Pátek 8. června 2012

ATLETIKA

Holešovská pětka – krosový závod (start v 18 v Zámecké zahradě).

Sobota 9. června

ATLETIKA

Zlínská lesní hodinovka – krosový závod (start v 10 v Lesní čtvrti ).

FLORBAL

Memoriál Petra Halušky – 2. ročník (10, SH v Kunovicích).

FOTBAL

MSFL: Kroměříž – FC Brno B, Hulín – Sigma Olomouc B (15.30). Divize: Napajedla – Tasovice, Spytihněv – Žďár n Sáz., Slavičín – Val. Meziříčí (15.30), Vikt. Otrokovice – Velké Meziříčí (16.30). Krajský přebor: V. Karlovice+K. – 1. Valašský FC, Provodov – Vsetín, Uh. Brod – Slušovice, Val. Meziříčí B – Holešov, Morkovice – Luhačovice, Kateřinice – Vigantice (16.30). I. A třída: Prakšice – SK Baťov (10.15), Hutisko – Vidče, Kněžpole – Kvasice (16.30). I. B třída: Poličná – Val. Polanka, Horní Lideč – Choryně, Janová – Zašová, Kostelec u Hol. – Kelč, Louky – Fryšták, Malenovice – Admira Hulín, Slavkov – Osvětimany, Bojkovice – Zlámanec (16.30). Okresní přebor Zlín: Jaroslavice – Kostelec, Veselá – Vysoké Pole (16.30). Zlín III. třída: Příluky B – Tečovice B (16.30). Zlín IV. třída: Všemina – Lutonina (14), Neubuz – Zádveřice, FC Vizovice – Jestřabí (Zádveřice), Lužkovice B – Hvozdná B (16.30). Okresní přebor Kroměříž: Rusava – Střílky (16.30). Kroměříž III. třída: Těšnovice B – Lubná B (13.45), Skaštice B – Břest, Zborovice B – Lutopecny (16.30). Okresní přebor Uh. Hradiště: Nezdenice – Traplice (16.30). Okresní soutěž Uh. Hradiště: Strání B – Pitín, Kunovice – Bánov (16.30). Základní třída Uh. Hradiště: Drslavice B – Bojkovice B (16.30). Okresní přebor Vsetín: Střítež n.B – V.Karl.+Kar. B (16.30). Vsetín III. třída: Kelč B – Lačnov (16.30). Vsetín IV. třída: Lidečko B – Študlov, Ratiboř B – Ústí, FC Vsetín C – Huslenky B, Růžďka –Vidče B (16.30).

HÁZENÁ

Středomoravská liga mužů: Zlín B – Kostelec n. H. B (11).

NOHEJBAL

Krajský přebor: Otrokovice – Zlín-Prštné, Vsetín B – Valašské Meziříčí (9).

ORIENTAČNÍ BĚH

MČR na krátké trati – semifinále (12, centrum v pensionu U bílého koně na Rusavě).

TENIS

Smart Card Open Monet + – mezinárodní turnaj žen, semifinále dvouhry, finále čtyřhry (11, areál Vršava ve Zlíně).

TRIATLON

Pasekářský triatlon v Březůvkách – závod ve sprinttriatlo­nu (14).

Neděle 10. června

CYKLISTIKA

Cofidis Cup Luhačovice, závod ČP na silnici (start v 11 na ulici Nábřežní).

FOTBAL

Krajský přebor: Hluk – Bystřice p. H., Boršice – Dolní Němčí (16.30). I. A třída: Brumov B – Slavičín B (10.15), Podkopná Lhota – Juřinka (Trnava), Štítná n. Vl. – Zubří, Vlachovice – SK Vizovice, Hovězí – Dolní Bečva, Val. Klobouky – Lukov, 1. FC Slovácko C – Chropyně, Příluky – Újezdec, Březolupy – Ořechov, Nedachlebice – Mladcová, Žalkovice – Ostr. Nová Ves (16.30). I. B třída: Lhota u Vsetína – Podlesí, Nedašov – Francova Lhota, Hrachovec – Jablůnka, Val. Bystřice – Lidečko, Březnice – Tečovice, Lužkovice – Zborovice, Těšnovice – Lubná, Koryčany – Strání, Nedakonice – Havřice, Jalubí – Zlechov, Sušice – Kudlovice, Šumice – V. Otrokovice B (16.30). Okresní přebor Zlín: Ludkovice – Štípa, Sehradice – Dolní Lhota, Kašava – Újezd, Bratřejov – Tlumačov, Napajedla B – Bylnice (16.30). Zlín III. třída: Březůvky – Hvozdná (10.15), Smolina – Luhačovice B (14), Březová – Pohořelice, Komárov – Paseky Zlín, Lhota u Malen. – Lípa, Mysločovice – Lukov B, Halenkovice – Fryšták B, Drnovice – Mirošov, Pozlovice – Nevšová, Poteč – Nedašova Lhota, Slopné – Vlachovice B, Rokytnice – Štítná n. Vl. B, Biskupice – Návojná (16.30). Zlín IV. třída: Dobrkovice – Provodov B (10), Hřivínův Újezd – Žlutava (Doubravy), Veselá B – Trnava (10.15), Lipová – Tichov, Bohuslavice – Loučka (14), Kudlov – Racková, Doubravy – Velký Ořechov, Spytihněv B – Paseky Zlín B, Jaroslavice B – Mladcová B, Jasenná – Kašava B, Petrůvka – Divnice, Sehradice B – Rudimov, Horní Lhota – Šanov (16.30). Okresní přebor Kroměříž,: Skaštice – Prusinovice, Morkovice B – Holešov B, Kyselovice – Slavkov p. H., Mrlínek – Rataje, Rajnochovice – Němčice (16.30). Kroměříž III. třída: Mysločovice B – Hlinsko p. H. (10), Žalkovice B – Rymice (13.30), Chvalčov – Tučapy, Loukov – Komárno, Kostelec u Hol. B – Ludslavice, Zahnašovice – Pravčice, Počenice – Šelešovice, Záhlinice – Kvasice B, Zlobice – Dřínov, Bezměrov – Rataje B, Litenčice – Kyselovice B (16.30). Okresní přebor Uh. Hradiště: Vlčnov – Břestek, Mařatice – Uh. Ostroh, Horní Němčí – Košíky, Nivnice – Hluk B, Ostr. Lhota – Kostelany n/M, Polešovice – Drslavice (16.30). Okresní soutěž Uh. Hradiště: Ostr. N. Ves B – Tupesy (10.15), Staré Město – Jarošov, Kněžpole B – Babice, Buchlovice – Huštěnovice, Korytná – Boršice u Bl. (16.30). Základní třída Uh. Hradiště: Jalubí B – Jankovice (10), Březolupy B – Nedakonice B (13.30), Suchá Loz – St. Hrozenkov (15), Medlovice – Stříbrnice, Tučapy – Popovice, Topolná – Bílovice, Mistřice – Kostelany n/M B, Slovácko-Vážany – Částkov, Žitková – Záhorovice, Hradčovice – Bystřice p/L, Dolní Němčí B – Komňa, Březová – Orel Uh. Brod, Podolí – Rudice (16.30). Okresní přebor Vsetín: Lhotka n. B. – Prostř.Bečva, Val. Senice – Nový Hrozenkov, Ratiboř A – FC Vsetín B, Dolní Bečva B – Halenkov, Huslenky A – Val. Příkazy, Horní Bečva – Prlov (16.30). Vsetín III. třída: Hrachovec B – Police (10), Janová B – Liptál (10.15), Kateřinice B – Lužná (Hř. Semetín), Jarcová – Hošťálková, Choryně B – Leskovec, Krhová A – Podlesí B (16.30). Vsetín IV. třída: Velká Lhota – Krhová B, Mikulůvka – Branky, Kladeruby – Juřinka B, Střelná – Lhota u Vs. B (15), Zděchov – Jablůnka B, Jasenice – Bynina, Loučka – Hutisko B (16.30).

HÁZENÁ

Středomoravská liga mužů: Uh. Hradiště – Droždín (10), Luhačovice – Bystřice p. H. B (10.30). Severomoravská liga mužů: Val. Meziříčí – Veselá A (13).

NOHEJBAL

Slovácká nohejbalová liga – 3. turnaj (13, Drslavice).

ORIENTAČNÍ BĚH

MČR na krátké trati – finále (9.30, centrum v pensionu U bílého koně na Rusavě).

TENIS

Smart Card Open Monet + – mezinárodní turnaj žen, finále dvouhry (11, areál Vršava ve Zlíně).