Sobota 23. ledna

BASKETBAL

II. liga mužů: Valašské Meziříčí – MU Brno (17). Oblastní přebor mužů: Zlín U54 – Mikulov (18). Liga kadetů: Kroměříž – Karviná (18).

FOTBAL

Příprava: Slovácko – Dubnica (Kunovice, 11), Zlín – Baník Ostrava B (12.30, Luhačovice), V. Otrokovice – Bystřice p. H. (13), HS Kroměříž – Napajedla (14), Sp. Hulín – Slavičín, Morkovice – Šardice B (15). Gulášfest ve Valašském Meziříčí: Choryně – Střítež (9), Poličná – Dolní Bečva (10.50), Liptál – Halenkov (12.40), Juřinka – Podlesí (14.30), Jablůnka – Kateřinice (16.20), Zašová – Janová (18.10). O pohár města Chropyně: Želatovice – Přerov (11), Kralice – Troubky (13), Kozlovice – Holešov (15), Chropyně – Kojetín (17). Zimní turnaj v Novém Jičíně: Vsetín – Staré Město (9), Velké Karlovice a Karolinka – Nový Jičín (11), Valašské Meziříčí – Frenštát (13). Zimní liga v malé kopané ve Fryštáku, semifinále: Poskládaní – Háčko (15), Recal – Mikel (16.30).

HÁZENÁ

Interliga žen: Zlín – Slavia Praha (hala Euronics, 13).

KUŽELKY

II. liga mužů: Valašské Meziříčí – Blansko (9), Slavičín – Hodonín (10). II. liga žen: KK Kroměříž – Ratíškovice (9.30), Vsetín – Olomouc A (10), Valašské Meziříčí – Olomouc B (12.30). Jihomoravská divize: Vsetín – Slavia Kroměříž (13), Slavičín B -Židenice (14), Valašské Meziříčí B – Čejkovice (15.30). Krajský přebor: KK Kroměříž A – Zlín B (13), Bylnice A – Zlín C (17).

LEDNÍ HOKEJ

II. liga mužů: Valašské Meziříčí – Břeclav (17), Vsetín – Opava (17.30). Krajská liga: Uherské Hradiště – Uherský Brod (17). Extraliga staršího dorostu: Zlín – Karlovy Vary (ZS Luďka Čajky, 12.30), Vsetín – Chomutov (14).

PÉTANQUE

6. ročník Janáček Grand Prix o pétanqueového krále Uherskohradišťska – 5. díl seriálu (hřiště ZŠ v Buchlovicích, 9­.30).

SÁLOVÝ FOTBAL

Celostátní liga: Slavičín – Klatovy (16), Polička – Klatovy (16.50), Slavičín – Chemcomex Praha (17.50), Polička – Chemcomex Praha (18.40, hala Euronics).

STOLNÍ TENIS

Krajské přebory seniorů ve dvouhře mužů, žen, čtyřhře mužů, žen a smíšené čtyřhře v Hluku (9–15). Regionální přebor Uherskohradišťska I. třídy: Kunovice C – Újezdec Těšov B (17), Dolní Němčí D – Velehrad A (18), Vlčnov B – Bojkovice B (19). Regionální přebor Uherskohradišťska II. třídy: Dolní Němčí E – Slavkov A (10), Nivnice C – Újezdec Těšov C (14), Orel O.N.Ves B – Bílovice B (14.30). Regionální přebor Uherskohradišťska III. třídy: Velehrad B – Orel Uh. Hradiště D (17). Regionální přebor Uherskohradišťska IV. třídy: Bílovice D – Orel O. N. Ves D (17.30), Bystřice p. L. C – Dolní Němčí F (18.30). Regionální přebor Uherskohradišťska V. třídy: Vlčnov E – Horní Němčí B, Orel Uh. Hradiště E – Velehrad D (9), Polešovice C – Vážany-Ořechov E (17). Zlínsko I. třída: Kostelec D – Zlín E (14), Val. Klobouky A – Štítná A, Napajedla A – Orel Zlín B, Orel Zlín A – Otrokovice D, Slavičín B – Mysločovice B (17). Zlínsko II. třída: Bylnice C – Jasenná A, Orel Zlín C – Újezd A, Mysločovice C – Vysoké Pole B (13), Štítná B – Kašava A (17). Zlínsko III. třída: Mysločovice D – Bohuslavice Vl. A (10), Bohuslavice Zl. A – HUK A, Halenkovice A – Slušovice A, Louky B – Fryšták C (17). Zlínsko IV. třída: Halenkovice B – Želechovice A (13), Újezd B – Bohuslavice Vl. B (16.30), Vysoké Pole C – Kašava C, Salaš A – Luhačovice A (17).

TENIS

Vsetínský Return – Celostátní turnaj amatérů nad 50 let ve Vsetíně (sportovní centrum Bobrky, 9–17).

VOLEJBAL

I. liga žen, skupina o záchranu: Uh. Hradiště – Brno B (sportovní hala v Uherském Hradišti, 17). II. liga mužů: SKP Holešov – Drásov (10 a 13). Krajský přebor žen: Slavičín – Kroměříž (9 a 12), Univerzita Zlín – Hošťálková, Vsetín – Holešov, Valašské Meziříčí – Rožnov p. R. (10 a 13).

Neděle 24. ledna

BASKETBAL

II. liga mužů: Valašské Meziříčí – Šlapanice (10). iga kadetů: Kroměříž – Nový Jičín (12).

FLORBAL

I. liga žen: Otrokovice – Svitavy (10), Vsetín – Žďár n. S. (11.40), Vsetín – Svitavy (14.10), Otrokovice – Žďár n. S. (15.50, SPŠ Zlín). II. liga mužů: Znojmo B – Ostrava (10), Hattrick Brno – Blansko (11.40), Ostrava – Přerov (13.20), Blansko – Znojmo B (15), Přerov – Hattrick Brno (16.40, vše SH Morkovice). Zlínská liga mužů: Pohoda VSC – Hluk B (8.30), Bystřice p. H. – Počenice B (9.45), FBC Zlín – Val. Klobouky (11), Hluk B – Holešov B (12.15), Počenice B – Pohoda VSC (13.30), Val. Klobouky – Bystřice p. H. (14.45), Holešov B – Zlín (16, vše Gymnázium Valašské Klobouky).

FOTBAL

Gulášfest ve Val. Meziříčí: Leskovec – Branky (9), Police – Huslenky (10.50), Val. Bystřice – Hovězí (12.40), Krhová – Val. Meziříčí jun. (14.30), Poličná – Holešov ženy (16.20). Zimní liga v malé kopané ve Fryštáku, semifinále: Poskládaní – Háčko (15), Recal – Mikel (16.30).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Carpo Zlín – Kvasice Knights (8.30), HC 94 Malenovice – Storm Otrokovice (10), HBC Stator – Rangers Zlín (11.30), HK Otrokovice – Tigers Malenovice (13), Rivermen – Orel (14.30).

KUŽELKY

Krajský přebor: Slavia Kroměříž B – Otrokovice A (9).

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga: Uherský Ostroh – Kometa Úvoz (17). Okresní liga: Shooters – HC Cyclones (ZS Uh. Hradiště, 17.15), TJ Bojkovice – Uh. Brod B (ZS Uh. Brod, 19), Maddogs – UH Rangers (ZS UH. Ostroh, 20.30). Liga juniorů: Vsetín – Frýdek-Místek (15). I. liga staršího dorostu: Uherské Hradiště – Karviná (10). Krajská liga juniorů: Val. Meziříčí – Studénka (13).

STOLNÍ TENIS

Regionální přebor Uherskohradišťska I. třídy: Bílovice A – Bystřice p. L. A, Nivnice B – Vážany-Ořechov A, Kunovice B – Orel Uh. Hradiště B (9). Regionální přebor Uherskohradišťska II. třídy: Orel Uh. Hradiště C – Polešovice A (8), Bystřice p. L. B – Vlčnov C (9). Regionální přebor Uherskohradišťska III. třídy: Vlčnov D – Orel O.N.Ves C, Újezdec Těšov D – Strání A (8),Zlechov A – Komňa A, Drslavice-Veletiny B – Nivnice D, Vážany-Ořechov C – Polešovice B (9). Regionální přebor Uherskohradišťska IV. třídy: Velehrad C – Břestek A, Horní Němčí A – Slavkov B, Kunovice D – Bílovice C (9). Regionální přebor Uherskohradišťska V. třídy: Hluk A – Újezdec Těšov E (9), Vážany-Ořechov D – Strání B (11.30).

VOLEJBAL

Krajský přebor mužů: Napajedla – Vsetín, Bojkovice A – Uherské Hradiště, Nivnice – Holešov B, Staré Město B – Hošťálková (10 a 13). Krajský přebor žen: Uherské Hradiště B – Uherský Brod (10 a 13).

Žádáme kluby a pořadatele sportovních akcí, mající zájem o uveřejnění v této rubrice, aby nás v předstihu informovali na tel. a fax. čísle: 577 615 716 nebo e-mailem: sport.zlin@denik.cz