Pátek 11. ledna

FLORBAL
Superliga mužů: Panthers Otrokovice – Znojmo (19).
FUTSAL
II. liga: VŠSK Zlín – Dolní Loučky (20, sportovní hala Radostova Luhačovice).
HOKEJ
Extraliga juniorů: VSK Robe Vsetín – Slavia Praha (17.30). PSG Berani Zlín – Jihlava (16).
STOLNÍ TENIS
Extraliga žen: Hluk – Ostrava (18).
VOLEJBAL
I. liga mužů: Staré Město – Nymburk (18).

Sobota 12. ledna

FLORBAL
Národní liga: Hluk – Rožnov pod Radhoštěm (20).
Regionální liga: Bučovice B – Zlín Lions B (9), Blansko – Otrokovice B (10.30), Kuřim – Bučovice B (12), Zlín Lions B – Blansko (13.30), Otrokovice B – Kuřim (15, vše SH SPŠ Strojní ve Zlíně).
Zlínská liga: Počenice – Strání+Květná (9), Počenice B – FBC Slovácko (10.30), Orel Uherský Brod – Strání+Květná (12), Počenice B – Počenice (13.30), FBC Slovácko – Orel Uherský Brod (15, vše SH v Morkovicích). Valašské Meziříčí – Holešov B (9), 1. AC Uherský Brod – Hluk C (10.30), Hluk C – Valašské Meziříčí (12.20), Holešov B – 1. AC Uherský Brod (13.50, vše SH v Bystřici pod Hostýnem).
FOTBAL
Příprava: FC Fastav Zlín – Zlaté Moravce (11, UT Vršava), Uherský Brod – 1. FC Slovácko juniorka (14, UT Lapač).

FUTSAL
II. liga: VŠSK Zlín – Dolní Loučky (17, SH Euronics Novesta ve Zlíně).
HÁZENÁ
MOL liga žen: HC Zlín – SHK Veselí nad Moravou (16).
HOKEJ
I. liga mužů: Vsetín - Č. Budějovice (17.30), II. liga: Valašské Meziříčí - Písek (17).
Extraliga juniorů: VSK Robe Vsetín – Liberec (12), PSG Barani Zlín – Žďár nad Sázavou (12.30).
Kroměřížská amatérská liga: Jiskra Chropyně – Tovačov (20), Lobodice – Spartak Hulín (21.40).
KUŽELKY
Interliga mužů: Luhačovice - Česká Třebová (14).
MALÝ FOTBAL
Zimní liga ve Fryštáku – Memoriál Martina Trojáka – 14. ročník: Fryšták B – Kašava (15), Lešení – Bonver Berry (16.30).
STOLNÍ TENIS
Extraliga žen: Hluk – Havířov (15). II. liga mužů: KST Zlín – Hodonín (14). II. liga žen: Sokol Vsetín B – Olomouc (10). III. liga mužů: KST Vsetín – Frýdlant (14), Šarovy – Orel Zlín (14), Chropyně – Neředín (14).
VOLEJBAL
I. liga mužů: Staré Město – Lvi Praha B (16).
Krajský přebor mužů: Uherské Hradiště – Staré Město B (10 a 13), Holešov – Napajedla (15 a 18).
Krajský přebor žen: Slavičín – Kojetín (9 a 12), Uherský Brod B – Nivnice (14 a 16).

Neděle 13. ledna

HOKEJ
Extraliga mužů: Zlín - Pardubice (15.30). Krajská liga mužů: Brumov-Bylnice - Uh. Hradiště (17), Uh. Ostroh - Kroměříž (17). Kroměřížská liga: Plačkov – Chomýž (17), Hanák Team Kroměříž – Holešov Gates (18.40), Vážany – HC Reds (20.30).
MALÝ FOTBAL
Zimní liga ve Fryštáku – Memoriál Martina Trojáka – 14. ročník: Poskládaní – Louky (15), Benfika – Kocovina (16.30).
VOLEJBAL
Krajský přebor žen: Kroměříž – VSK Univerzita Zlín (10 a 13), Uherský Brod – Uherské Hradiště (15 a 17).

Pondělí 14. ledna

HOKEJ
Kroměřížská amatérská liga: Kvasice – Rymice (20), AHK Kroměříž – Žopy (21.40).