Pátek 8. dubna

BASKETBAL

Oblastní přebor I mužů – finálová skupina: Uherský Brod – Prostějov (19.15, hala Spartaku v Uherském Brodě).

FOTBAL

Krajský přebor: Baťov – Rožnov p. R. (18.30).

HÁZENÁ

II. liga mužů: Holešov – Hranice B (18).

Sobota 9. dubna

DUATLON

Jarní duatlon v Hulíně – 4. ročník (10, start u Bikerbaru).

FLORBAL

Zlínský přebor mužů: Kunovice – Bystřice pod Hostýnem (10), Valašské Meziříčí B – Hluk C (11.15), Kunovice – Slavičín (12.30), Hluk C – Zlín Lions B (13.45), Slavičín – Valašské Meziříčí B (15), Bystřice pod Hostýnem – Zlín Lions B (16.15), vše SH Bystřice pod Hostýnem.

FOTBAL

I. liga: Zlín – Plzeň (20.15). MSFL: Kroměříž – Slovácko B (15.30). Divize: Vsetín – Opava B (15.30), Valašské Meziříčí – Hranice (15.30). Krajský přebor: Slušovice – Boršice, Provodov – Napajedla, Vigantice - Bystřice pH., Chropyně – Baťov, Rožnov pR – Morkovice, Holešov – Luhačovice (15.30). I. A třída: Kelč – Hor. Lideč, Vlachovice – Val. Příkazy, Osvětimany – Nedachlebice, Skaštice – Vlčnov (15.30). I. B třída: Kostelec u Hol. – Lužkovice, Slavičín B – Tlumačov, Příluky – Malenovice, Tečovice – Admira Hulín, O. N. Ves – Ořechov, Zborovice – Morkovice B. (15.30). Okresní přebor Zlín: Mladcová B – Návojná (15.30). Zlín III. třída: Louky – Žlutava (15.30). Zlín IV. třída: Březnice B – Hřivínův Újezd, Veselá B – Hvozdná (15.30). Okresní přebor Vsetín: Poličná – VKK B (15.30). Vsetín III. třída: Krhová – Jarcová (15.00), Hutisko B – Zubří B, Ústí – Kladeruby (15.30). Vsetín IV. třída: Halenkov B – Vsetín B, Choryně B – Lačnov (15.30).Okresní přebor Uh. Hradiště: Drslavice A – Šumice, Hluk B – D. Němčí B (15.30). Okresní soutěž Uh. Hradiště: Košíky – Polešovice, Orel Uh. Brod – H. Němčí (15.30). Základní třída Uh. Hradiště: Uh. Ostroh B – Stříbrnice (15.30). Krajský přebor žen: Nezdenice – Uherský Brod (12), Brumov – Březnice (14), Babice – Březůvky (15.30).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Skupina o 5. – 7. místo: Tečovice – Stator (16), Loozers – Tečovice (17), Stator – Loozers (18).

KUŽELKY

I. liga mužů: Valašské Meziříčí – Brno (9.30). I. liga žen: Valašské Meziříčí – Duchcov (13).

SOFTBALL

Extraliga juniorek: Kunovice – Eagles Praha (12 a 14, hřiště Na mlatevni v Kunovicích).

Neděle 10. dubna

FLORBAL

Zlínská liga mužů: Počenice B – Hluk B (9), Zlín Lions – 1. AC Uherský Brod (10.25), Počenice B – Valašské Meziříčí (11.50), 1. AC Uherský Brod – Valašské Klobouky (13.15), Valašské Meziříčí – Zlín Lions (14.40), Hluk B – Valašské Klobouky (16.05) – vše SH Hluk.

