VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem na Zlínsku

Region - Deník přináší přehled možností, kam o víkendu vyrazit za sportem.

20.5.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

Pátek 20. května

FLORBAL

Hello Florbal Cup: Uherské Hradiště – Nivnice (18), Hluk – A. F. K. Slovácko (19), Uherské Hradiště – Kunovice (20), Uherský Brod – Nivnice (21), Hluk – Kunovice (22), Uherský Brod – A. F. K. Slovácko (23, vše Orelský stadion v Uherském Brodě).

HÁZENÁ

ITS CUP, 14. ročník turnaje minižaček, mladších a starších žaček v Kunovicích (sportovní hala, Sokolské hřiště a hřiště u ZŠ Červená cesta, 8).

ŠACHY

Slovácký Open 2011 – 4. kolo turnaje (19, šachový sál ŠK Staré Město).

Sobota 21. května

BASKETBAL

Kvalifikace o II. ligu žen: Zlín – Nusle (19). Kvalifikace o ligu juniorů U19: Valašské Meziříčí – Kroměříž (8), Šlapanice – Kroměříž (13), Valašské Meziříčí – Šlapanice (17, vše v tělocvičně stavební průmyslovky ve Valašském Meziříčí).

FOTBAL

I. liga: Slovácko – Mladá Boleslav (17.30). MSFL: Kroměříž – Slavičín (19). Divize: Napajedla – Uherský Brod, V. Otrokovice – Sparta Brno, Val. Meziříčí – Dolní Benešov (UT), Bystřice p. H. – Nový Jičín (16.30). Krajský přebor: Provodov – Dolní Němčí, Slušovice – Vigantice, Holešov – Chropyně (Střelnice), V. Karlovice+K. – Val. Klobouky, Spytihněv – Luhačovice, Vsetín – Morkovice (Tyršova), Kateřinice – Ostr. N. Ves (16.30). I. A třída: Hrachovec – Nedašov, Lukov – Juřinka (16.30). I. B třída: Janová – Horní Lideč, Poličná – V. Karlovice B, Fryšták – Míškovice, Louky – Malenovice, Strání – Šumice, Slavkov – Zlámanec (16.30). Kroměříž III. třída: Rataje B – Litenčice, Kyselovice B – Bezměrov (16.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Drslavice – Břestek (16.30). Základní třída Uherské Hradiště: Kostelany n. M. B – Medlovice (16.30). Okresní přebor Vsetín: Hošťálková – Prlov (16.30). Vsetín III. třída: Nový Hrozenkov – Krhová A (14), Choryně B – Liptál, Podlesí B – FC Semetín (16.30). Vsetín IV. třída: Lidečko B – Zděchov, Ratiboř B – Střelná, Růžďka – Kelč B (16.30). Okresní přebor Zlín: Hvozdná – Bylnice, Sehradice – Veselá, Tlumačov – Kašava, Jaroslavice – Štípa (16.30). Zlín III. třída: Příluky B – Lípa (16.30), Luhačovice B – Štítná n. Vl. B (UT, 18.30). Zlín IV. třída: Lužkovice B – Neubuz, Kostelec B – Kašava B (16.30). MSL žen: Valašské Meziříčí – Lubina (Kelč, 14). Divize žen: Holešov B – Podivín (Pravčice, 10), Holešov – Ráječko (Všetuly, 15), Nezdenice – Hovorny (16).

HÁZENÁ

Extraliga mužů, nadstavba o titul: Zubří – Karviná (18). Interliga žen, odveta o 3. místo české části: Zlín – Olomouc (15). Severomoravská liga mužů: Valašské Meziříčí – Nový Jičín (10.30), Rožnov p. R. – Veselá B (11.30). ITS CUP, 14. ročník turnaje minižaček, mladších a starších žaček v Kunovicích (sportovní hala, Sokolské hřiště a hřiště u ZŠ Červená cesta, 8).

HOKEJBAL

Národní liga, 1. zápas finále play off: Vsetín – Sudoměřice (14).

JEZDECTVÍ

O pohár starosty města Holešova: Zámecká obora v Holešově (9).

IN-LINE HOKEJ

Extraliga mužů: Devils Zlín – Reflex Uherské Hradiště (10), Devils Zlín – Uherský Brod (oba PSG Aréna Zlín, 12).

NOHEJBAL

II. liga mužů: Kroměříž – Třebíč (14). Krajská soutěž mužů: Vsetín B – Valašské Meziříčí, Otrokovice – Holešov, Vlčnov – Zlín-Prštné (9).

SOFTBAL

Extraliga žen: Kunovice – Storms Řepy (Na mlatevni, 15 a 17).

Neděle 22. května

BASKETBAL

Kvalifikace o II. ligu žen: Zlín – Týniště n. O. (11).

FOTBAL

MSFL: Zlín B – Frýdek-Místek (Letná, 10.30). Krajský přebor: 1. Valašský FC – Hluk (16.30). I. A třída: Podkopná Lhota – Val. Meziříčí B (Trnava), Dolní Bečva – SK Vizovice, Štítná n. Vl. – Brumov B, Hutisko Solanec – Vidče, Zubří – Vlachovice, Boršice – Březolupy, Příluky – Kvasice, Nedachlebice – Kněžpole, Mladcová – 1. FC Slovácko C, Lužkovice – V. Otrokovice B, Žalkovice – Újezdec, Ořechov – Prakšice (16.30). I. B třída: Val. Příkazy – Lidečko, Zlechov – Jalubí, Hluk B – Kudlovice (10), Holešov B – Rusava (Všetuly), Slavičín B – Borovice (10.15), Lhota u Vsetína – Choryně, Hovězí – Val. Bystřice, Val. Polanka – Jablůnka, Podlesí – Zašová, Březnice – Kelč, Zdounky – Těšnovice, Ad. Hulín – Lubná, Bojkovice – J. Otrokovice, Havřice – Osvětimany, Sušice – Koryčany (16.30). Okresní přebor Kroměříž: Skaštice – Žeranovice, Rataje – Morkovice B, Kostelec u Hol. – Záhlinice, Kyselovice – Tučapy, Chvalčov – Roštění, Prusinovice – Němčice, Slavkov p. H. – Rajnochovice (16.30). Kroměříž III. třída: Kostelec u Hol. B – Mysločovice B, Žalkovice B – Martinice (13.30), Mrlínek – Kvasice B, Ludslavice – Pravčice, Rymice – Komárno, Břest – Loukov, Zahnašovice – Míškovice B, Střílky – Lubná B, Bařice – Troubky, Dřínov – Roštín, Šelešovice – Zlobice, Lutopecny – Počenice (16.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Ostr. Lhota – Uherský Ostroh, Vlčnov – Horní Němčí, Polešovice – Boršice u Blat., Nivnice – Nedakonice, Kostelany n. M. – Traplice, Jarošov – Nezdenice (16.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Ostr. Nová Ves B – Buchlovice (10.15), Pitín – Mařatice (13.30, Komňa), Korytná – Hradčovice, Staré Město – Bánov, Huštěnovice – Kněžpole B, Tupesy – Popovice, Košíky – Babice (16.30). Základní třída Uherské Hradiště: Jalubí B – Tučapy (10), Částkov – Jankovice (10.15), Přečkovice – Březová (14), Záhorovice – Starý Hrozenkov, Suchá Loz – Bystřice p. L. (15), Mistřice – Uh. Ostroh B, Bílovice – Stříbrnice, Nedakonice B – Topolná, Slovácko-Vážany – Březolupy B, Podolí – Strání B, Dolní Němčí B – Drslavice B, Rudice – Žítková, Komňa – Orel Uh. Brod (16.30). Okresní přebor Vsetín: FC Vsetín B – Střítež n. B. (10.15), Val. Senice – Prostř. Bečva, Ratiboř A – Lhotka n. B., Hrachovec B – Huslenky A, Horní Bečva – Halenkov, Kateřinice B – Francova Lhota (16.30). Vsetín III. třída: Janová B – Lužná (10.15), Police – Loučka, Leskovec – Dolní Bečva B, Jarcová – Ústí (16.30). Vsetín IV. třída: Lhota u Vs. B – Lačnov (13.30), Mikulůvka – Jablůnka B, Velká Lhota – Bynina, Kladeruby – Janice (15), Študlov – Huslenky B (15.30), Branky – Krhová B, Poličná B – Juřinka B (16.30). Okresní přebor Zlín: Napajedla B – Dolní Lhota, Ludkovice – Kostelec, Vysoké Pole – Tečovice (16.30). Zlín III. třída: Vlachovice B – Nevšová, Drnovice – Smolina (14), Bratřejov – Halenkovice, Březová – Pohořelice, Komárov – Fryšták B, Paseky Zlín – Březůvky (UT), Lukov B – Tečovice B, Zádveřice – Mysločovice, Šanov – Biskupice, Pozlovice – Mirošov, Návojná – Rokytnice, Újezd – Slopné (16.30). Zlín IV. třída: Jestřabí – Rudimov (10), Dolní Lhota B – Horní Lhota (10.15), Veselá B – Trnava (14), Provodov B – Doubravy, Hřivínův Újezd – Kudlov, Žlutava – FC Vizovice, Velký Ořechov – Lhota u Malen., Racková – Mladcová B, Jaroslavice B – Spytihněv B, Hvozdná B – SK Vizovice B, Všemina – Lutonina (Slušovice), Petrůvka – Sehradice B, Poteč – Bohuslavice n.V, Divnice – Tichov, Nedašova Lhota – Nevšová B (16.30). MSL žen: Holešovské holky – FC Brno B (Střelnice, 14), Broumov – Horní Heršpice (UT, 16). Divize žen: Napajedla – Vlkoš (2. ZŠ, 10.15), Valašské Meziříčí B – Trojanovice (UT, 13).

HÁZENÁ

ITS CUP, 14. ročník turnaje minižaček, mladších a starších žaček v Kunovicích (sportovní hala, Sokolské hřiště a hřiště u ZŠ Červená cesta, 8).

HOKEJBAL

Národní liga, 2. zápas finále play off: Vsetín – Sudoměřice (11).

IN-LINE HOKEJ

Extraliga mužů: Reflex Uherské Hradiště – Uherský Brod (10), Reflex Uherské Hradiště – Brno (oba zimní stadion v Uherském Hradišti, 13).

RAGBY

I. liga: Zlín – Bystrc (fotbalové hřiště v Tečovicích, 14)

SOFTBAL

Extraliga žen: Kunovice – Eagles Praha (Na Mlatevni, 13 a 15).

20.5.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto

Co říkáte na výsledky voleb? Hlasujte

Antonín Seďa

Po patnácti letech končí v Poslanecké sněmovně Antonín Seďa

AKTUALIZOVÁNO

V českých volbách prohrála celá země, zní ze zahraničí

České parlamentní volby zaznamenala mnohá světová média. Přinášíme vám výběr z jejich ohlasů.

AKTUALIZOVÁNO

Na Zlínsku zvítězilo ANO, druhá SPD a třetí KDU-ČSL

ANKETA / VIDEA / FOTOGALERIE/ PŘÍMÝ VSTUP DO VOLEBNÍCH VÝSLEDKŮ / Voliči našeho regionu si vybrali do čela hnutí ANO 2011, které získalo v kraji 28,76 % hlasů. Druhá skončila SPD Tomio Okamury (12,90 %), následovaná KDU-ČSL(11,41 %).

ODS zapíjela poslanecký mandát Stanislava Blahy šampaňským

VIDEO / FOTOGALERIE / Nejprve vládla poklidná atmosféra v přítmí projektoru, který na zeď uherskohradišťské komunitní kavárny Cafe 21 vysílal první čísla volebních výsledků. 

Kašík: Na kandidátce jsem zakroužkoval lidi ze Zlína, vždycky jsem byl srdcař

FOTOGALERIE / K volbám zas tak často prý nechodí, vlastně dnes je to podle něj asi podruhé. "Ale chtěl jsem zvolit ty, kteří jsou podle mne důležití," uvedl v sobotu krátce po 13. hodině strážce hokejové svatyně zlínských beranů - brankář Libor Kašík.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení