Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem ve Zlínském kraji?

Zlínský kraj - Kam za sportem ve Zlínském kraji?

16.11.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/František Hlas

Pátek 16. listopadu

BASKETBAL

Oblastní přebor střední Moravy: KK Jasenice – Mohelnice A (20).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga: Zlín – Sparta Praha (17.30). Liga juniorů: Vsetín – Opava (13). Extraliga st. dorostu: Vsetín – Třinec (16.30). I. liga st. dorostu: Uh. Hradiště – Technika Brno (19).

STOLNÍ TENIS

Kroměříž, I. třída: Količín A – Kroměříž A, Bystřice p. H. C – Hulín C, OÚ Lubná A – Morkovice A (18). Kroměříž, II. třída: Osíčko A -Bystřice p. H. E (18).

VOLEJBAL

I. liga žen: Uh. Hradiště – Břeclav (19)

Sobota 17. listopadu

BASKETBAL

II. liga žen: Zlín – Liberec (17).

FLORBAL

II. liga mužů: Rožnov p/R. – Přerov (18.30). Zlínská liga mužů: SFK Kozel Počenice B – TJ MEZ Vsetín (9), Fbk Devils Sokol Val. Klobouky – FbC Orel Uherský Brod (10.20), TJ MEZ Vsetín – FbC Slow Shoes Holešov B (11.40), FbC Orel Uherský Brod – 1. AC Uherský Brod (13), FbC Slow Shoes Holešov B – Fbk Devils Sokol Val. Klobouky (14.20), 1. AC Uherský Brod – SFK Kozel Počenice B (15.40) – vše SH Morkovice.

FOTBAL

II. liga: Fastav Zlín – HFK Olomouc (17). MSFL: Hulín – Sigma Olomouc B (13.30). Divize: Spytihněv – Líšeň, Morkovice – Val. Meziříčí, Vik. Otrokovice – Bystrc (13.30). Kroměříž III. třída: Komárno – Kostelec u Hol. B (10.30), Chvalčov – Míškovice (13), Záhlinice – Hlinsko p. H., Skaštice B – Litenčice (13.30). Okresní přebor Vsetín: Nový Hrozenkov – Horní Bečva A (13), Prostřední Bečva – Krhová A, Valašská Senice – Ratiboř A. Vsetín III. třída: Juřinka B – Prlov, Liptál – Choryně B (13.30). I. liga st. dorostu U19: Slovácko – Pardubice (13, ve St. Městě na Širůchu).

FUTSAL

Krajská liga: SH Otrokovice (8). Kroměříž, okresní ligy: SH Holešov (8).

HÁZENÁ

Extraliga mužů: Zubří – Brno (18). II. liga mužů: Vsetín – V. Bystřice (17.30).

KUŽELKY

I. liga žen: Valašské Meziříčí – Zábřeh (13). I. liga mužů: Valašské Meziříčí – Vrchlabí (9.30).

LEDNÍ HOKEJ

II. liga: Valašské Meziříčí – Vsetín (17). Krajská liga: Kroměříž – Plumlov, Rožnov p/R. A – Bohumín (17). Okresní liga mužů: Old Stars – Shooters (15.45), Top Moravia – UH Rangers (20.45, oba zápasy ZS v Uh. Ostrohu). Extraliga juniorů: Zlín – Vítkovice (12.30). Extraliga st. dorostu: Zlín – Vsetín (16.00). I. liga ml. dorostu: Uh. Hradiště – Olomouc B (14.45).

SLEDGE HOKEJ

Extraliga: Zlín – Sparta Praha (12.30, PSG Aréna).

STOLNÍ TENIS

I. liga mužů: KST Zlín – Elizza Praha A (14). II. liga mužů: KST Vsetín – Blansko A (15).

VOLEJBAL

Extraliga mužů: Fatra Zlín – Č. Budějovice (17). I. liga žen: Uh. Hradiště – Břeclav (10).

Neděle 18. listopadu

ATLETIKA

Frenštátský horský běh – 6. závod Tour de Beskydy na 35 km (10, start i cíl u restaurace v Rekovicích).

