PÁTEK 31. ČERVENCE

FOTBAL

1. kolo Pohár Zlínského KFS: Lidečko - Kelč (18).

Příprava: Bojkovice – Slušovice, Mořkov – Valašské Meziříčí B (17.30), Ratiboř – Valašská Polanka, Police – Loučka (18).

Exhibice: Výběr FC Strání – Sigi Team (17.30).

SOBOTA 1. SRPNA

ATLETIKA

Běh na 2 míle ve Zlíně (9, start u budovy Madal bal v Přílukách).

CYKLISTIKA

Hostýnská padesátka – 8. ročník (12.12, start na Masarykově náměstí v Bystřici pod Hostýnem).

FOTBAL

1. kolo Pohár Zlínského KFS: O. N. Ves - Dolní Němčí, Halenkov - Franc. Lhota, Veselá – Fryšták, Tečovice - Mladcová (17.30).

Příprava: Otrokovice – Prostějov (10.00, hřiště Slatinice), Zlín U16 – Brno U16 (10.00, Vršava), Podlesí – Jablůnka (10), Horní Lideč – Slavičín B (10.15), Vsetín – Brumov (14), Rožnov p. R. – Vítkovice U19 (15), Skaštice – Nový Jičín, Osvětimany – Morkovice (16), . Napajedla – Veselí n. M. (16.30), Střítež – Žilina, Štítná – Val. Příkazy (17), Kroměříž – Valašské Meziříčí, Prostřední Bečva – Horní Bečva (18).

LIGA4: Slopné - Újezd (17).

JEZDECTVÍ

Jezdecké závody v Prusinovicích (12, kolbiště Kopaniny).

SPORTOVNÍ STŘELBA

Závod v americkém trapu v Chomýži (9).

TENIS

Turnaj amatérů nad 60 let Valachia Kahan Cup 60 + v Brumově (9-17).

Turnaj Tonda Cup v Kroměříži (9-16).

NEDĚLE 2. SRPNA

FOTBAL

1. kolo Pohár Zlínského KFS: Staré Město – Topolná, Jankovice – Buchlovice, Tlumačov – Zdounky, Chropyně – Těšnovice, Lužkovice – Luhačovice, Malenovice – Březnice, Vlčnov – Zlechov, Uherský Ostroh – Slavkov, Dolní Bečva – Kateřinice, Bylnice – Valašské Klobouky, Choryně – Vlachovice, Kostelec – Jaroslavice, Velký Ořechov – Nedachlebice, Louky – Kunovice (17.30).

Pohár mužů OFS Uherské Hradiště, 1. kolo: Březolupy – Prakšice, Boršice B – Huštěnovice, Mistřice – Mařatice, Uherský Ostroh B – Záhorovice, Boršice u Bl. - Polešovice, Dolní Němčí B – Bánov, Popovice – Hluk B, Vážany - Nezdenice, Jalubí – Březová, Přečkovice – Babice, Uherský Brod – Traplice, Velehrad – Jarošov, Komňa – Strání B, Žítková – Ostrožská Lhota, St. Hrozenkov – Bystřice p.L., Hradčovice – Drslavice (17).

LIGA4: Drnovice - Vysoké Pole (16).

Příprava: Tichov – Neubuz (10.15), Jarcová – Branky, Střelná – Rokytnice, Huslenky – Hovězí (16), Juřinka – Ústí u Hranic, Hrachovec – Zašová, Žlutava – Halenkovice(16.30), Vigantice – Vítkovice B, Poteč – Lysá p. M., Kašava – Slušovice B, Pohořelice – Jasenná (17).