Pátek 3. listopadu

HOKEJ

Extraliga st. dorostu: Aukro Berani Zlín – Třinec (16, ZS Luďka Čajky).

Sobota 4. listopadu

ATLETIKA
18. ročník půlmaratonu Josefa Podmolíka v Otrokovicích (10.30, start hlavního závodu před sportovním areálem Baťov).
Běh na 2 míle ve Zlíně (9, start u budovy Madal bal v Přílukách).

FLORBAL
Divize mužů: Hluk – Zlín Lions (18).

FOTBAL
MSFL: V. Otrokovice – Velké Meziříčí (10.30), Uherský Brod – Valašské Meziříčí, Hulín – Petřkovice (14). Divize E: Vsetín – Nové Sady (14). Krajský přebor: Holešov – Baťov (14), Bystřice p. H. – Hluk (14.30). I. A: Zubří – Valašské Příkazy, Žalkovice – Dolní Němčí, Koryčany – Nedachlebice, Napajedla – Buchlovice (14). I. B: Prlov – Semetín, Hovězí – Halenkov, Louky – Tečovice (13.30), Sehradice – Slavičín B, Veselá – Malenovice, Újezdec – Kunovice (14). Okresní přebor Kroměříž: Kvasice B – Komárno (13.30), Chropyně B – Zdounky, Loukov – Holešov B, Mrlínek – Záhlinice, Němčice – Skaštice B (14). III. třída: Kroměříž: Pravčice – Zahnašovice, Prusinovice – Rusava, Ludslavice – Míškovice, Bařice – Zborovice B, Bezměrov – Dřínov (14). Okresní přebor Vsetín: Bynina – Lhotka, Hošťálková – VKK B, Zubří B – Jarcová (14). III. třída Vsetín: Choryně B – Střelná, Branky – Valašská Polanka B (14). IV. třída Vsetín: Liptál – Zděchov (14).
Okresní přebor Zlín: Štípa – Kostelec (13), Mladcová B – Újezd (13.30), Mysločovice – Poteč (14). III. třída Zlín: Napajedla B – Tečovice B (10.15). IV. třída Zlín: Vlachovice B – Smolina (13.30), Provodov B – Fryšták B (14). Okresní přebor Uherské Hradiště: Březová – O. N. Ves (14). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Strání B – Záhorovice (13.30).

HÁZENÁ
Extraliga mužů: Zubří – Nové Veselí (18, Rožnov p. R.). Interliga žen: Zlín – Písek (17). II. liga mužů: Vsetín – Sokol Ostrava (16). I. liga žen: Kunovice – Velké Meziříčí (15).

HOKEJ
Krajská liga: HK Kroměříž – Boskovice
Krajská liga: Uherské Hradiště – Břeclav, Uh. Brod – Velká Bíteš (17). Kroměřížská amatérská liga: Lobodice – Rebels (19.45), Jiskra Chropyně – HC Senators (21.30).
Extraliga st. dorostu: Vsetín – Havířov (12).
Extraliga ml. dorostu: Aukro Berani Zlín – Vsetín (15, PSG aréna).

HOKEJBAL
Malenovická liga: Tečovice – Béčko (14).

KUŽELKY
interliga mužů: Luhačovice – Inter Bratislava (14).

MOTOKROS
Slovácký pohár (12, trať v Březolupech).

VOLEJBAL
Krajský přebor mužů: Vsetín – Nivnice (9 a 12), Staré Město B – Uherské Hradiště (10 a 13), Bojkovice – Valašské Meziříčí (16 a 18). Krajský přebor žen: Bojkovice – Nivnice (12), Kojetín – Uherské Hradiště, Kroměříž – Slavičín, Zlín – Hošťálková (13) Uherský Brod – Valašské Meziříčí (11).

Neděle 5. listopadu

BASKETBAL
I. liga mužů: Zlín – Šlapanice (17, SH Zelené).

FOTBAL
I. liga: Fastav Zlín – AC Sparta Praha (16)
Divize D: Strání – Tasovice (14). Divize E: Slavičín – Jeseník (10.15). I. A: Val. Meziříčí B – Vidče (10), Nedašov – Vlachovice (13.30). I. B Semetín – Prostř. Bečva (13), Zašová – Hrachovec, Prlov – Semetín, Hovězí – Halenkov (13.30), Horní Lideč – Lhota u Vsi, Příluky – Březnice, Březolupy – 1. FC Slovácko B (14), Kostelec u Hol. – Lužkovice (14.30). Okresní přebor Kroměříž: Chvalčov – Počenice (14). III. třída Kroměříž: Žalkovice B – Lutopecny (11.30), Martinice – Roštění, Břest – Rymice, Tučapy – Rajnochovice, Žeranovice – Hlinsko p. H., Záříčí – Rataje, Šelešovice – Roštín, Litenčice – Střílky, Zlobice – Kyselovice (14). Okresní přebor Uherské Hradiště: Vlčnov – Nezdenice, Kněžpole – Polešovice (14). Okresní přebor Vsetín: Dolní Bečva – Choryně, Huslenky – Střítež, Krhová – Poličná, Valašská Bystřice – Horní Bečva (14). III. třída Vsetín: Halenkov B – Valašská Senice, Kladeruby – Lačnov, Leskovec – Ústí, Nový Hrozenkov – Růžďka (14). III. třída Zlín: Loučka – Vizovice (14). IV. třída Zlín: Mysločovice B – Komárov, Veselá B – Kudlov (14).

HÁZENÁ
1. liga žen: Zlín B – Ivančice (18). 2. liga mužů: Napajedla – S.. Prostějov, Holešov – HBC Olomouc (11), Rožnov pod Radhoštěm – Polanka nad Odrou (16).

HOKEJ
Extraliga mužů: Aukro Berani Zlín – Olomouc (15.30, ZS Luďka Čajky). Kroměřížská liga: Plačkov – Chomýž (17), Hanák Team Kroměříž – Holešov Gators (18.40), Vážany – HC Reds (20.45).

KUŽELKY
I. liga žen: Val. Meziříčí – Rokycany (13).

Pondělí 6. listopadu

HOKEJ
Kroměřížská amatérská liga: Buldok Otrokovice – Red Devils (20).