PÁTEK 6. ZÁŘÍ

ATLETIKA

Závod horských kol do vrchu Valašský krpál ve Vsetíně – 16. ročník (15.45, start na Dolním náměstí).

BASKETBAL

Memoriál Karla Vilíma ve Zlíně: Zlín – Olomoucko (17.30), Brno – Klosterneuburg (20, SH Zelené).

FOTBAL

Krajský přebor: Baťov – Holešov (18.30). Okresní přebor Kroměříž: Žalkovice – Skaštice B (16.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Hluk B – Hradčovice (17). Okresní přebor Vsetín: SD Střítež/Hrachovec B – Liptál (17.30). Vsetín IV. třída: Rožnov B – SD Semetín/Ratiboř B (16).

HOKEJ

Příprava: Valašské Meziříčí – Povážská Bystrica (18).

SOBOTA 7. ZÁŘÍ

ATLETIKA

Běh na 2 míle ve Zlíně (9, start před budovou Madal bal v Přílukách).

BASKETBAL

Memoriál Karla Vilíma ve Zlíně: Brno – Olomoucko (16), Zlín – Klosterneuburg (18.30, SH Zelené).

FOTBAL

MSFL: Kroměříž – Blansko, Otrokovice – Zlín B (16).

Krajský přebor: Luhačovice – Boršice (10.15), Morkovice – Kvasice, Provodov – V. Karlovice (16). I. A třída: Rožnov p. R. – Horní Lideč, Kelč – Val. Meziříčí B, Vidče – Juřinka, Bojkovice – Újezdec, Osvětimany – Zlechov, Koryčany – Buchlovice (16). I. B třída: Luhačovice B – Jaroslavice (13.30), Krhová – Lidečko, Poličná – Choryně, Ratiboř – Dol. Bečva, Mladcová – Veselá, Malenovice – Holešov B, St. Město – Ludkovice (16).

Okresní přebor Zlín: Slušovice B – Slopné (10), Štípa – Mysločovice (15), Hvozdná – Návojná (16). Zlín III, třída: Pohořelice – Spytihněv (14.30), Lukov – Tečovice B, Napajedla B – Březová, Louky B – Rokytnice, Nedašova Lhota – Nedašov B (16). Zlín IV. třída: Příluky B – Hřivínův Újezd (10), Fryšták B – Doubravy (16).

Okresní přebor Kroměříž: Střílky – Záhlinice, Němčice – Kvasice B (16.30). Kroměříž III. třída: Mrlínek – Ludslavice, Kyselovice – Bezměrov (16).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Strání B – O. N. Ves (16). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Dolní Němčí B – Popovice (16).

Okresní přebor Vsetín: Ústí – Hutisko, Jablůnka – Branky (16). Vsetín IV. třída: Huslenky B – Mikulůvka (16, hř. Zděchov). MSDŽ: Březnice – Mostkovice (10).

NOHEJBAL

Krajský přebor družstev: Sokol Prštné – Valašské Meziříčí (9), Climax Vsetín C – Vlčnov (9).

NEDĚLE 8. ZÁŘÍ

ATLETIKA

Závod Craft Team Running ve Zlíně – 1. ročník (13, start v Sadu Svobody na třídě Tomáše Bati).

BASKETBAL

Memoriál Karla Vilíma ve Zlíně: Olomoucko – Klosterneuburg (12), Zlín – Brno (14.30).

CYKLISTIKA

Závod horských kol FORCE Neo Bike v Sazovicích – 1. ročník (13.40, start hlavního závodu u sazovitého koupaliště).

FOTBAL

Divize: Brumov – Vsetín (10.15). Krajský přebor: Nedašov – Slušovice, Napajedla – Bystřice p. H., Nevšová – Štítná n. Vl. (16). I. A třída: Kunovice – Hluk, Kunovice – Hluk (10.15), Val. Klobouky – Vigantice, Hrachovec – Val. Příkazy, Val. Polanka – Kateřinice, Vlachovice – Podlesí, Fryšták – V. Otrokovice B, Nedachlebice – Dolní Němčí, Šumice – Nivnice (16). I. B třída: Slavičín B – Brumov B (10.15), Prlov – Hovězí, Prostř. Bečva – Halenkov, Bylnice – Franc. Lhota, Lužkovice – Slavkov p. H., Březnice – Chropyně, Admira Hulín – Louky, Kostelec – Tečovice, Morkovice B – Slavkov, Zdounky – Jankovice, Tlumačov – Havřice, FC Slovácko C – Ořechov, Uh. Ostroh – Březolupy, Nedakonice – Těšnovice (16).Okresní přebor Zlín: Pozlovice – Mladcová, Poteč – Velký Ořechov, Újezd – Sehradice, Jasenná – Příluky (16). Zlín III, třída: Lípa – SK Zlín, Štítná n/Vl. B – Dolní Lhota (10), Březůvky – Žlutava (10.15), Bohuslavice n/Vl. – Rudimov (14), Vizovice – Halenkovice, Kašava – Lhota, Šanov – Drnovice, Vysoké Pole – Petrůvka, Biskupice – Zádveřice (16). Zlín IV. třída: Jestřabí – Lipová (10), Tichov – Mirošov (10.15), Smolina – Študlov (14), Veselá B – Neubuz, Provodov B – Kudlov, Všemina – Mysločovice B, Trnava – Komárov, Bratřejov – Loučka, Val. Senice – Horní Lhota (16).

Okresní přebor Kroměříž: Komárno – Břest, Tučapy – Zborovice, Lubná – Kostelec u Hol. (16). Kroměříž III. třída: Míškovice – Rymice, Roštín – Zářičí (13.30), Žeranovice – Hlinsko p. H., Zahnašovice – Loukov, Chvalčov – Prusinovice, Martinice – Roštění, Rajnochovice – Rusava, Zlobice – Litenčice, Troubky – Rataje, Bařice – Dřínov, Šelešovice – Pravčice (16). Okresní přebor Uherské Hradiště: Březová – Drslavice (15), Topolná – Záhorovice, Polešovice – Nezdenice, Prakšice – Vlčnov, Huštěnovice – Kněžpole, Jarošov – Bílovice (16). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Břestek – Babice (10.15), Uh. Ostroh B – Ostr. Lhota (13.30), Přečkovice – Bystřice p.L. (14.30), Žítková – Bojkovice B, Suchá Loz – St. Hrozenkov (15), Vážany – Traplice, Kostelany – Mařatice, Stříbrnice – Velehrad, Sušice – Jalubí, Boršice u Blatnice – Horní Němčí, Mistřice – Částkov, Orel Uh. Brod – Korytná, Rudice – Podolí, Komňa – Bánov (16). Okresní přebor Vsetín: Valašská Bystřice – Zašová, Lhota – Horní Bečva, Zubří – Huslenky, SD N. Hroz./VKK „B“ – Hošťálková (16). Vsetín III. třída: Val. Polanka B – Police (10..15, hř. Lužná), Jarcová – Bynina, Střelná – Janová, Loučka – Halenkov B, Choryně B – Kladeruby, Lačnov – Leskovec (16). Vsetín IV. třída: Krhová B – Lhotka, Velká Lhota – Růžďka (16). MSLŽ: FC Vsetín – Jihlava (16). MSDŽ: Valašské Klobouky – Uherský Brod (12.30), Holešovské holky – Vlkoš (14.30).

RAGBY

Baráž o I. ligu: Zlín – České Budějovice (14).