Pátek 18. května

FOTBAL

Okresní přebor Kroměříž: Chropyně B – Němčice (17.30). Okresní přebor Uh. Hradiště: Vlčnov – Kněžpole (18). Okresní soutěže Uh. Hradiště: Traplice – Stříbrnice (17.30).

Sobota 19. května

ATLETIKA

Kopanický půlmaraton – 2. ročník (9.30, start u hotelu Kopanice). Valašskokloboucký půlmaraton – 2. ročník (9.30, start u hasičské zbrojnice ve Val. Kloboukách). DEZA běh okolo komína ve Val. Meziříčí (12, start v areálu Dezy).

FOTBAL

HET liga: 1. FC Slovácko – FC Fastav Zlín (16). MSFL: Hulín – Mohelnice (17). Krajský přebor: Rožnov p. R. – Baťov, Holešov – Chropyně, Provodov – Morkovice, Vel. Karlovice – Kvasice, Juřinka – Hluk, Bystřice p. H. – Luhačovice (16.30). I. A třída: Slušovice – Val. Klobouky, Vidče – Val. Příkazy, Vlachovice – Nevšová, Jaroslavice – Fryšták, Ořechov – Dolní Němčí, Osvětimany – Nedachlebice (16.30). I. B třída: Staré Město – Morkovice B (10.15), Mladcová – Slavičín B, Sehradice – Lípa, Louky – Malenovice, Veselá – Lužkovice, Drslavice – Nedakonice (16.30). Zlín III. třída: Pohořelice – Tečovice B (15). Kroměříž III. třída: Rusava – Tučapy, Zborovice B – Střílky (hř. Troubky), Lutopecny-Měrůtky – Litenčice (16.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: O. N. Ves – Polešovice, Slavkov – Jarošov (16.30). Okresní soutěže Uherské Hradiště: Babice – Jankovice, Orel Uh. Brod – Přečkovice, Strání B – Korytná (16.30). Okresní přebor Vsetín: Krhová – Bynina (15), Střítež – Poličná, Huslenky – Hošťálková (16.30). Vsetín III. třída: Ústí – Růžďka, Jablůnka – Střelná (16.30). Krajský přebor žen: Uherský Brod – Lužkovice (13).

HÁZENÁ

I. liga žen: Zlín B – Kunovice (17).

HOKEJBAL

Moravská liga: 3. finále: Malenovice – SK Jihlava B (16).

INLINE HOKEJ

Extraliga: Zlín Devils – Hradec Králové (12), Uherský Brod – Olomouc (12), Zlín Devils – Olomouc (15), Uherský Brod – Hradec Králové (15).

Neděle 20. května

ATLETIKA

Klobucký hrb ve Valašských Kloboukách – 3. ročník (11, start hlavního závodu v lyžařském areálu Pechancovy lúky).

CYKLISTIKA

Závod v Cross country Zámecké schody v Kroměříži (16, start hlavního závodu na Velkém náměstí).

FOTBAL

MSFL: Otrokovice – Hodonín (10.15). Divize: Slavičín – Brumov (10.15), Strání – Havlíčkův Brod (17). Krajský přebor: Boršice – Štítná n. Vl. (16.30). I. A třída: Brumov B – Val. Meziříčí B, Zubří – Vigantice, Kateřinice – Nedašov, Podlesí – Kelč, Koryčany – Skaštice, Bojkovice – V. Otrokovice B, Žalkovice – Buchlovice, Napajedla – Nivnice (16.30). I. B třída: Zlechov – Ludkovice (10), Semetín – Hrachovec, Kunovice – Březolupy (10.15), Zašová – Halenkov, Hovězí – Hutisko, Franc. Lhota – Ratiboř, Lidečko – Lhota u Vs., Horní Lideč – Prlov, Val. Polanka – Prostř. Bečva, Kostelec u Hol. – Slavkov p. H., Admira Hulín – Březnice, Příluky – Tečovice, Újezdec – Havřice, 1. FC Slovácko B – Tlumačov, Šumice – Zborovice (16.30). Okresní přebor Zlín: SK Zlín – Poteč, Mysločovice – Újezd, Bylnice – Štípa, Kostelec – Rokytnice, Nedašova Lhota – Dolní Lhota, Návojná – Luhačovice B (16.30). Zlín III. třída: Napajedla B – Halenkovice (10.15), Spytihněv – Lukov, Doubravy – Slušovice B, Žlutava – Neubuz, Březová – Kašava, Jasenná – Lhota, Vysoké Pole – Biskupice, Slopné – Rudimov, Bratřejov – Vizovice, Loučka – Bohuslavice n. Vl., Šanov – Březůvky, Velký Ořechov – Drnovice, Štítná n/Vl. B – Nedašov B (16.30). Zlín IV. třída: Mysločovice B – Hvozdná (10), Tichov – Lipová (10.15), Lužkovice B – Komárov (13), Petrůvka – Vlachovice B (16), Jaroslavice B – Fryšták B, Provodov B – Kudlov, Všemina – Trnava, Racková – Veselá B, Hřivínův Újezd – Jestřabí, Lutonina – Mirošov, Zádveřice – Dobrkovice (16.30). Okresní přebor Kroměříž: Holešov B – Počenice-Tetětice (10.15), Loukov – Těšnovice (13.30), Záhlinice – Skaštice B (15), Mrlínek – Chvalčov, Zdounky – Kvasice B, Lubná – Komárno-Osíčko (16.30). Kroměříž III. třída: Žalkovice B – Zlobice (14), Prusinovice – Ludslavice (15), Rymice – Martinice, Břest – Míškovice, Hlinsko p. H. – Roštění, Zahnašovice – Rajnochovice, Dřínov – Rataje, Roštín – Záříčí, Šelešovice – Kyselovice, Bezměrov – Bařice (16.30). Okresní přebor Uh. Hradiště: Březová – Nezdenice (15), Bílovice – Uh. Ostroh, Hluk B – Topolná, Bánov – Prakšice (16.30). Okresní soutěže Uh. Hradiště: Žítková – Pitín (13.30, hřiště Komňa), Huštěnovice – Košíky, Sušice – Kudlovice, Vážany – Traplice, Jalubí – Kostelany, Popovice – Mistřice, Dolní Němčí B – Mařatice, Hradčovice – Drslavice B, Horní Němčí – Podolí, Boršice u Bl. – Částkov, Ostr. Lhota – Uh. Ostroh B, Bystřice p. L. – Záhorovice, Komňa – Suchá Loz, Rudice – St. Hrozenkov (16.30). Okresní přebor Vsetín: Choryně – Jarcová, H. Bečva – Zubří, D. Bečva – VKK B, V. Bystřice – Lhotka (16.30). Vsetín III. třída: Val. Polanka B – V. Senice (10.15), Leskovec – Kladeruby, N. Hrozenkov – Choryně B, Branky – Lačnov (16.30). Vsetín IV. třída: Mikulůvka – Liptál (15), Študlov – Ratiboř B, Velká Lhota – Krhová B (15.30), Police – Huslenky B, Zděchov – Janová (16.30). MSDŽ: Vsetín – Vlkoš (17). Krajský přebor žen: Brumov – Holešovské holky (13), Březnice – Valašské Klobouky (10).

HÁZENÁ

I. liga žen: Otrokovice – Kobylisy (15).

HOKEJBAL

Moravská liga: 4. finále: Malenovice – SK Jihlava B (14).

MOTORISMUS

Motokrosové závody ve Střelné (12.30-17).

RAGBY

I. liga mužů: Zlín – Mariánské Hory (14, Stadion mládeže).