Pátek 2. února

BASKETBAL
Regionální přebor: Uh. Brod – Husovice (19.30).

FOTBAL
Přípravný fotbal: Hulín –Holešov (17.30)

HOKEJ
Extraliga: Aukro Berani Zlín – Olomouc (17.20). Extraliga juniorů: Aukro Berani Zlín – Karlovy Vary (18.15, PSG Aréna).

SOFTBAL
Snails Cup – 6. ročník halového turnaje žen (16, vše SH v Hluku).

VOLEJBAL
I. liga mužů: čtvrtfinále play-off, 1. zápas: Staré Město – MFF Praha (18, 1. zápas). Krajská liga mužů: Bojkovice – Uherské Hradiště (18 a 20)

Sobota 3. února

ATLETIKA
Běh na 2 míle ve Zlíně (9, start před firmou Madal Bal v Přílukách).

FLORBAL
Divize mužů: Zlín Lions – Hluk (19).

FOTBAL
Přípravný fotbal: Viktoria Otrokovice – FC Vsetín (10), Slavičín – Púchov (10, UT Hrádek), ČSK Uherský Brod – Dunajská Lužná (11, UT Lapač), FC Fastav Zlín juniorka – HS Kroměříž (12, UT Vršava), Štítná – Kvasov (13.30), 1. FC Slovácko juniorka – Bzenec (14, UT Širůch). Zimní turnaj Chropyně: Zlobice – Břest (9), Vlkoš – Litenčice (11), Gambrinus Cup 2018: Strání B – Popovice (14), Vlčnov – Březová (16, UT Lapač v Uherském Brodě).

HOKEJ
Kroměřížská amatérská liga: Rebels – Red Devils (18.30), RHL Přerov – Rychlov (20.15).

KUŽELKY
Interliga mužů: Luhačovice – Velký Šariš (14).
I. liga žen: Valašské Meziříčí – Zlín (13).
I. liga mužů: Valašské Meziříčí – České Velenice (9.30).

MALÁ KOPANÁ
Zimní liga ve Fryštáku – Memoriál Martina Trojáka: semifinále: Kocovina – Kašava (15), Benfika – Poskládaní (16.30).

SOFTBAL
Snails Cup – 6. ročník halového turnaje žen (9, vše SH v Hluku).

VOLEJBAL
I. liga mužů: čtvrtfinále play-off, 2. zápas: Staré Město – MFF Praha (17). Krajská liga mužů: Vsetín – Valašské Meziříčí (9 a 12), Březolupy – Nivnice (10 a 13), Holešov – Staré Město B (15 a 18).

Neděle 4. února 2018

BASKETBAL
Regionální přebor: Uh. Brod – Brno Černovice (9.30).

FLORBAL
2. liga žen: Vsetín – Šitbořice (10.30).

FOTBAL
Zimní turnaj Chropyně: Chropyně B – Pivín (9), Bezměrov – Lutopecny (11). Gambrinus Cup 2018: Dolní Němčí B – Žítková (12), Zlín – Nezdenice (14, UT Lapač v Uherském Brodě).

HOKEJ
Krajská liga: Uherský Ostroh – Uničov (17). Kroměřížská liga: Slušovice – Chomýž (17), Hanák Team Kroměříž – HC Reds (18.40), Plačkov – Vážany (20.30).

SOFTBAL
Snails Cup – 6. ročník halového turnaje žen (9, vše SH v Hluku).

Pondělí 5. února

HOKEJ
Kroměřížská amatérská liga: Lobodice – HC Senators (20).