Pátek 11. února

BASKETBAL

Oblastní přebor střední Moravy mužů: Valašské Meziříčí B – Sigma Hranice (18, tělocvična stavební průmyslovky).

FOTBAL

O pohár VTP Pelka ve Starém Městě: Osvětimany – Koryčany (18.30), Kudlovice – Sušice (20.15). Valmez Cup ve Valašském Meziříčí: Val. Meziříčí B – Hrachovec (20).

KUŽELKY

Jihomoravská divize: Luhačovice B – Blansko C (18.30). Krajský přebor: Zlín B – Zlín C, Vsetín B – Vsetín A (17), KK Kroměříž – Zlín A (18.30).

LEDNÍ HOKEJ

Okresní liga mužů, čtvrtfinále play off: UH Rangers – Cyclones (21.15, ZS v Uherském Hradišti). I. liga juniorů: Uherské Hradiště – Prostějov (19).

STOLNÍ TENIS

Uherskohradišťsko I. třída: Újezdec-Těšov B – Vážany-Ořechov A (18.30). Uherskohradišťsko III. třída: Vlčnov D – Komňa A (17). Zlínsko II. třída: Kašava A – Louky A (17.30), Vysoké Pole A – Bylnice C (18), KST Zlín F – Slušovice A (19.30). Zlínsko III. třída: Rokytnice B – Bohuslavice u Zlína A (18.30), KST Zlín G – Orel Zlín D (19.30). Zlínsko IV. třída, play off: Šarovy C – Slopné B (14.30), Újezd B – Val. Klobouky B (16.30), Val. Klobouky B – Újezd B, Luhačovice A – Otrokovice F (17).

Sobota 12. února

BASKETBAL

II. liga mužů: Kroměříž – Mohelnice (16.30). Jihomoravský přebor mužů II: Slavičín – Tišnov (14.30), Zlín B – Kuřim (16), Kroměříž B – Podolí (18.30).

FLORBAL

III. liga mužů: Klobouky – Lanžhot (10), Bučovice – Blansko (11.30), Pohoda VSC – Klobouky (13), Lanžhot – Blansko (14.30), Pohoda VSC – Bučovice (16, vše SH Morkovice).

FOTBAL

Příprava: HS Kroměříž – Valašské Meziříčí (10), Zlín – Michalovce (Luhačovice, 11), Uherský Brod – Újezdec (13), Brumov – Spytihněv (14), Viktoria Otrokovice – Kyjov Sp. Hulín – Zlín 19 (15). Janáček Cupv Uherské Brodu: Havřice – Strání (15). Turnaj v Morkovicích: Zdounky – Bohdalice (9), Drnovice – Zborovice (11), Švábenice – Morkovice B (13). Napajedla Cup: Malenovice – Žlutava (14), Jaroslavice – Kněžpole B (16). O pohár Města Chropyně: Želátovice – Brodek u Přerova (15), Troubky – Chropyně (17). O pohár předsedy FK Chropyně: Skaštice – Chropyně B (11), Bezměrov – Záříčí (19). O pohár starosty Města Hulín: Kvasice – Němčice (11), Žalkovice – Roštění (13). O pohár VTP Pelka ve Starém Městě: Zlechov – Kostelany nad Moravou (18.30), Jalubí – Staré Město (20.15). Valmez Cup ve Valašském Meziříčí: Kateřinice – Zubří (9), Val. Meziříčí jun. – Všemina (14.30), Jablůnka – Podlesí (16.20), Juřinka – Vidče (18.10).

FUTSAL

Krajská liga (Bystřice p. H., 8). Okresní ligy (Holešov, 8).

HÁZENÁ

Extraliga mužů: Gumárny Zubří – Jičín (18). II. liga mužů: Zbrojovka Vsetín – Paskov (17.30, hala Na Lapači). II. liga starších dorostenců: Vsetín – Zlín (15.30, hala Na Lapači).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Storm Otrokovice – HK Otrokovice (8.30), Tigers Malenovice – HBC Stator (10), Rangers Zlín – Rivermen Malenovice (11.30), Orel Malenovice – Renegades (13), HC 94 Malenovice – Zlínský Švec (14.30).

KUŽELKY

I. liga mužů: Valašské Meziříčí – Luhačovice (9). I. liga žen: Valašské Meziříčí – Šumperk (12.30), Zlín – Náchod (14). II. liga mužů: Slavičín – Rychnov nad Kněžnou (10). III. liga žen: Otrokovice – Náchod B (10). Jihomoravská divize: Valašské Meziříčí B – Slavia Kroměříž (15.30). Krajský přebor: Chropyně A – Luhačovice C (14), Bylnice A – Bojkovice A (17).

LEDNÍ HOKEJ

II. liga mužů: Uherské Hradiště – Vsetín (17). Krajská liga mužů: Kroměříž – Uherský Ostroh,: Uherský Brod – Brumov-Bylnice (17). Okresní liga mužů – čtvrtfinále play off: Shooters – HC Uherský Brod B (9.30, ZS v Uherském Hradišti). Krajská liga staršího dorostu: Uherský Ostroh – Blansko (10). Liga žen, play off: Vsetín – Slavia Praha (13).

MALÁ KOPANÁ

Zimní fryštácká liga masters: Veteráni – Janeba (14.30), EB Stav – Lešení (16), Býci – Buffalo (17.30).

STOLNÍ TENIS

Extraliga žen: Hluk – BSK Malenovice (15). II. liga mužů: KST Zlín B – Tišnov (14), KST Vsetín – MS Brno (15). III. liga mužů: Rožnov p. R. – Sokol Zlín Kostelec (14). Krajská divize: KST Zlín C – Újezdec-Těšov A (10), Dolní Němčí A – Újezdec-Těšov A, Otrokovice A – Dolní Němčí B, Bystřice p. H. A – Val. Meziříčí A, Rožnov p. R. B – Kostelec B, Bylnice A – Otrokovice B (17), KST Zlín – C Nivnice A (17.30). Krajská soutěž I. třídy: Otrokovice C – Vsetín B (13), Dolní Němčí C – Vidče A (14), Hulín A – Vlčnov A, TJ Holešov A – KST Zlín D, Fryšták A – Bystřice p. H. B, Kunovice A – Ostrožská Nová Ves A (17). Krajská soutěž II. třídy: Bylnice B – Otrokovice D (13), Mysločovice A – Orel Zlín A, Kroměříž A – Rožnov p. R. C, Bystřice p. L. A – Vsetín C, Kostelec C – Hulín B, Vidče B – Bojkovice A (17). Uherskohradišťsko I. třída: Vlčnov B – Kunovice B (19). Uherskohradišťsko II. třída: Orel Ostrožská Nová Ves B – Strání A (17), Újezdec-Těšov C – Nivnice C (19). Uherskohradišťsko III. třída: Vážany-Ořechov B – SK Zlechov A (17). Uherskohradišťsko IV. třída: Vážany-Ořechov D – Slavkov B (9.30), Dolní Němčí F – Velehrad C (10), Orel Ostrožská Nová Ves D – Velehrad B (14.30), Bílovice D – Kunovice D (17). Uherskohradišťsko V. třída: Vlčnov E – Strání B (9). Zlínsko I. třída: Orel Zlín C – Napajedla A (13), Orel Zlín B – Šarovy A, Val. Klobouky A – KST Zlín E, Napajedla B – Rokytnice A, Štítná A – Fryšták B, Slavičín B – Kostelec D (17). Zlínsko II. třída: Bylnice D – Vysoké Pole B (10), Újezd A – Mysločovice B (16.30), Slopné A – S. Jasenná A (18). Zlínsko III. třída: Fryšták C – Šarovy B (10), Halenkovice A – Štítná B, Louky B – Kašava B, Mysločovice C – Bohuslavice n. Vl. A, HUK A – Otrokovice E (17). Zlínsko IV. třída, play off: S. Jasenná B – Salaš A (17.30), Otrokovice F – Luhačovice A, Slopné B – Šarovy C, Salaš A – S. Jasenná B (18.30),

VOLEJBAL

I. liga žen, skupina o záchranu: Uherské Hradiště – Jaroměř (17, sportovní hala v Uherském Hradišti). I. liga juniorek, skupina o záchranu: Uherské Hradiště – Litovel (10, sportovní hala v Uh. Hradišti).

Neděle 13. února

BASKETBAL

II. liga mužů: Kroměříž – Šumperk (11). Jihomoravský přebor mužů II: Slavičín – Kuřim, Zlín B – Tišnov (10), Kroměříž B – Brno Černovice (13).

FLORBAL

II. liga žen: 1. AC Uherský Brod – SK Snipers Slavičín (9), TJ Sokol Brno Židenice C – Univerzita Šaliny Brno (10.10), SK Snipers Slavičín – TJ Sokol Brno Židenice C (11.50), Univerzita Šaliny Brno – 1. AC Uherský Brod (13, vše hala Spartaku Uherský Brod). III. liga mužů: Holešov – Otrokovice B (10), Vsetín – Gullivers Brno (11.30), Holešov – Znojmo B (13), Vsetín – Otrokovice B (14.30), Znojmo B – Gullivers Brno (16, hala Na Lapači ve Vsetíně).