BASKETBAL

I. liga mužů: Zlín – Vyšehrad (15). II. liga žen: Zlín – Jablonec (11.30).

FLORBAL

Zlínský přebor mužů: FBK Spartak Hluk C – FBK Kunovští Orli (9), FBC Orel Kelč – FbC Orel Uherský Brod B (10.20), FBK Kunovští Orli – FbK Sokol Val. Klobouky B (11.40), FbC Orel Uherský Brod B – TJ Sokol Zlín (13), FbK Sokol Val. Klobouky B – FBC Orel Kelč (14.20), TJ Sokol Zlín – FBK Spartak Hluk C (15.40, vše SH v Hluku).

FOTBAL

Divize: Slavičín – Mohelnice (10.15). Okresní přebor Uherské Hradiště: Břestek – Košíky (13.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Horní Němčí – Částkov, Buchlovice – Boršice u Blatnice (13.30). Základní třída Uherské Hradiště: Podolí – Nedakonice B, Ostr.Nová Ves B – Bílovice, Drslavice B – Suchá Loz, Orel Uh.Brod – Korytná (13.30). Kroměříž, III. třída: Mysločovice B – Rajnochovice (10.30), Holešov B – Pravčice (hř. Všetuly), Rataje – Záříčí B (13.30).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Bystřice p/H. – Jičín B (10.30). I. liga žen: Zlín B – Slavia Praha B (15). II. liga mužů: Zubří B – Holešov (17). I. liga st. dorostenců: Zubří – Dukla Praha (15). I. liga ml. dorostenců: Zubří – Dukla Praha (13).

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga dorostu: Uh. Brod – Brno B (16).

SLEDGE HOKEJ

Extraliga: Zlín – Karlovy Vary (11.15, PSG Aréna).

STOLNÍ TENIS

I. liga mužů: KST Zlín – Hustopeče (10). II. liga mužů: KST Vsetín – MS Brno B (10). Kroměříž, I. třída: Hulín D – OÚ Lubná B (8), Rymice A – Bystřice p. H. D, Roštín A – TJ Holešov C (9). Kroměříž, II. třída: Kroměříž B – Kostelec u Hol. B, Morkovice C – Morkovice B, Kostelec u Hol. A – TJ Holešov D (9). Regionální přebor Vsetínsko: TJ Rožnov p./R. C – TJ Karolinka A (8), Horní Bečva A – Valašské Meziříčí D, Vidče B – Sokol Vsetín B, Sokol Vsetín A – Oznice A, Valašské Meziříčí C – Vidče C (9).

Autor: Redakce

16.11.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Podchod  na Náměstí práce ve Zlíně.
34

Ošklivý podchod zkomplikuje i dopravu

UEFA liga  FC Zlín tiskovka trénink
31

Kodaň převyšuje soupeře v držení míče i v počtu střel, upozorňuje Páník

Nejsem zákeřný, hájí se po drsném zákroku vůdce Veselý. Vyfasoval trest

Tři zápasy nepodmíněně. To je trest udělený disciplinární komisí pro kapitána hokejistů Aukro Berani Zlín Ondřeje Veselého za drsný zákrok kolenem na vítkovického útočníka Rostislava Deje z úterního utkání 14. kola extraligy. Slovenský forvard včera odpoledne podstoupil vyšetření, které však podle prvních zpráv z ostravského klubu bude vážnějšího a dlouhodobějšího charakteru.

Za Fryštákem bourala dvě auta, posádky včetně dětí vyvázly bez zranění

Zpočátku poměrně vážně vyhlížející srážku dvou osobních aut řešili ve středu po desáté hodině dopoledne hasiči, policisté a zdravotníci nedaleko Fryštáku ve směru na Holešov.

Měli zpronevěřit evropské dotace, za to můžou dostat i tři roky vězení

Že nesrovnalosti a drobné podvody v souvislosti s evropskými dotacemi nejsou žádná legrace, poznala osmapadesátiletá bývalá radní Bojkovic a exředitelka Sociálních služeb města Bojkovice Š. V. Soud ji viní z poškození finančních zájmů Evropské unie, kdy jako zástupkyně sociálních služeb měla čerpat dotace - dodat fiktivní dodací listy za ubytování a vyúčtování pracovních cest.

Krotitelé duchů, Mimoni, Star Wars či série Lego Frozen, i to je svět kostiček

V Baťově institutu ve Zlíně je až do začátku ledna k vidění unikátní výstava stavebnic.Svět kostiček výstava, která nabízí průřez rozsáhlou soukromou sbírkou sortimentu společnosti LEGO za posledních téměř 40 let její produkce. Výstava je k vidění ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU do 2. ledna 2018.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení