PÁTEK 28. ZÁŘÍ

CYKLISTIKA
Emseko Bikerally Trnava (11, Ski areál Trnava u Zlína). Polický okruh 2018 - závod horských kol v Polici u Valašského Meziříčí (14.30, start hlavního závodu u klubovny).

FOTBAL
MSFL: Otrokovice - Vel. Meziříčí (10.15), Hulín - Uh. Brod (10.30). Krajský přebor: Juřinka - Skaštice (15.30). I. B třída: Staré Město - Březnice (15.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Nezdenice - H. Němčí, Polešovice – Vlčnov (15.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Vážany – Huštěnovice, Velehrad – Košíky, Dobrkovice - Hluk B, Suchá Loz - Bojkovice B - Pitín (15.30).

HÁZENÁ
Extraliga mužů: Zubří – Plzeň (18).

HOKEJ
Extraliga mužů: Zlín - Liberec (17.30). Krajská liga mužů: Brumov - Blansko (18). Extraliga juniorů: PSG Berani Zlín – Havířov (15), Robe Vsetín – Přerov (17.30).

VOLEJBAL

I. liga mužů. Staré Město – Brno (18).

SOBOTA 29. ZÁŘÍ

ATLETIKA
Desetikilometrový silniční závod ze série Valachiarun v Janové u Vsetína (12, start na fotbalovém hřišti).

FOTBAL
FORTUNA:LIGA: 1. FC Slovácko – Opava (17). MSFL: Valašské Meziříčí – Uničov (15.30). Krajský přebor: Luhačovice - Holešov (10.15), Bystřice p. H. - Nevšová, Vel. Karlovice - Provodov, Morkovice - Baťov, Brumov - Štítná n. Vl. (15.30). I. A třída: Ořechov - V. Otrokovice B (10), Slušovice - Hrachovec, Vlachovice - Kelč, Napajedla - Dolní Němčí (15.30). I. B třída: Luhačovice B - Ludkovice (13.30), Halenkov - Choryně, Semetín - Slavičín B, Hutisko - Horní Lideč, Louky - Holešov B, Jaroslavice - Admira Hulín, Chropyně - Příluky (15.30). Okresní přebor Zlín: Sehradice – Návojná, Mladcová B – Štípa (15.30). Zlín III. třída: Nedašov B – Hvozdná (15.30). Zlín IV. třída: Hřivínův Újezd - Veselá B, Horní Lhota - Tichov (15.30). Okresní přebor Kroměříž: Střílky – Záhlinice, Němčice - Kvasice B, Chvalčov – Těšnovice (15.30). Kroměříž III. třída: Prusinovice – Žeranovice (15), Loukov – Rusava, Záříčí - Žalkovice B, Šelešovice – Bezměrov, Pravčice - Rataje (15.30).
Okresní přebor Uh. Hradiště: O. N. Ves – Bílovice (15.30). Okresní soutěž Uh. Hradiště: Kněžpole – Stříbrnice (14.30), Drslavice B - Boršice u Blatnice, Orel Uh. Brod - Bojkovice B - Pitín (15.30). Okresní přebor Vsetín: V. Bystřice – Střítež, Jablůnka – SD N. Hrozenkov/VKK B (15.30). Vsetín III. třída: Ratiboř B – Valašská Polanka B (15.30). Vsetín IV. třída: Krhová B – Val. Senice (15), Huslenky B - Růžďka (15.30).

FUTSAL
II. liga: VŠSK Zlín – Třinec (20).

HÁZENÁ
I. liga mužů: Zlín – Náchod (16). II. liga mužů: Rožnov p. R. – L. Zubří (16), Napajedla – Vsetín (17).

HOKEJ
I. liga mužů: Vsetín - Poruba (17.30). Krajská liga: Kroměříž – Uherský Brod (17). Kroměřížská amatérská liga: Žopy – AHK Kroměříž (19.45), Troubky – Spartak Hulín (21.30).

RAGBY
Kvalifikace ME: Česko – Polsko (14, Stadion mládeže ve Zlíně).

VOLEJBAL
I. liga mužů. St. Město – Vel. Meziříčí (17).

NEDĚLE 30. ZÁŘÍ

BASKETBAL
I. liga mužů: Zlín - Ostrava (15, SH Zelené).

CYKLISTKA
Zlínská 50 – 11. ročník závodu horských kol (12, start hlavního závodu u Sportovní haly Euronics).

FLORBAL
Superliga mužů: Panthers Otrokovice – Vítkovice (18). Zlínská liga mužů: Hluk B – Hluk C (9.20), Strání+Květná – Počenice B (10.50), Hluk C – Holešov B (12.20), Počenice B - Hluk B (13.50), Holešov B – Strání +Květná (15.20, vše SH Spartak Hluk).

FOTBAL
Divize: Slavičín. - Frýdlant n. O. (10.15), Strání – Břeclav (15.30). Krajský přebor: Boršice - Hluk (15.30). I. A třída: Val. Příkazy - Rožnov p. R. (10), Kunovice - Kvasice (10.15), Val. Meziříčí B - Brumov B (14.30), Val. Klobouky - Vigantice, Kateřinice - Podlesí, Nedašov - Vidče, Buchlovice - Koryčany, Bojkovice - Újezdec, Nivnice - Žalkovice, Nedachlebice - Osvětimany (15.30). I. B třída: Zlechov - Drslavice (10), Val. Polanka - Poličná, Franc. Lhota - Lidečko, Prostř. Bečva - Hovězí, Prlov - Ratiboř, Veselá - Mladcová, Malenovice - Fryšták, Slavkov p. H. - Kostelec u Hol., Lužkovice - Tečovice, Nedakonice - Havřice, Morkovice B - 1. FC Slovácko B, Uh. Ostroh - Březolupy, Tlumačov - Šumice (15.30). Okresní přebor Zlín: Újezd – Jasenná, Bylnice - Slušovice B, Poteč - Nedašova Lhota, Pozlovice – Slopné, Mysločovice – Kostelec (15.30). Zlín III. třída: Lípa - Tečovice B, Dolní Lhota - Velký Ořechov (10), Napajedla B – Březůvky (10.15), Spytihněv - Zlín SK, Pohořelice – Doubravy, Kašava – Vizovice, Březová – Žlutava, Halenkovice – Lukov, Rokytnice – Bratřejov, Biskupice – Šanov, Petrůvka – Drnovice, Štítná n/Vl. B - Vysoké Pole, Rudimov - Bohuslavice n. Vl. (15.30). Zlín IV. třída: Mysločovice B – Mirošov (10), Jestřabí – Loučka (12), Lipová - Příluky B, Smolina - Lutonina (14), Trnava - Provodov B, Lhota - Fryšták B, Neubuz – Všemina, Zádveřice - Louky B, Racková - Lužkovice B, Komárov - Kudlov (15.30). Okresní přebor Kroměříž: Komárno - Zdounky (15), Mrlínek – Lubná, Počenice - Skaštice B, Břest – Zborovice (15.30). Kroměříž III. třída: Roštín - Kyselovice (15), Zahnašovice – Rajnochovice, Tučapy – Míškovice, Rymice – Roštění, Ludslavice – Martinice, Troubky – Bařice, Dřínov – Litenčice, Lutopecny - Zlobice (15.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Vlčnov – Slavkov, Jarošov – Březová, Nezdenice - Strání B, Topolná – Polešovice, Ostrožská Lhota – Jankovice, Horní Němčí – Bánov (15.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Částkov – Prakšice (10.15), Uh. Ostroh - Mistřice (13), St. Hrozenkov – Přečkovice, Podolí - Suchá Loz (15), Babice – Huštěnovice, Košíky – Jalubí, Kudlovice – Kostelany, Traplice – Vážany, Sušice – Velehrad, Dolní Němčí B – Mařatice, Popovice – Hradčovice, Komňa – Žítková, Rudice – Záhorovice, Korytná - Bystřice p.L. (15.30). Okresní přebor Vsetín: Bynina – Krhová (15), Horní Bečva – Jarcová, Hošťálková – Dolní Bečva, Lhota u Vsetína – Zubří, Zašová - Ústí (15.30). Vsetín III. třída: Střelná – Branky (15), Halenkov B – Huslenky, Choryně B – Liptál, Kladeruby – Lačnov, Leskovec - Janová (15.30). Vsetín IV. třída: Velká Lhota – Loučka, Police - Študlov (15.30). Juniorská liga: 1. FC Slovácko – Ostrava (10.15, hřiště Kunovice), FC Fastav Zlín – Brno (11, hřiště Spytihněv). MSLŽ žen: FC Vsetín – B. Ostrava (14.30). MSDŽ: Fastav Zlín – Holešovské holky (10), Březnice – Vlkoš (10).

HÁZENÁ
I. liga mužů: Bystřice p. H. – Jičín B (11). II. liga mužů: Holešov - Ostrava (10.30).

HOKEJ
Kroměřížská liga: HC Reds – Holešov Gators (17), Vážany – Slušovice (18.40), Hanák Team Kroměříž – Plačkov (20.30).

HOKEJBAL
Malenovická liga: Boston Zlín – Tigers Malenovice (9), Tečovice – Rivermen Malenovice (11).