FOTBAL

MSFL: Zlín B – Třebíč (10.30, UT Baťov). Divize: Slavičín – Velké Karlovice + Karolinka (10.15, UT). Krajský přebor: Štítná nVl – Fryšták (15.30). I. A třída: Podlesí – Podkop. Lhota, Zubří – Vidče, Nedašov – Brumov B, Dol. Bečva – Val. Meziříčí B, Val. Klobouky – Juřinka, Strání – Bojkovice, Dol. Němčí – Hluk, Žalkovice – Újezdec, Březolupy – Mladcová, Kvasice – Jaroslavice. I. B třída: Zlechov – Nedakonice (10), Kunovice – Koryčany (10:15), Prlov – Lidečko, Hrachovec – Franc. Lhota, Prostř. Bečva – Jablůnka, Vizovice – Kateřinice, Zašová – Ratiboř, Val. Polanka – Hovězí, Lhota u Vs. – Hutisko, Lukov – Veselá, Nevšová – Sehradice, V. Otrokovice B – Roštění, 1. FC Slovácko C – Nivnice, Buchlovice – Staré Město, Prakšice – Jalubí (15.30). Okresní přebor Zlín: Dolní Lhota – Jasenná (14), Březnice – Lípa, Nedašova Lhota – Mysločovice, Slopné – Vysoké Pole, Ludkovice – Bylnice, Újezd – Rokytnice (15.30). Zlín III. třída: Tichov – Velký Ořechov (10.15), Všemina – Březová, SK Zlín – Kostelec, Kašava – Spytihněv, Tečovice B – Pohořelice, Halenkovice – Fryšták B, Trnava – Štípa, Bratřejov – Pozlovice, Drnovice – Štítná n. Vl., Poteč – Doubravy, Březůvky – Příluky B, Šanov – Rudimov, Neubuz – Luhačovice B (15.30). Zlín IV. třída: Jestřabí – Horní Lhota (10), Divnice – Petrůvka (10.15), Lipová – Bohuslavice n. Vl., Smolina – Mirošov (oba 14), Provodov B – Komárov, Dobrkovice – Napajedla B, Lhota – Kudlov, Biskupice – Mysločovice B, Vlčková – Lutonina, Zádveřice – Lužkovice B, Jaroslavice B – Slušovice B, Loučka – Nedašov B (15.30). Okresní přebor Kroměříž: Holešov B – Kyselovice (10.15, hř. Všetuly), Záříčí – Mrlínek, Střílky – Chvalčov, Skaštice B – Loukov, Slavkov p. H. – Počenice, Zdounky – Němčice, Těšnovice – Lubná (15.30). Okresní přebor Vsetín: Bynina – Lhotka (15.00), N. Hrozenkov – Střítež, Huslenky – Lužná, Halenkov – Semetín, V. Bystřice – Choryně (15.30). Vsetín III. třída: V. Senice – Hošťálková, Loučka – Leskovec, Štřelná – Růžďka (15.30). Vsetín IV. třída: Mikulůvka – Liptál (15.00), H. Bečva B – Police, V. Lhota – Ratiboř B, Študlov – Krhová B, Střítež B – Zděchov (15.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Nezdenice – Jarošov, Bánov – Havřice, Zlámanec – Sušice, Uh. Ostroh A – Slavkov (15.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Částkov – Topolná (10.15), Žítková – Přečkovice (14), Popovice – Huštěnovice, Kněžpole – Mařatice, Mistřice – Traplice, O. Lhota – Komňa, Boršice u Bl. – Březová, St. Hrozenkov – Strání B, Pitín – Záhorovice (15.30). Základní třída Uherské Hradiště: Vážany – Tučapy, Velehrad – Jankovice, Vlčnov B – Korytná, Hradčovice – Drslavice B, Rudice – S. Loz (15.30). MSLŽ: Holešovské holky – Valašské Meziříčí (14.30). Krajský přebor žen: Valašské Klobouky – Lužkovice (12), Žalkovice – DFK Holešov (13).

HÁZENÁ

I. liga žen: Zlín B – Sokol V. Meziříčí (13), V. Otrokovice – Kunovice (15). II. liga mužů: Vsetín – Litovel B (16.30), Zubří B – Šumperk (17).