PÁTEK 31. KVĚTNA

FOTBAL

ATLETIKA

MČR ve víceboji – kategorie mládeže (10–18, St. mládeže ve Zlíně).

FOTBAL

MSFL: Otrokovice – Frýdek-Místek (17). Pohár OFS Uherské Hradiště, finále: Jankovice – Jarošov (18, MS v Uherském Hradišti).

SOBOTA 1. ČERVNA

ATLETIKA

MČR ve víceboji – kategorie juniorů a seniorů (10–20, Stadion mládeže ve Zlíně). Festivalový půlmaraton Monet + Zlín 2019 – 4. ročník (16, start na náměstí Míru). Běh na 2 míle ve Zlíně (9, start u budovy Madal Bal v Přílukách).

CYKLISTIKA

Stavařská tisícovka ve Valašském Meziříčí – 8. ročník (10, start u střední průmyslové školy stavební). Bikemaraton TOPNATUR Bike v Kostelanech (12, start u obecního úřadu).

FOTBAL

Krajský přebor: Luhačovice – Baťov (10.15), Juřinka – Vel. Karlovice, Bystřice p. H. – Štítná n. Vl. (17). I. A třída: Kelč – Brumov B Kelč, Vidče – Rožnov p. R., Slušovice – Val. Meziříčí B, Vlachovice – Podlesí, Kvasice – Újezdec, Napajedla – Žalkovice, Ořechov – Bojkovice (17). I. B třída: Luhačovice B – 1.FC Slovácko B (13.30), Louky – Fryšták, Poličná – Ratiboř, Horní Lideč – Slavičín B, Hutisko – Hovězí, Prostř. Bečva – Prlov, Uh. Ostroh – Morkovice B, Staré Město – Březolupy (17).

Okresní přebor Zlín: Mladcová B – Sehradice (17). Zlín IV. třída: Veselá B – Lužkovice B, Příluky B – Tichov, Horní Lhota – Smolina (17).

Kroměříž III. třída: Pravčice – Kyselovice (11.30), Troubky – Žalkovice B, Roštění – Žeranovice, Ludslavice – Míškovice (17).

Okresní přebor Uherské Hradiště: O. N. Ves – Horní Němčí (17). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Košíky – Sušice (14), Hluk B – Hradčovice (hřiště Boršice u Blatnice, 15), Částkov – Mistřice (16.30) Dolní Němčí B – Uh. Ostroh B (17).

Okresní přebor Vsetín: Střítež – Zubří, Jablůnka – Dolní Bečva, Valašská Bystřice – Krhová, Hošťálková – FC Lhota (16.30). Vsetín III. třída: Liptál – Huslenky, Choryně B – Leskovec (16.30).

MSDŽ: Uherský Brod – Brumov (13).

HÁZENÁ

Oslavy 100 let házené v Holešově: (9–23, staré hř. u Amerického parku).

INLINE HOKEJ

Extraliga: Devils Zlín – Kladno (13), Uherský Brod – Černošice (13), Devils Zlín – Černošice (17), Uherský Brod – Kladno (17).

KANOISTIKA

Vodácké závody v postupovém slalomu v Kroměříži (10–16).

TENIS

ATP Valašska 2018 – 2. turnaj v Brumově (9–17).

NEDĚLE 2. ČERVNA

ATLETIKA

MČR ve víceboji – kategorie juniorů a seniorů (10–18, Stadion mládeže ve Zlíně).

FOTBAL

Divize: Slavičín – Šumperk (10.15).

Krajský přebor: Brumov – Morkovice (10.15), Nevšová – Provodov, Hluk – Holešov (Ostrožská Lhota), Boršice – Skaštice (17). I. A třída: Val. Příkazy – Vigantice (10), Kunovice – Osvětimany (10.15), Nedašov – Hrachovec (16.30), Kateřinice – Val. Klobouky, Nedachlebice – Nivnice, Koryčany – Dolní Němčí, Buchlovice – V. Otrokovice B (17). I. B třída: Semetín – Choryně (10.15), Jaroslavice – Kostelec u Hol. (15), Drslavice – Ludkovice (16), Franc. Lhota – Halenkov, Val. Polanka – Lidečko, Lužkovice – Veselá, Slavkov p. H. – Malenovice, Admira Hulín – Mladcová, Příluky – Holešov B, Chropyně – Tečovice, Zlechov – Šumice, Březnice – Havřice, Tlumačov – Nedakonice (17).

Okresní přebor Zlín: Nedašova Lhota – Kostelec, Slopné – Slušovice B, Pozlovice – Jasenná, Poteč – Štípa, Bylnice – Návojná, Újezd – Mysločovice (17). Zlín III. třída: Lípa – Kašava (10), Napajedla B – Žlutava (10.15), Bohuslavice n/Vl. – Drnovice (14), Rokytnice – Nedašov B (15.30), Vysoké Pole – Velký Ořechov (16.30), Zlín SK – Vizovice, Doubravy – Březůvky, Pohořelice – Tečovice B, Spytihněv – Lukov, Halenkovice – Březová, Rudimov – Šanov, Štítná n/Vl. B – Bratřejov, Petrůvka – Hvozdná (hřiště Hvozdná), Biskupice – Dolní Lhota (17). Zlín IV třída: Jestřabí – Mysločovice B (10), Mirošov – Loučka, Lipová – Lutonina (14), Hřivínův Újezd – Louky B, Komárov – Všemina, Racková – Fryšták B, Zádveřice – Trnava, Neubuz – Lhota, Kudlov – Provodov B (17).

Okresní přebor Kroměříž: Kvasice B – Záhlinice, Těšnovice – Zborovice, Chvalčov – Skaštice B, Němčice – Mrlínek, Břest – Zdounky, Počenice – Střílky, Lubná – Komárno (17). Kroměříž III. třída: Martinice – Rajnochovice, Roštín – Lutopecny (14.30), Tučapy – Hlinsko p./H., Bařice – Rataje (16.30), Zahnašovice – Prusinovice, Rymice – Rusava, Litenčice – Zlobice, Šelešovice – Záříčí, Dřínov – Bezměrov (17).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Strání B – Jankovice, Polešovice – Březová, Topolná – Slavkov, Nezdenice – Bílovice, Jarošov – Bánov, Vlčnov – Ostr. Lhota (17). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Popovice – Drslavice B, Dobrkovice – Mařatice (10), Žítková – Orel Uh. Brod, Přečkovice – Bystřice p.L. (14), Babice – Kněžpole, Velehrad – Kostelany, Vážany – Jalubí, Traplice – Huštěnovice, Kudlovice – Stříbrnice, Boršice u Bl. – Prakšice, Bojkovice B – Pitín – Záhorovice, Korytná – Suchá Loz, Rudice – St. Hrozenkov, Komňa – Podolí (17).

Okresní přebor Vsetín: Bynina – Zašová (15), Horní Bečva – Ústí, SD Nový Hrozenkov/VKK – Jarcová (16.30). Vsetín III. třída: Střelná – Halenkov B (15), Lačnov – Ratiboř B, Janová – Kladeruby, Branky – Val. Polanka B (16.30). Vsetín IV. třída: Krhová B – Růžďka (15), Velká Lhota – Mikulůvka, Police – Loučka, Huslenky B – Študlov (16.30).

MSDŽ: Holešovské holky – Vlkoš (14).

INLINE HOKEJ

Extraliga juniorů: Devils Zlín – Přerov (9.30), Kladno – Hořovice (10.30), Přerov – Kladno (12), Hořovice – Devils Zlín (13), Hořovice – Přerov (14.30), Devils Zlín – Kladno (15.30, vše PSG aréna ve Zlíně).

KANOISTIKA

Vodácké závody v postupovém slalomu v Kroměříži (10–16).