PÁTEK 2. LISTOPADU

FOTBAL
Krajský přebor: Baťov – Boršice (18.30).

HOKEJ
Extraliga juniorů: PSG Berani Zlín – Přerov (16), VHK Robe Vsetín – Třinec (17.30).

SOBOTA 3. LISTOPADU

ATLETIKA
Otrokovický půlmaraton – 19. ročník (13.15, start hlavního závodu mezi lanovým centrem Lanáček a Městskou sportovní halou). Běh na 2 míle ve Zlíně (9, start před budovou Madal bal v Přílukách).

FLORBAL
I. liga žen: Vsetín – Hradec Králové (16.30).
Regionální liga: Bulldogs Brno B – Zlín Lions B (9), Otrokovice B – Slavičín (10.30), Zlín Lions B – Telnice B (11), Slavičín – Bulldogs Brno B (13.30), Telnice B – Otrokovice B (15) vše SH SPŠ Strojní ve Zlíně).
Zlínská liga: Holešov B – Valašské Meziříčí (9), Hluk C – FBC Slovácko (10.30), Valašské Meziříčí – Počenice B (11), FBC Slovácko – Holešov B (12.30), Počenice B – Hluk C (15, vše SH v Bystřici pod Hostýnem).
Liga veteránů: Holešov – Hattrick Brno (13), Psycho Brno – FbC Aligators (14.10), Hattrick Brno – Psycho Brno (15.40), Holešov – FbC Aligators (16.50, vše SH Holešov).

FOTBAL
FORTUNA:LIGA: FC Fastav Zlín – Karviná (17). MSFL: Uherský Brod – Vyškov, Valašské Meziříčí – Otrokovice, Hulín – Petřkovice (14). Divize: Vsetín – Hranice (14). Krajský přebor: Vel. Karlovice – Bystřice p. H., Morkovice – Luhačovice, Brumov – Juřinka, Holešov – Provodov, Skaštice – Nevšová (14.30). I. A třída: Podlesí – Vidče, Rožnov p. R. – Brumov B, Vigantice – Nedašov, Val. Klobouky – Val. Příkazy, Nedachlebice – Ořechov, Dolní Němčí – Újezdec, Osvětimany – Koryčany, Žalkovice – Buchlovice. I. B třída: Slavkov p. H. – Lužkovice, Tečovice – Admira Hulín, Kostelec u Hol – Příluky, Šumice – Březnice, Nedakonice – Staré Město (14.30). Okresní přebor Zlín: Štípa – Slopné, Slušovice B – Kostelec, Mladcová B – Újezd, Sehradice – Bylnice (14.30). Zlín III. třída: Nedašov B – Petrůvka (13), Březová – Napajedla B, Lukov – Doubravy, Drnovice – Velký Ořechov, Hvozdná – Rudimov, Dolní Lhota – Štítná n/Vl. (14.30). Zlín IV. třída: Všemina – Veselá B (13), Lhota – Racková (13.30), Fryšták B – Hřivínův Újezd, Lužkovice B – Provodov B, Louky B – Kudlov (14.30). Okresní přebor Kroměříž: Komárno – Břest, Lubná – Počenice, Mrlínek – Těšnovice, Zdounky – Chvalčov (14.30). Kroměříž III. třída: Žalkovice B – Pravčice (12), Kyselovice – Litenčice (14), Prusinovice – Rymice, Loukov – Zahnašovice, Míškovice – Žeranovice, Rusava – Ludslavice, Lutopecny – Dřínov, Zlobice – Bařice (14.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Březová – Jankovice, Slavkov – Strání B, O. N. Ves – Vlčnov (14.30). Okresní přebor Vsetín: Krhová – N. Hrozenkov/VKK B, Ústí – Jablůnka (14.30). Vsetín III. třída: Leskovec – Choryně B, Huslenky – Liptál (14.30).

HÁZENÁ
II. liga mužů: Rožnov p. R. – Holešov (16).

HOKEJ
Extraliga juniorů: VHK Robe Vsetín – PSG Berani Zlín (12). Krajská liga: Brumov+Bylnice – Velké Meziříčí (17). Kroměřížská amatérská liga: Lobodice – Žopy (18), Sp. Hulín – J. Chropyně (19.40).

HOKEJBAL
Malenovická liga: Tečovice – Tigers Malenovice (9), Rivermen Malenovice – Loozers (11), Stator – Boston Zlín (13).

KUŽELKY
I. liga žen: Zlín – Blansko (11.30).

TENIS
Turnaj veteránů nad 50 let ve Zlíně Podzimní debly na Vršavě (9-17).

VOLEJBAL
Extraliga mužů: Zlín – Odolena Voda (17). 2. liga žen: Vsetín – Nový Jičín (10 a 14). Krajský přebor mužů: Nivnice – Uherské Hradiště (9 a 12), Napajedla – Staré Město B (10 a 13), Valašské Meziříčí – Vsetín (10 a 13), Holešov – Bojkovice (15 a 18).

NEDĚLE 4. LISTOPADU

ATLETIKA
Zlínský podzimní půlmaraton (10, start před budovou Madal Bal).

BASKETBAL
I. liga mužů: Zlín – Šlapanice (15).

FLORBAL
Národní liga: Hluk – Svitavy (18).
I. liga žen: Vsetín – Vysoké Mýto (15.30).
Zlínská liga: 1. AC Uherský Brod – Orel Uherský Brod (13), Počenice – Hluk B (14.30), Hluk B – 1. AC Uherský Brod (16.30), Orel Uherský Brod – Počenice (18, vše SH TJ Spartak Uherský Brod).

FOTBAL
Divize: Strání – Humpolec (14). Krajský přebor: Štítná n. Vl. – Hluk (14.30). I. A třída: V. Otrokovice B – Kvasice (10.15), Hrachovec – Kelč, Val. Meziříčí B – Vlachovice, Kateřinice – Slušovice, Bojkovice – Kunovice, Nivnice – Napajedla (14.30). I. B třída: Holešov B – Mladcová (10.15), Fryšták – Chropyně, Veselá – Jaroslavice, Malenovice – Louky, Morkovice B – Luhačovice B, Uh. Ostroh – Tlumačov, Březolupy – Drslavice, 1. FC Slovácko B – Zlechov, Ludkovice – Havřice (14.30). Okresní přebor Zlín: Jasenná – Nedašova Lhota, Návojná – Pozlovice, Mysločovice – Poteč (14.30). Zlín III. třída: Březůvky – Vizovice (10.15), Tečovice B – Zlín SK, Žlutava – Pohořelice, Kašava – Spytihněv, Halenkovice – Lípa, Šanov – Vysoké Pole, Bratřejov – Bohuslavice n/Vl., Rokytnice – Biskupice (14.30). Zlín IV. třída: Trnava – Komárov, Neubuz – Zádveřice (14.30). Okresní přebor Kroměříž: Střílky – Němčice, Zborovice – Záhlinice, Skaštice B – Kvasice B (14.30). Kroměříž III. třída: Hlinsko p. H. – Martinice, Rajnochovice – Roštění, Záříčí – Troubky, Šelešovice – Roštín, Bezměrov – Rataje (14.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Bílovice – Polešovice, Bánov – Topolná, Ostrožská Lhota – Nezdenice, Horní Němčí – Jarošov (14.30). Okresní přebor Vsetín: Bynina – Hošťálková, Zašová – H. Bečva, D. Bečva – Střítež, Jarcová – Zubří, Lhota u Vs. – Val. Bystřice (14.30). Vsetín III. třída: Halenkov B – Střelná, Kladeruby – Janová, Val. Polanka B – Branky, Ratiboř B – Lačnov (14.30). Juniorská liga: FC Fastav Zlín – 1. FC Slovácko (11, hřiště Spytihněv). MSLŽ: FC Vsetín – Brušperk (12.30).

HÁZENÁ
I. liga mužů: Bystřice p. H. – Zlín (11). I. liga žen: J. Otrokovice – Hodonín (15).

HOKEJ
Extraliga mužů: Zlín – K. Vary (15.30). Krajská liga: Uh. Ostroh – Hodonín (17).

HOKEJBAL
II. liga: Malenovice – Hodonín (14).

STOLNÍ TENIS
Extraliga žen: Hluk – SK Dobré (14).