PÁTEK 14. ÚNORA

BASKETBAL

I. liga mužů: SKB Zlín – Basketbal Polabí (18).

FLORBAL

Superliga mužů: Otrokovice – Mladá Boleslav (17).

FOTBAL

Příprava: Brumov – Bílovec (18).

HOKEJ

Extraliga mužů: PSG Berani Zlín – Liberec (17.30). Extraliga juniorů: Vsetín – Přerov (19.15).

SOBOTA 15. ÚNORA

ATLETIKA

Běh Jižními svahy ve Zlíně – 28. ročník (10, start v Centrálním parku na Podlesí IV.).

FLORBAL

I. liga žen: Vsetín – Šitbořice (14).

Národní liga: Hluk – Kopřivnice (17).

Divize mužů: Vsetín – Třinec (18).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 1. FC Slovácko – Ostrava (14.30).

Příprava: Kroměříž – Brno B (9.30), Slavičín - Zlín B (10, UT Hrádek), Valašské Meziříčí – Všechovice (10.30), Uherský Brod - Dunajská Lužná (14), Kvasice – Strání (15), Brumov – Nedašov (14).

HÁZENÁ

I. liga žen: Otrokovice – Lázně Kynžvart (14), Kunovice – J. Hradec (15).

HOKEJ

II. liga: Valašské Meziříčí – Nový Jičín (17). Krajská liga: Uherský Brod – SHKM Hodonín (17), Uherské Hradiště – Rosice (17.30).

DHL Superpohár juniorů: PSG Berani Zlín – Vítkovice (12).

Kroměřížská amatérská liga: Míškovice – Rychlov (17), AHK Kroměříž – Lobodice (18.40), Žopy – Troubky (20.30).

KLASICKÉ LYŽOVÁNÍ

Karlovská 50 (10, start na dostihovém závodišti ve Velkých Karlovicích). Podle vývoje počasí!!

MALÁ KOPANÁ

Zimní liga ve Fryštáku – Memoriál Martina Trojáka – 15. ročník:

O 3. místo: (15). Finále: (16.30).

VOLEJBAL

Extraliga mužů Fatra Zlín – Praha (17).

Krajský přebor mužů: Uherské Hradiště – Nivnice (11 a 14).

Krajský přebor žen: Slavičín – Uherské Hradiště (9 a 12), Univerzita Zlín – Valašské Meziříčí (10 a 13).

NEDĚLE 16. ÚNORA

FLORBAL

Moravskoslezský přebor mužů: Rožnov pod Radhoštěm C – Jablunkov (9), Kopřivnice – Paskov (10.10), Jablunkov – Bohumín (11.20), Rožnov pod Radhoštěm C – Paskov (12.30), Bohumín – Kopřivnice B (13.40, vše SH SŠIEŘ Rožnov pod Radhoštěm).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Tečovice – Tigers Malenovice (12).

TENIS

Turnaj amatérů nad 50 let Zimní debly na Vršavě ve Zlíně (9.45-16).

VOLEJBAL

Krajský přebor žen: Kroměříž – Napajedla (10 a 13).

PONDĚLÍ 17. ÚNORA

HOKEJ

I. liga: Vsetín – Přerov (17.30). Kroměřížská amatérská liga: UDH Panthers – Kvasice (20), Buldok Otrokovice – Rebels (21.40).