FOTBAL

Barum Continental Cup v Otrokovicích: Viktoria Otrokovice 19 – Malenovice (9), Nedachlebice – Viktoria Otrokovice B (11.15), Březnice – Kněžpole (13.30). Janáček Cup v Uherském Brodu: Uh. Brod dor. – Částkov (13), Hřivínův Újezd – Horní Lhota (15). Turnaj v Morkovicích: Litenčice – Počenice (9), Dřínov – Lutopecny (11), Šelešovice – Morkovice dor. (13). Napajedla Cup: Napajedla B – Traplice (14), Zlámanec – Babice (16). O pohár starosty Města Hulín: Horní Moštěnice – Tečovice (13), Stará Ves – Tlumačov (15). O pohár VTP Pelka ve Starém Městě: Zlechov – Kudlovice (19). Valmez Cup ve Valašském Meziříčí: Halenkov – Hovězí (12.40), FK Olomouc – Holešov ženy (14.30), Lhotka n. B. – Janová (16.20).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Bystřice p. H. – Karviná jun. (10.30). II. liga mužů: Holešov – Havířov (10.30), Zubří junioři – Stavomontáže Olomouc (17). I. liga starších dorostenců: Zubří – Karviná (15). I. liga mladších dorostenců: Zubří – Karviná (13). II. liga st. dorostenců: Luhačovice – Olomouc (11.45).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Zlínský Švec – Orel Malenovice (8.30), HBC Stator – HC 94 Malenovice (10), Renegades – Rangers Zlín (11.30), Rivermen Malenovice – Storm Otrokovice (13), HK Otrokovice – Tigers Malenovice (14.30).

KUŽELKY

Krajský přebor: Machová B – Otrokovice B (9).

LEDNÍ HOKEJ

Okresní liga mužů, čtvrtfinále play off: Top Moravia – Moravian Ducks (17.45, ZS v Uherském Ostrohu).

STOLNÍ TENIS

Extraliga žen: Hluk – Frýdlant n. O. (10). II. liga mužů: KST Zlín B – MS Brno B (10), KST Vsetín – Tišnov (10). III. liga mužů: Rožnov p. R. – Holešov (10). Krajská divize: Bystřice p. H. A – Dolní Němčí B (10.30), Otrokovice A – Val. Meziříčí A, Bylnice A – Kostelec B, Rožnov p. R. B – Otrokovice B, Dolní Němčí A – Nivnice A (11). Krajská soutěž I. třídy: Dolní Němčí C – Vlčnov A, Otrokovice C – KST Zlín D (8), Hulín A – Vidče A, TJ Holešov A – Vsetín B, Kunovice A – Bystřice p. H. B, Fryšták A – Ostrožská Nová Ves A (10.30). Krajská soutěž II. třídy: Bylnice B – Bojkovice A (8), Mysločovice A – Rožnov p. R. C, Kostelec C – Vsetín C, Vidče B Otrokovice D (10.30), Kroměříž A – Orel Zlín A (11). Uherskohradišťsko I. třída: Orel Uherské Hradiště B – Dolní Němčí D (8), Bílovice A – Kunovice C (9). Uherskohradišťsko II. třída: Bojkovice B – Dolní Němčí E (8), Bystřice p. Lop. B – Vlčnov C, Drslavice-Veletiny A – Bílovice B, Polešovice A – Orel Uherské Hradiště C (9). Uherskohradišťsko III. třída: SK Zlechov B – Újezdec-Těšov D (8), Orel Ostrožská Nová Ves C – Drslavice-Veletiny B, Vážany-Ořechov C – Polešovice B (9), Orel Uherské Hradiště D – Bílovice C (10.30). Uherskohradišťsko IV. třída: Břestek A – Drslavice-Veletiny C (9), Slavkov B – Velehrad B (9). Uherskohradišťsko V. třída: Velehrad D – Vážany-Ořechov E (9), Horní Němčí B – Polešovice C (10.30). Kroměřížsko, I. třída, sk. o postup: Sp. Hulín C – Morkovice (8), Roštín – Holešov B, OÚ Lubná – SK Spartak Hulín D (9). Kroměřížsko I. třída, sk. o záchranu: Slavia Kroměříž B – Bystřice pod Hostýnem C (8), Kostelec u Holešova – OÚ Lubná B, KST Količín – Osíčko (9). Kroměřížsko II. třída: Bystřice pod Hostýnem D – SK Spartak Hulín F (8), Morkovice B – Kostelec u Hol. B (9), SK Spartak Hulín E – Rymice (14). Vsetínsko: Valašské Meziříčí C – Vidče C, Gumárny Zubří OST A – Růžďka A, Sokol Vsetín A – TJ Rožnov p. R. D, Růžďka B – Gumárny Zubří OST B, Oznice A – Valašské Meziříčí B (9).

VOLEJBAL

I. liga žen, skupina o záchranu: Uherské Hradiště – Jaroměř (10, sportovní hala v Uherském Hradišti). I. liga juniorek, skupina o záchranu: Uherské Hradiště – Litovel (14, sportovní hala v Uh. Hradišti).