VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem ve Zlínském kraji

Kam za sportem ve Zlínském kraji

19.10.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník / Adam Hudec

Pátek 20. října

FOTBAL
Krajský přebor: Baťov – Chropyně (18.30).

HÁZENÁ
Český pohár mužů, 3. kolo: Vsetín – Hranice (17), Bystřice p. H. – Zubří (18.30).

VOLEJBAL
I. liga muži: Staré Město – Beskydy (18).

Sobota 21. října

ATLETIKA
Chřibský maraton – 45. ročník (10.30, start na stadionu AK Kroměříž).

BASKETBAL
II. liga mužů: Val. Meziříčí – Karviná (17).

FLORBAL
I. liga žen: Florbal Vsetín – Dobruška (17). Regionální liga mužů: Bulldogs Brno B – Lanžhot (10), Březolupy – Bučovice B (11.30), Lanžhot – Ivanovice na Hané (13), Bučovice B – Bulldogs Brno B (14.30), Ivanovice na Hané – Březolupy (16, vše SH Morkovice).

FOTBAL
MSFL: Otrokovice – Líšeň (10.30), Hulín – Vyškov, Uherský Brod – Mohelnice (14.30). Divize E: Vsetín – Petrovice (14.30). Krajský přebor: Boršice – Juřinka, Vel. Karlovice – Bystřice p. H., Štítná n. Vl. – Morkovice (14.30). I. A třída: Brumov B – Vigantice, Kelč – Nevšová, Žalkovice – Koryčany, Osvětimany – Ořechov, Jaroslavice – Skaštice, Napajedla – Nedachlebice (14.30). I. B třída: Horní Lideč – Semetín, Halenkov – Lhota u Vs., Hutisko – Ratiboř, Mladcová – Admira Hulín, Veselá – Lípa, Louky – Slavičín B, Tečovice – Slavkov p. H., Staré Město – Zborovice (14.30). Zlín III. třída: Bratřejov – Drnovice (13.30). Zlín IV. třída: Lužkovice B – Racková, Hvozdná – Fryšták B, Horní Lhota – Vlachovice B (14.30). Okresní přebor Kroměříž: Chropyně B – Záhlinice (14.30). Kroměříž III. třída: Zahnašovice – Ludslavice, Lutopecny – Bezměrov (hř. Koválovice), Rusava – Žeranovice (14.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Polešovice – Topolná, O. N. Ves – Nezdenice (14.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Košíky – Traplice, Podolí – Dolní Němčí B (14.30). Okresní přebor Vsetín: Huslenky – Jarcová, Krhová – Lhotka, Zubří B – VKK B, Bynina – Hošťálková (14.30). Vsetín III. třída: Jablůnka – Ústí, Choryně B – Kladeruby (14.30). Krajský přebor žen: Valašské Klobouky – Uherský Brod (11), Březnice – Lužkovice (14.30).

HÁZENÁ
I. liga žen: Kunovice – Kobylisy (15).

HOKEJ
I. liga: Vsetín – Kladno (17.30). Krajská liga: HK Kroměříž – Uherský Ostroh (17). Extraliga st. dorostu: Aukro Berani Zlín – Vítkovice (12.30, ZS Luďka Čajky). Sledgehokejová liga: Zlín – Pardubice (16, PSG aréna). Kroměřížská amatérská liga: Rychlov – Rebels (20), Lobodice – Red Devils (21.40).

HOKEJBAL
Malenovická liga: Béčko – Tigers Malenovice (9), Tečovice – Rivermen Malenovice (11), Boston Zlín – Ranges Zlín (13).

KUŽELKY
Interliga mužů: Luhačovice – Husovice (14).

VOLEJBAL
I. liga muži: Staré Město – Tesla Brno (17). Krajský přebor Zlínska mužů: Staré Město B – Holešov (9 a 12), Uherské Hradiště – Bojkovice (10 a 13), Nivnice – Březolupy (10 a 13), Valašské Meziříčí – Vsetín (11 a 14). Krajský přebor Zlínska žen: Slavičín – Uherský Brod (9. a 12), Valašské Meziříčí – Univerzita Zlín (9 a 12), Kroměříž – Kojetín (10 a 13), Hošťálková – Uherské Hradiště (10 a 13).

Neděle 22. října

BASKETBAL
I. liga mužů: Zlín – Olomouc (17).

FLORBAL
Superliga mužů: Panthers Otrokovice – Bohemians (18). Regionální liga mužů: Florbal Vsetín – Gullivers Brno B (9), Kuřim – Holešov (10.30), Počenice – Florbal Vsetín (12), Gullivers Brno B – Kuřim (13.30), Holešov – Počenice (15, vše SH Holešov).

