PÁTEK 24. LEDNA

BASKETBAL

I. liga mužů: Zlín - Opava (18).

FLORBAL

I. liga mužů: Rožnov pod Radhoštěm – Kladno (20).

HOKEJ

Extraliga juniorů: Vsetín – Poruba (17.45).

HOKEJ

Extraliga mužů: Zlín - Mladá Boleslav (17.30).

SOBOTA 25. LEDNA

FOTBAL

Příprava: Fastav Zlín – Líšeň (10.30, UT Vršava), 1. FC Slovácko – Uničov (11, UT Kunovice), Kroměříž – Kozlovice (10), Kroměříž – Strání (12, obě utkání UT Obvodová), Uherský Brod - Púchov (14), Zlín B – Vsetín (11, UT Luhačovice).

FUTSAL

II. liga: VŠSK futsal Zlín – Olomouc (20).

HOKEJ

Krajská liga: HK Kroměříž – Břeclav (17),

Kroměřížská amatérská liga: Buldok Otrokovice – Žopy (19.15), Rebels – Morkovice (21).

MALÝ FOTBAL

Zimní liga ve Fryštáku – Memoriál Martina Trojáka – 15. ročník: Benfika – Poskládaní (15), Black§White – Lešení (16.30).

SÁLOVÝ FOTBAL

1. liga: Jilemnice – Moravská Třebová (10), Futsal Zlín – Jilemnice (11), Moravská Třebová – Polička (12), Polička – Futsal Zlín (13, vše SH Datart ve Zlíně).

SLEDGE HOKEJ

Para liga – 1. zápas semifinále play-off: Lapp Zlín - Sledge Studénka (16, PSG Aréna).

STOLNÍ TENIS

I. liga mužů: KST Zlín – Hodonín (14).

II. liga žen: Sokol Vsetín A – Česká Skalice (10), Sokol Vsetín B - SK Dobré C (10), Sokol Vsetín A – SK Dobré C (14), Sokol Vsetín – Česká Skalice (14).

III. liga mužů: Šarovy – Znojmo (14), Chropyně – Holásky (14).

VOLEJBAL

Extraliga mužů: Fatra Zlín – České Budějovice (17).

Krajská liga mužů: Valašské Meziříčí – Nivnice (10 a 13), Bojkovice – Uherské Hradiště (16 a 18).

Krajská liga žen: Valašské Meziříčí – Hošťálková (10 a 13), Hluk – Nivnice (13 a 15).

NEDĚLE 26. LEDNA

FLORBAL

I. liga žen: Vsetín – Rtyně v Podkrkonoší (13.45).

HOKEJ

Extraliga mužů: Zlín - Karlovy Vary (17.20). Krajská liga: Uherský Brod – Uherský Ostroh (17), Brumov+Bylnice – Uherské Hradiště (17).

Kroměřížská liga: Holešov Gators – Vážany (17), Masaro UH – HC Horny Dogs (18.40), HC Reds – Chomýž (20.30).

MALÝ FOTBAL

Zimní liga ve Fryštáku – Memoriál Martina Trojáka – 15. ročník: Tečka – Louky dorost (15), Kickers – Kocovina (16.30).

STOLNÍ TENIS

I. liga mužů: KST Zlín – Hustopeče (10).

III. liga mužů: Šarovy – Holásky (10), Chropyně – Znojmo (10).

VOLEJBAL

Krajská liga žen: Uherské Hradiště – Veselí nad Moravou (10 a 13), Univerzita Zlín – Kroměříž (10 a 13), Uherský Brod – Bojkovice (13 a 15).

PONDĚLÍ 27. LEDNA

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: Rychlov – Rymice (20).