PÁTEK 25. ZÁŘÍ

FOTBAL

Krajský přebor: Baťov - Luhačovice (18.30).

HOKEJ

Extraliga: PSG Berani Zlín - Mountfield HK (17.30). Juniorská liga akademii: PSG Berani Zlín – Mladá Boleslav (15). Extraliga juniorů: Vsetín – Poruba (18.30).

SOBOTA 26. ZÁŘÍ

CYKLISTIKA

Závod horských kol Polický okruh 2019 v Polici u Valašského Meziříčí (12, start hlavního závodu U klubovny).

FLORBAL

Superliga mužů: Panthers Otrokovice – Pardubice (18). Divize mužů: Vsetín – SK K2 Prostějov (19).

Zlínská liga: Slušovice – Počenice B (9), Valašské Meziříčí Y – 1. AC Uherský Brod (10.30), Počenice B – Valašské Meziříčí B (12), 1. AC Uherský Brod – Slušovice (13.30), Valašské Meziříčí Y – Valašské Meziříčí B (15, vše SH ZŠ Slušovice).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: Fastav Zlín – Olomouc (16.30). MSFL: Otrokovice - Vrchovina (10.15), Kroměříž - Slovácko B (18). Divize: Vsetín - Bzenec (14).

Krajský přebor: V. Karlovice – Nedašov, Kvasice – Napajedla, Bystřice pH – Holešov, Val. Polanka – Morkovice, Slušovice – Boršice (15.30). I. A třída: Juřinka – Vidče (10), Kateřinice – Vlachovice, Vigantice - Val. Meziříčí B, Kelč – Podlesí, Horní Lideč – Val.Příkazy, Osvětimany - Šumice, Hluk - Nedachlebice (15.30). I. B třída: Ořechov – Morkovice B (10), Jablůnka – Ratiboř, Halenkov – Krhová, Tečovice – Březnice, Louky – Kostelec, Veselá – Mladcová, Chropyně – Luhačovice, Staré Město – Slovácko C, O. N. Ves – Topolná (15.30).

Okresní přebor Zlín: Mladcová B - Lhota, Hvozdná - Vysoké Pole (15.30). Zlín III. třída: Sehradice - Drnovice, Nedašov B - Štítná n/Vl. B (15.30). Zlín IV. třída: Lužkovice B - Trnava, Horní Lhota - Jestřabí, Val. Klobouky B - Smolina, Hřivínův Újezd - Tichov (15.30).

Okresní přebor Kroměříž: Záhlinice - Rymice (15). Kroměříž III. třída: Rusava – Chvalčov, Loukov - Kostelec u Hol., Rusava – Chvalčov, Bařice – Zlobice, Rataje - Kroměříž (15.30).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Březová - Nezdenice (15). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Rudice - Přečkovice (15.30).

Okresní přebor Vsetín: Hutisko – Huslenky, Ústí – Zubří, sd Střítež/Hrachovec B – Liptál (15.30).

MSDŽ: Březůvky – Bezměrov (15.30).

HÁZENÁ

Extraliga mužů: Zubří – Dukla Praha (18).

HOKEJ

I. liga: Vsetín – Kadaň (17). Krajská liga: Uherský Ostroh – Uherský Brod (17), HK Kroměříž – Boskovice (17), Brumov-Bylnice – SHKM Hodonín (17).

Juniorská liga akademii: PSG Berani Zlín – Liberec (12.30).

HOKEJBAL

1. liga: Malenovice – Suchdol nad Lužnicí (13).

NOHEJBAL

Divize 1: Austin Vsetín – Modřice (14.30).

Hodový turnaj trojic v Mrlínku – 5. ročník (8.30-45).

NEDĚLE 27. ZÁŘÍ

FLORBAL

Zlínská liga mužů: Slavičín – Koryčany (9), Hluk B – Hluk C (10.30), Holešov B – Koryčany (12), Slavičín – Hluk B (13.30), Hluk C – Holešov B (15, vše SH Slavičín).

FOTBAL

Divize: Brumov - Valašské Meziříčí (10.15).

Krajský přebor: Štítná nV - Nevšová (15.30). I. A třída: Kunovice - Těšnovice (10.15), Hrachovec - Rožnov pR, Franc. Lhota - Val. Klobouky, Nivnice – Koryčany, Fryšták – Bojkovice, Buchlovice – Zlechov, Újezdec - Dolní Němčí (15.30). I. B třída: Velký Ořechov – Tlumačov (10), Slavičín B – Prostř. Bečva (10.15.), Bylnice - Brumov B, Hovězí – Poličná, Dol. Bečva – Lidečko, Ludkovice – Jaroslavice, Slavkov pH – Lužkovice, Admira Hulín - Holešov B, Zdounky - Uh. Ostroh, Jankovice – Malenovice, Vlčnov – Slavkov (15.30).

Okresní přebor: Štípa - Příluky, Návojná - Slušovice B, Slopné - Poteč, Újezd - Jasenná, Pozlovice - Mysločovice (15.30). Zlín III. třída: Březůvky - Bratřejov (10.15), Louky B - Napajedla B (13.30), Bohuslavice n/Vl. - Dolní Lhota (14), Tečovice B - Lípa, Kašava - Pohořelice, Lukov - SK Zlín, Spytihněv - Halenkovice, Žlutava - Vizovice, Březová - Fryšták B, Rokytnice - Biskupice, Rudimov - Nedašova Lhota, Šanov - Petrůvka (15.30). Zlín IV. třída: Všemina - Příluky B, Kudlov - Veselá B, Provodov - Neubuz, Komárov - Racková, Zádveřice - Mysločovice B, Lačnov - Lipová, Loučka - Doubravy (15.30).

Okresní přebor Zlín: Kroměříž: Zborovice - Komárno (13), Břest - Skaštice B, Počenice – Lubná, Žalkovice – Němčice, Střílky – Lutopecny, Kvasice B – Tučapy (15.30). Kroměříž III. třída: Roštění - Hlinsko p H. (15), Mrlínek – Prusinovice, Ludslavice – Rajnochovice, Žeranovice – Martinice, Bezměrov - Spartak Hulín, Kyselovice – Pravčice, Dřínov – Zářičí, Zborovice B – Litenčice, Zborovice (15.30).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Kněžpole - Jarošov, Polešovice - Nedakonice, Březolupy - Havřice, Huštěnovice - Babice, Prakšice - Záhorovice, Strání B - Bílovice (15.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Mařatice - Sušice, Částkov - Hradčovice (10.15), Orel Uh. Brod - St. Hrozenkov (10.30), Uh. Ostroh B - Popovice (13), Suchá Loz - Bánov (15), Stříbrnice/Boršice - Traplice, Kostelany - Mistřice, Velehrad - Vážany, Ostr. Lhota - Dolní Němčí B, Boršice u Bl. - Hluk B, Korytná - Komňa, Bystřice p.L. - Žítková (15.30).

Okresní přebor Vsetín: Valašská Bystřice - sd Nový Hroz./VKK B, Horní Bečva - sd Hošťálková/Kateřinice B, Lhota – Zašová (15.30). Vsetín III. třída: Huslenky B - Val. Senice, Halenkov B – Val. Polanka B, Leskovec – Střelná, Krhová B - Rožnov B, Mikulůvka - Velká Lhota, Branky – Lhotka, Bynina – Police, Kladeruby - Choryně B (15.30).

I. liga žen: 1. FC Slovácko - SK Slavia Praha (14). MSDŽ: Holešovské holky – Mostkovice (14.30).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Vsetín – Strakonice (13), Zlín – Velká Bystřice (18). I. liga žen: Otrokovice – Lázně Kynžvart (14).

HOKEJ

Extraliga juniorů: Vsetín – Warriors Brno (12).

Kroměřížská liga: Plačkov – Vážany (17), HC Reds – Slušovice (18.40), Holešov Gators – Masaro UH (20.30).

HOKEJBAL

1. liga: Malenovice – HBC Plzeň B (13.30).

RAGBY

II. liga: Zlín – Bystrc (14).

PONDĚLÍ 28. ZÁŘÍ

BIATLON

Biatlonový závod svobody v Zubří – 1. ročník (9-30-14.30).

HOKEJ

Krajská liga: Uherský Brod – Velká Bíteš (17).