošťálková, Lužná – Lačnov (13.30). Vsetín IV. třída: Jablůnka B – Študlov (13.30).

HÁZENÁ

Interliga žen: Zlín – Jindř. Hradec (15). II. liga mužů: Napajedla – Vsetín (10.45).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga mužů: Zlín – Liberec (17). Liga žen: Vsetín – Opava (10.30). Okresní liga mužů: Shooters – UH Rangers (17, ZS v Uherském Hradišti). Krajská liga dorostu: Uh. Brod – Warrior Brno (16).

PLAVÁNÍ

Nemo Trophy 2012: Mezinárodní závody v rychlostním a ploutvovém plavání (9, Městské lázně Zlín – 50 m bazém).

STOLNÍ TENIS

1. liga mužů: KST Zlín A – Strakonice A (10). 3. liga mužů: Dolní Němčí A – Poruba A (10). Kroměříž, I. třída: Hulín D – Bystřice p. H. D (8), OÚ Lubná B – TJ Holešov C, Rymice A – Kroměříž A, Roštín A – Hulín C (9). Kroměříž, II. třída: Kostelec u Hol. B – Bystřice p. H. E, Kroměříž B – TJ Holešov D, Morkovice C – Kostelec u Hol. A (9). Regionální přebor Vsetínsko: Vidče B – Oznice A, TJ Rožnov p./R. C – Vidče C (8), Horní Bečva A – Sokol Vsetín B, Valašské Meziříčí D – TJ Karolinka A, Sokol Vsetín A – Valašské Meziříčí C (9).

Autor: Redakce

2.11.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Podchod  na Náměstí práce ve Zlíně.
34

Ošklivý podchod zkomplikuje i dopravu

UEFA liga  FC Zlín tiskovka trénink
31

Kodaň převyšuje soupeře v držení míče i v počtu střel, upozorňuje Páník

Nejsem zákeřný, hájí se po drsném zákroku vůdce Veselý. Vyfasoval trest

Tři zápasy nepodmíněně. To je trest udělený disciplinární komisí pro kapitána hokejistů Aukro Berani Zlín Ondřeje Veselého za drsný zákrok kolenem na vítkovického útočníka Rostislava Deje z úterního utkání 14. kola extraligy. Slovenský forvard včera odpoledne podstoupil vyšetření, které však podle prvních zpráv z ostravského klubu bude vážnějšího a dlouhodobějšího charakteru.

Za Fryštákem bourala dvě auta, posádky včetně dětí vyvázly bez zranění

Zpočátku poměrně vážně vyhlížející srážku dvou osobních aut řešili ve středu po desáté hodině dopoledne hasiči, policisté a zdravotníci nedaleko Fryštáku ve směru na Holešov.

Měli zpronevěřit evropské dotace, za to můžou dostat i tři roky vězení

Že nesrovnalosti a drobné podvody v souvislosti s evropskými dotacemi nejsou žádná legrace, poznala osmapadesátiletá bývalá radní Bojkovic a exředitelka Sociálních služeb města Bojkovice Š. V. Soud ji viní z poškození finančních zájmů Evropské unie, kdy jako zástupkyně sociálních služeb měla čerpat dotace - dodat fiktivní dodací listy za ubytování a vyúčtování pracovních cest.

Krotitelé duchů, Mimoni, Star Wars či série Lego Frozen, i to je svět kostiček

V Baťově institutu ve Zlíně je až do začátku ledna k vidění unikátní výstava stavebnic.Svět kostiček výstava, která nabízí průřez rozsáhlou soukromou sbírkou sortimentu společnosti LEGO za posledních téměř 40 let její produkce. Výstava je k vidění ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU do 2. ledna 2018.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení