Pátek 15.ledna

ATLETIKA

5.ročník silničního běhu Hulmenská desítka (start vprostorách fotbalového stadionu vHulíně v10).

BASKETBAL

Oblastní přebor mužů: Zlín U54– Slavkov (18.20).

FOTBAL

Guláš Fest 2010ve Valašském Meziříčí: Juřinka– Val. Bystřice (18), Podlesí– Hovězí(20).

KUŽELKY

Krajský přebor: Zlín B– Slavia Kroměříž B (17).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga: Zlín– Pardubice (18.10). Extraliga juniorů: Zlín– Sparta Praha (PSG Aréna, 10). Liga juniorů: Vsetín– Kometa Úvoz (16.30). Okresní hokejová liga mužů: Moravian Ducks– TJ Bojkovice (ZS Uh. Hradiště, 19.15).

STOLNÍ TENIS

Krajská divize mužů: Bylnice A– Otrokovice A (17). Zlínsko I. třída: Zlín E– Val. Klobouky A (19.30). Zlínsko II. třída: Kašava A– Napajedla B (17.30). Zlínsko III. třída: Otrokovice E– Bohuslavice Zl. A (18.30). Zlínsko IV. třída: Orel Zlín D– Vysoké Pole C (17.30), Rokytnice B– Slopné B, Šarovy B Slopné C (18.30).

VOLEJBAL

I. liga mužů: VSK Staré Město– MFF Praha (sportovní hala Širůch ve Starém Městě,18).

Sobota 16.ledna

BASKETBAL

Oblastní přebor mužů: Kroměříž B– Proton Zlín B (17.30), Mikulov (18), Uherský Brod– Jihlava B (18.30). Extraliga juniorů: Zlín– BA Sparta (17). Liga juniorů: Valašské Meziříčí– Šlapanice(10).

FLORBAL

III. liga mužů, turnaj vMorkovicích Bučovice– Holešov (10), Sivice– Vsetín (11.30), Holešov– Sivice (13.30), Bučovice– Vsetín (15). Turnaj vBystřici p. H.: Zásobování Florbal Team– Dubňany (10), Bulldogs Brno B– Boskovice (11.30), Boskovice– Dubňany (13.30), Zásobování Florbal Team– Bulldogs Brno B (15). I. liga juniorek: Slavičín– Znojmo (10), Lipník– Horní Suchá (11.30), Vítkovice– Šumperk (13), Horní Suchá– Slavičín (14.30), Znojmo– Vítkovice (16), Šumperk– Lipník (17.30, vše SH Slavičín).

FOTBAL

Guláš Fest 2010ve Valašském Meziříčí: Branky– Halenkov (9), Jablůnka– Lhota uVs. (10.50), Leskovec– Liptál (12.40), Poličná– Choryně (14.30), Zašová– Hrachovec (16.20). Opohár města Chropyně: Želatovice– Kralice (11), Přerov– Chropyně (13), Kojetín– Kozlovice (15), Holešov– Troubky (17). Příprava: Sp. Hulín– HS Kroměříž (14). Zimní liga vmalé kopané ve Fryštáku, 1.čtvrtfinále: Lešení– Háčko (12.30), Poskládaní– Argentina (14), Recal– Galaktikos (15.30), Benfika . Mikel(17).

FUTSAL

Okresní ligy (Holešov, 8).

HÁZENÁ

Příprava mužů: Zubří– Přerov (10.30).

KUŽELKY

I. liga mužů: Luhačovice– Zábřeh (10). II. liga žen: Vsetín– KK Kroměříž (10). III. liga mužů: Luhačovice B– Vyškov (13.30). Jihomoravská divize: Slavia Kroměříž– Valtice (9), Machová– Čejkovice (15). Krajský přebor: Otrokovice A– Bojkovice A(9).

LEDNÍ HOKEJ

II. liga mužů: Vsetín– Hodonín (17.30). Krajská liga mužů: Rožnov p. R.– Kopřivnice (17), HK Kroměříž– Vyškov (18). Okresní hokejová liga mužů: Old Stars– Shooters (ZS Uh. Ostroh, 16), Uh. Brod B– Madddogs (ZS Uh. Brod, 17.45), HC Cyclones– UH Rangers (ZS Uh. Ostroh, 20.30). Extraliga juniorů: Zlín– Slavia Praha (ZS Luďka Čajky, 12.30).

STOLNÍ TENIS

Extraliga žen: Hluk– Hodonín (15). I. liga mužů: Uh.Ostroh AKST Zlín A (15). II. liga mužů: MEZ Vsetín– Třinec (15). III. liga mužů: KST Zlín B– Svinov, Zlín Kostelec A– Holešov A, Rožnov p. R. A– Přerov A (14). Krajská divize mužů: Zlín C– Otrokovice A (10), TJ Holešov A– Dolní Němčí C, Kostelec B– Dolní Němčí B, Bystřice p.H. A– Vsetín B, Otrokovice B– Slavičín A (17), Zlín C– Nivnice A (17.30). Krajská soutěž mužů I. třídy: Mysločovice A– Val. Meziříčí A, Újezdec-Těšov A– Rožnov p. R. B, Hulín A– Otrokovice C, Kroměříž A– Bystřice p. H. B, Fryšták A– Kunovice A, Vidče A– Vlčnov A (17). Krajská soutěž mužů II. třídy: Bystřice p. H. C– Kostelec C (13), Ostrožská Nová Ves A– Zlín D (10), Uh. Hradiště A– Bylnice B, Rožnov p. R. C– Vidče B, Bojkovice A– Zubří A, Roštín A– Vsetín C (17). Regionální přebor Uherskohradišťska I. třídy: Kunovice C– Orel Uh. Hradiště B, Bystřice p. L. A– Velehrad A (17), Dolní Němčí D– Vážany-Ořechov A (18). Regionální přebor Uherskohradišťska II. třídy: Dolní Němčí E– Vážany-Ořechov B (10), Orel O. N. Ves B– Polešovice A (14.30). Regionální přebor Uherskohradišťska III. třídy: Nivnice D– Vlčnov D (14), Velehrad B– Orel O. N. Ves C (17). Regionální přebor Uherskohradišťska IV. třídy: Drslavice-Veletiny C– Bílovice C (17), Bílovice D– Kunovice D (17.30). Regionální přebor Uherskohradišťska V. třídy: Vlčnov E– Hluk A (9), Újezdec-Těšov E– Velehrad D (12.30), Vážany-Ořechov E– Orel Uh. Hradiště E (14.30). Zlínsko I. třída: Otrokovice D– Vysoké Pole A (9.30), Mysločovice B– Kostelec D (13), Orel Zlín B– Štítná A, Napajedla A– Orel Zlín A (17). Zlínsko II. třída: Jasenná A– Orel Zlín C (16), Újezd A– Mysločovice C (16.30), Vysoké Pole B– Šarovy A, Štítná B– Bylnice C (17). Zlínsko III. třída: Bylnice D– Halenkovice A (13), Fryšták C– Kašava B (13.30), Val. Klobouky B– Slopné A, Slušovice A– Louky B, Bohuslavice Vl. A– Jasenná B (17). Zlínsko IV. třída: Bohuslavice Vl. B– Salaš A (14), Želechovice A– Zlín F, Luhačovice A– Halenkovice B(17).
VOLEJBAL

I. liga mužů: VSK Staré Město– ČZU Praha B (sportovní hala Širůch ve Starém Městě, 17). II. liga mužů: SKP Holešov– Vyškov (10a 13). Krajský přebor mužů: Holešov B– Staré Město (11a 14). I. liga žen, skupina ozáchranu: Uh. Hradiště– Č. Budějovice (sportovní hala vUherském Hradišti, 17). Extraliga juniorů: Zlín– ČZU Praha B (hala Euronics, 9a 15). I. liga juniorek: Uh. Hradiště– Karviná (sportovní hala vUherském Hradišti, 10a 14), Zlín– Havlíčkův Brod (SŠ zdravotní, 9a13).

Neděle 17.ledna

BASKETBAL

Oblastní přebor mužů: Uherský Brod– Znojmo A (9.30), Kroměříž B– Slavičín (10). Extraliga juniorů: Zlín– Plzeň(11).

FLORBAL

III. liga mužů: Otrokovice B– Ratíškovice (10), Slavičín– Klobouky (11.30), Ratíškovice– Slavičín (13.30), Otrokovice B– Klobouky (15, vše SPŠ Zlín). II. liga dorostenců: Holešov– Slavkov (10), Počenice– ZŠ Horní (11.15), Slavkov– Počenice (12.55), ZŠ Horní– Holešov (14.10, vše SH ZŠ Holešov).

FOTBAL

Guláš Fest 2010ve Valašském Meziříčí: Kateřinice– Val. Meziříčí B (9), Zubří– Janová (10.50), Dolní Bečva– Střítež (12.40), Police– Krhová (14.30), Huslenky– Val. Meziříčí jun. (16.20). Zimní liga vmalé kopané ve Fryštáku, 2.čtvrtfinále: Lešení– Háčko (12.30), Poskládaní– Argentina (14), Recal– Galaktikos (15.30), Benfika . Mikel(17).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Tigers Malenovice– Rivermen Malenovice (8.30), Storm Otrokovice– Orel Malenovice (10), Rangers Zlín– HK Otrokovice (11.30), Kvasice Knights– HBC Stator (13), HC 94Malenovice– Carpo Zlín (14.30).

KUŽELKY

Krajský přebor: Machová B– KK Kroměříž A, Otrokovice B– Bylnice A, Zlín C– Zlín A(9).

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga: Uh. Brod– Velké Meziříčí (16.30). Extraliga mladšího dorostu: Zlín– Havířov (PSG Aréna, 12.30). Vsetín– Opava (15). Liga juniorů: Vsetín– Šumperk (18). Krajská liga juniorů: Valašské Meziříčí– Šternberk(13).

STOLNÍ TENIS

Extraliga žen: Hluk– Hodonín B (10). II. liga mužů: MEZ Vsetín– Orlová (10). III. liga mužů: KST Zlín B– Studénka, (10). Krajská divize mužů: Kostelec B– Dolní Němčí C, TJ Holešov A– Dolní Němčí B, Bylnice A– Nivnice A, Otrokovice B– Vsetín B (10.30), Bystřice p. H. A– Slavičín A (11). Krajská soutěž mužů I. třídy: Mysločovice A– Rožnov p. R. B, Kroměříž A– Otrokovice C, Hulín A– Bystřice p. H. B, Vidče A– Kunovice A, Fryšták AVlčnov A (10.30), Újezdec-Těšov A– Val. Meziříčí A (11). Krajská soutěž II. třídy: Bystřice p. H. C– Vsetín C (8), Uh. Hradiště A– Zlín D, Ostrožská Nová Ves A– Bylnice B, Bojkovice A– Vidče B, Rožnov p. R. C– Zubří A, Roštín A– Kostelec C (10.30). Kroměřížsko, I. třída, play off: TJ Holešov B– Bystřice p. H. D, Hulín B– Morkovice A (8), OÚ Lubná A– Hulín C (9). Kroměřížsko I. třída, play out: Rymice A– Osíčko A, Količín A– Kroměříž B (9). Kroměřížsko, II. třída: Kostelec uHol. B– Bystřice p. H. E, KST Holešov B– Kostelec uHol. A (9), OÚ Lubná C– Hulín E (12). Regionální přebor Uherskohradišťska I. třídy: Bojkovice B– Bílovice A (8), Kunovice B– Vlčnov B, Nivnice B– Újezdec-Těšov B (9). Regionální přebor Uherskohradišťska II. třídy: Orel Uh. Hradiště C– Vlčnov C (8), Bílovice B– Nivnice C, Drslavice-Veletiny A– Újezdec-Těšov C, Bystřice p. L. B– Slavkov A (9). Regionální přebor Uherskohradišťska III. třídy: Polešovice B– Újezdec-Těšov D, Vážany-Ořechov C– Orel Uh. Hradiště D, Komňa A– Drslavice-Veletiny B (9). Regionální přebor Uherskohradišťska IV. třídy: Horní Němčí A– Orel O. N. Ves D, Břestek A– Slavkov B, Velehrad C– Bystřice p. L. C (9). Regionální přebor Uherskohradišťska V. třídy: Vážany-Ořechov D– Polešovice C (11.30). Regionální přebor Vsetín: Zubří B– Sokol Vsetín, Rožnov p. R. D– Růžďka, Vidče C– Val. Meziříčí B (8), Oznice– Karolinka, Růžďka B– MEZ Vsetín D (9). Zlínsko I. třída: Fryšták B– Slavičín B (11). Zlínsko III. třída: HUK A– Mysločovice D (9.30). Zlínsko IV. třída: Kašava C– Újezd B(10).
VOLEJBAL

Liga kadetek: Zlín– Olomouc B (SŠ zdravotnická, 10a14).