Pátek 26. ledna

FOTBAL
Přípravný fotbal: Hulín – FC Fastav Zlín juniorka (17).

FUTSAL
II. liga: Bazooka Uherské Hradiště – Baník Ostrava (20).

HOKEJ
Extraliga mladšího dorostu: Aukro Berani Zlín – Hradec Králové (15).

STOLNÍ TENIS
Extraliga žen: KST Hluk – Hradec Králové (18).

Sobota 27. ledna

FLORBAL
Národní liga: Rožnov pod Radhoštěm – Telnice (18).

FOTBAL
Přípravný fotbal: FC Fastav Zlín – Třinec (11), Kroměříž – Slovácko juniorka (11), Uherský Brod – Holič (14), Slavičín – Konice (14, UT Hrádek), Vsetín – Holešov (15).
Zimní turnaj v Chropyni: Vlkoš – Lutopecny (9), Pivín – Břest (11), Bezměrov – Litenčice (13).

FUTSAL
II. liga: VŠSK Zlín – Žabinští Vlci Brno (16, SC Radostova Luhačovice).

HOKEJ
Rally Ice Tour 2018 – 10. ročník (17, Zimní stadion Luďka Čajky). Vendulčina benefice za účasti Petra Čajánka v Kroměříži – 2. ročník (15.30-19.30).
Krajská liga: Uherský Brod – Rosice (17).
Kroměřížská amatérská liga: Buldok Otrokovice – Jiskra Chropyně (19.45), Spartak Hulín – Kvasice (21.30).

MALÁ KOPANÁ
Zimní liga ve Fryštáku – Memoriál Martina Trojáka – čtvrtfinále: Kocovina – Lužkovice (12.30), Benfika – Black§White (14), Lešení – Kašava (15.30), Poskládaní – Fryšták B (17).

STOLNÍ TENIS
Extraliga žen: KST Hluk – SK Dobré (15).
III. liga mužů: Chropyně – MS Brno C (14), Šarovy – Holešov (14), KST Zlín B – KST Vsetín (14), Valašské Meziříčí – Opava (15).

VOLEJBAL
II. liga mužů: Napajedla – Bučovice (10 a 13). Krajský přebor mužů: Nivnice – Holešov (10 a 13), Uherské Hradiště – Vsetín (10 a 13), Staré Město B – Bojkovice (10. a 13). Krajský přebor žen: Uherské Hradiště – Kojetín (10 a 13), Valašské Meziříčí – Uherský Brod (11 a 14) Slavičín – Kroměříž (9 a 12), Bojkovice – Hluk (13 a 15).

Neděle 28. ledna

FLORBAL
Zlínská liga mužů: Slavičín – Hluk B (9), Počenice B – Valašské Meziříčí (10.25), Hluk B – FBC Slovácko (11.50), Valašské Meziříčí – Slavičín (13.15), FBC Slovácko – Počenice B (14.40, vše SH ve Starém Městě). 1. AC Uherský Brod – Květná (12), Orel Uherský Brod – Holešov B (13.25), Zlín Lions B – 1. AC Uherský Brod (14.50), Květná – Orel Uherský Brod (16.15), Zlín Lions B – Holešov B (17.40, vše SH Spartak Uherský Brod).

FOTBAL
Přípravný fotbal: Brumov – Strání (14)
Zimní turnaj v Chropyni: Zlobice – Chropyně (11).

HOKEJ
Extraliga: Aukro Berani Zlín – Jihlava (15.30).
Kroměřížská liga: Hanák Team Kroměříž – Vážany (17), HC Reds – Chomýž (18.40), Slušovice – Holešov Gators (20.30).

STOLNÍ TENIS
III. liga mužů: Chropyně – Sokol Brno I (10), Šarovy – KST Vsetín (10), KST Zlín B – Holešov (10), Valašské Meziříčí – Bolatice (10).

Pondělí 29. ledna
HOKEJ
Kroměřížská amatérská liga: HC Senators – Rebels (20).