PÁTEK 7. SRPNA

FOTBAL

2. kolo Pohár Zlínského KFS: Halenkov – Nedašov (17.30), Jaroslavice – Baťov, Těšnovice – Bystřice p.H. (18, hřiště Kroměříž)

Příprava: Kozlovice – Vidče, Veřovice – Rožnov p. R., Juřinka - Trojanovice (17), Poličná – Vigantice (17.30), Hutisko – Krhová, Dolní Bečva – Valašské Meziříčí U19 (18).

MOTORISMUS

Kowax Valmez rally automobilový závod s centrem dění ve valašském Meziříčí a Kopřivnici). Sshakedown (17.30 – 20.00, Polygon Kopřivnice)

TRIATLON

Luhačovický triatlon – 11. ročník (16, start u vodní nádrže Křešov u Slopného).

SOBOTA 8. SRPNA

ATLETIKA

Hostýnská osma v Rajnochovicích – 9. ročník (8.08, start u obecního úřadu).

BIATLON

Kvalifikační regionální závod Českého poháru v letním biatlonu žactva ve Vsetíně (11).

CYKLISTIKA

Mistrovství republiky ve Freestyle BMX Park v Brumově (12-18).

Závod horských kol Klobucká kola ve Valašských Kloboukách – 9. ročník (13, start hlavního závodu u fotbalového hřiště).

DRAČÍ LODĚ

Festival malých dračích lodí Kroměřížský drak v Kroměříži – 3. ročník (9-18).

FOTBAL

MSFL: Uherský Brod - Kroměříž (17). Divize: Skaštice – Bzenec (17). Příprava: FC Fastav Zlín - Prostějov (16.00, Vršava), Zlín U19 – Opava U19 (10), Zlín U17 – Opava U17 (12.15, oba zápasy Vršava).

MOTORISMUS

Kowax Valmez rally – automobilový závod s centrem dění ve Valašském Meziříčí a Kopřivnici:RZ Fulnek (7.57 a 13.23), RZ Lešná (8.45 a 14.11), RZ Bystřička (9.23 a 14.49), RZ Tatra (10.28 a 15.54).

Škoda meeting v Lukově a Zlíně – 6. ročník (9, fotbalový areál Lukov. 16, náměstí Míru Zlín).

NEDĚLE 9. SRPNA

CYKLISTIKA

Závod horských kol Morkovské bajk v Morkovicích – 9. ročník (13).

FOTBAL

MSFL: Zlín B – Slovácko B (10.30, Vršava). Divize: Slavičín - Valašské Meziříčí (10.15), Všechovice - Brumov (17).

2. kolo Pohár Zlínského KFS: Staré Město – Kvasice, Jankovice – Újezdec, Zdounky – Morkovice, Malenovice – Luhačovice, Zlechov – Nivnice, Uherský Ostroh – Boršice, Dolní Němčí – Bojkovice, Kelč – Kateřinice, Bylnice – Štítná n. Vl., Vlachovice – Velké Karlovice, Fryšták – Nedachlebice, Mladcová – Slušovice, Louky – Nevšová (17.30).

2. kolo Poháru OFS Uherské Hradiště: Huštěnovice – Prakšice, Uh. Ostroh B – Mistřice, Bánov – Polešovice, Popovice – Nezdenice, Jalubí – Babice, Traplice – Jarošov, Ostrožská Lhota - Strání B, St. Hrozenkov – Hradčovice (17).

2. kolo Poháru OFS Kroměříž: Prusinovice – Žalkovice, Kroměříž B – Zborovice (15), Kvasice B – Lutopecny, Rymice – Tučapy (17.30).

Liga4: Vysoké Pole – Slopné (15), Újezd – Drnovice (17, oba zápasy hřiště Újezd).

Příprava: Hrachovec – Prostřední Bečva (16.30), Jasenná – Prlov (17).

MOTORISMUS

Kowax Valmez rally – automobilový závod s centrem dění ve Valašském Meziříčí a Kopřivnici: RZ Choryně (8.03 a 14.19), RZ Juřinka (8.29 a 14.45), RZ Hájov (9.34 a 13.03), RZ Tatra (10.03 a 12.19). Cíl v 15.54 na Polygonu v Kopřivnici.