FOTBAL
I. liga: Fastav Zlín – Mladá Boleslav (18). Divize: Slavičín – Havířov (10.15), Strání – Blansko (14.30). Krajský přebor: Provodov – Luhačovice, Holešov – Hluk, Rožnov p. R. – Kvasice (14.30). I. A třída: Kateřinice – Vidče, Slušovice – Zubří, Vlachovice – Val. Příkazy, Podlesí – Val. Klobouky, Nedašov – Val. Meziříčí B, Buchlovice – V. Otrokovice B, Nivnice – Fryšták, Bojkovice – Dolní Němčí (14.30). I. B třída: Zlechov – Šumice (10), Kunovice – Drslavice (10.15), Zašová – Val. Polanka, Lidečko – Hrachovec, Franc. Lhota – Prostř. Bečva, Hovězí – Prlov, Příluky – Sehradice, Kostelec u Hol. – Březnice, Malenovice – Lužkovice, 1.FC Slovácko B – Nedakonice, Újezdec – Ludkovice, Březolupy – Morkovice B, Havřice – Tlumačov (14.30). Okresní přebor Zlín: SK Zlín – Nedašova Lhota, Kostelec – Návojná, Pozlovice – Luhačovice B, Bylnice – Dolní Lhota, Mysločovice – Rokytnice, Poteč – Mladcová B, Újezd – Štípa (14.30). Zlín III. třída: Napajedla B – Neubuz (10.15), Tečovice B – Slušovice B, Halenkovice – Lukov, Pohořelice – Březová, Žlutava – Jasenná, Doubravy – Lhota, Spytihněv – Kašava, Slopné – Březůvky, Biskupice – Bohuslavice n/Vl., Rudimov – Vizovice, Vysoké Pole – Velký Ořechov, Šanov – Štítná n/Vl. B, Loučka – Nedašov B (14.30). Zlín IV. třída: Mysločovice B – Trnava (10), Tichov – Jestřabí (10.15), Smolina – Dobrkovice (14), Komárov – Kudlov, Provodov B – Louky B, Jaroslavice B – Veselá B, Petrůvka – Lutonina, Zádveřice – Mirošov (14.30). Okresní přebor Kroměříž: Holešov B – Skaštice B (10.15, hř. Všetuly), Němčice – Chvalčov, Zdounky – Loukov, Komárno – Počenice, Lubná – Kvasice B, Mrlínek – Těšnovice (14.30). Kroměříž III. třída: Žalkovice B – Šelešovice (12), Roštění – Rajnochovice, Rymice – Pravčice, Hlinsko p. H. – Martinice, Břest – Prusinovice, Míškovice – Tučapy, Zlobice – Záříčí, Zborovice B – Litenčice (hř. Troubky), Střílky – Rataje, Dřínov – Kyselovice, Roštín – Bařice (14.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Kněžpole – Prakšice, Vlčnov – Slavkov, Bánov – Uh. Ostroh, Hluk B – Jarošov (14.30), Březová – Bílovice (15). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Komňa – Orel Uh. Brod (13), Žítková – Strání B (14), Kudlovice – Stříbrnice, Huštěnovice – Velehrad, Jalubí – Babice, Vážany – Jankovice, Sušice – Kostelany, Záhorovice – Korytná (14.30), Mistřice – Mařatice (15). Okresní přebor Vsetín: Horní Bečva – Choryně, V. Bystřice – Střítež, D. Bečva – Poličná (14.30). Vsetín III. třída: Branky – Růžďka, Leskovec – Val. Senice, N. Hrozenkov – Střelná, Halenkov B – Lačnov (14.30). Vsetín IV. třída: Liptál – Janová, Mikulůvka – Ratiboř B, Študlov – Krhová B, V. Lhota – Huslenky B, Police – Zděchov (14.30). Krajský přebor žen: Holešovské holky – Říkovice (14).

HÁZENÁ
MOL liga: Zlín – Hodonín (17). I. liga žen: Zlín B – V. Meziříčí (15).

HOKEJ
Extraliga mužů: Aukro Berani Zlín – Liberec (15, ZS Luďka Čajky). Sledge hokejová liga: Zlín – Olomouc (11, PSG aréna). Kroměřížská liga: Vážany – Holešov Gators (19.30), Plačkov – Vikings Slušovice (21.10).

HOKEJBAL
Moravská liga: HBC Malenovice – Přibyslavice (14).

Pondělí 23. října

HOKEJ
Kroměřížská liga: Hanák Team Kroměříž – Chomýž (21.40). Kroměřížské amatérská liga: Buldok Otrokovice – Kvasice (20).

Autor: Martin Břenek

19.10.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Pátý Hobby sraz v Otrokovicích.
39

Na Hobby burze v Otrokovicích bylo k vidění přes osm set položek

Zlínský kouč Bohumil Páník
1 32

Někteří hráči neodvedli to, co v přípravě, zlobí se trenér Páník

Manželé i s dítětem sjeli ve voze ze srázu a několikrát se přetočili

K vážně vypadající dopravní nehodě ve Vizovicích vyrazili v neděli v poledne profesionální hasiči ze stanice Zlín a dobrovolní hasiči z Vizovic.  Podle mluvčí krajských hasičů Lucie Javoříkové navigace navedla řidiče na v zimě neudržovanou komunikaci.

Další medaile! Bronz pro Erbanovou, vybojovala ho ve sprintu na 500 metrů

Na nejkratší rychlobruslařské trati, sprintu na 500 metrů, vybojovala česká jezdkyně Karolína Erbanová bronzovou medaili! Lepší byla pouze zlatá Japonka Nao Kodairaová a stříbrná Korejka I Sang-Hwa.

Výhra ve skupině! Češi si poradili i se Švýcary

/FOTOGALERIE/ Ani ve třetím olympijském zápase nenašli hokejisté České republiky přemožitele a po úspěších nad Koreou a Kanadou v neděli ráno našeho času porazili Švýcarsko 4:1. Tím si zajistili vítězství ve skupině a přímý postup do čtvrtfinále.

Epidemie chřipky ve Zlínském kraji graduje

Počet obyvatel s akutními respiračními onemocněními a nemocných chřipkou ve Zlínském kraji výrazně přibylo.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT