PÁTEK 2. ŘÍJNA

BASKETBAL

I. liga: Zlín – Olomouc (19).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 1. FC Slovácko – Pardubice (19, omezená kapacita). Krajský přebor: Nedašov – Štítná n. Vl. (15). Kroměříž III. třída: Kostelec u Hol. - Roštění (14). Vsetín III. třída: Rožnov B - Mikulůvka (18.30).

SOBOTA 3. ŘÍJNA

ATLETIKA

Běh na 2 míle v Přílukách (9, start u budovy Madal Bal).

Charitativní běh Lukov - 5. ročník (15, start u Farní zahrady u kostela).

BASKETBAL

2. liga mužů: Slavia Kroměříž – UP Olomouc (začátek nebyl známý).

CYKLISTIKA

Závod ve sjezdu horských kol v Trnavě u Slušovic (11).

FLORBAL

Superliga mužů: Panthers Otrokovice – Česká Lípa (18). Národní liga: Rožnov pod Radhoštěm – Svitavy (18.30). Divize mužů: Zlín Lions – Přerov (14).

Regionální liga mužů: Otrokovice B – Holešov (9), Bučovice B – Zlín Lions B (10.30), Kuřim – Otrokovice B (12), Holešov – Bučovice B (13.30), Zlín Lions B – Kuřim (15, vše SH ZŠ v Holešově).

FOTBAL

MSFL: Uherský Brod - Znojmo (15).Divize: Skaštice - HFK Olomouc, Valašské Meziříčí - Vsetín (15). Krajský přebor: Luhačovice - V. Karlovice (10.15), Morkovice – Slušovice, Holešov - Val. Polanka (15). I. A třída: Vidče – Kateřinice, Rožnov pR - Franc. Lhota, Těšnovice – Nivnice, Bojkovice – Hluk (15).I. B třída: Luhačovice B – Tečovice (13.30), Krhová – Bylnice, Ratiboř - Slavičín B, Poličná - Dol. Bečva, Mladcová – Chropyně, Jaroslavice - Slavkov pH, O. N. Ves – Ořechov (15).

Zlín III. třída: Fryšták B - Tečovice B, Napajedla B - Lukov, Dolní Lhota - Šanov (15). Zlín IV. třída: Příluky B - Kudlov (15).

Okresní přebor Kroměříž: Rymice – Zborovice, Tučapy – Záhlinice, Němčice – Střílky(15.30). Kroměříž III. třída: Spartak Hulín - Zborovice B, Zlobice – Troubky (15.30).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Nezdenice - Polešovice (15).

Okresní přebor Vsetín: sd Střítež/Hrachovec B – Zašová (15). Vsetín III. třída: Huslenky B - Janová (15).

MSLŽ: Fastav Zlín – Nové Sady (15). MSDŽ: Bezměrov – Protivanov (15).

HÁZENÁ

II. liga mužů: Rožnov p/R. - Žeravice (16).

HOKEJ

Extraliga: Berani Zlín – Plzeň (17). I. liga: Vsetín – Slavia Praha (17). Krajská liga: Uherské Hradiště – Uherský Ostroh (17), HK Kroměříž – Uherský Brod (17). Kroměřížská amatérská liga: Panthers – Žopy (19.15), Morkovice – Jiskra Chropyně (21).

STOLNÍ TENIS

II. liga mužů: KST Zlín – Znojmo (14). II. liga žen: KST Hluk – Chrudim (9.30), KST Hluk – Ústí nad Orlicí B (14).

NEDĚLE 4. ŘÍJNA

BASKETBAL

II. liga mužů: Slavia Kroměříž – Valašské Meziříčí (začátek nebyl známý).

CYKLISTKA

Závod horských kol Zlínská 50 – 12. ročník (12, start hlavního závodu u Sportovní haly Datart).

FOTBAL

MSFL: Slovácko B - Velké Meziříčí (10.15, hřiště Kunovice), Zlín B - Frýdek-Místek (10.30, hřiště Vršava). Divize: Slavičín - Hranice (10.15), Strání - Brumov (15). Krajský přebor: Napajedla - Bystřice pH, Nevšová – Kvasice, Boršice – Baťov (15). I. A třída: Val.Příkazy – Hrachovec (10), Val. Meziříčí B – Kelč (10.15), Vlachovice – Vigantice, Podlesí – Horní, Val. Klobouky – Juřinka, Šumice – Fryšták, Újezdec – Kunovice, Zlechov - Dolní Němčí, Nedachlebice – Buchlovice, Koryčany – Osvětimany (15). I. B třída: Brumov B – Jablůnka (10) Holešov – Louky B (10.15), Lidečko – Halenkov, Prlov – Hovězí, Prostř. Bečva – Choryně, Lužkovice - Admira Hulín, Březnice – Ludkovice, Kostelec – Veselá, Slavkov – Topolná, Malenovice – Vlčnov, Uh. Ostroh – Jankovice, Tlumačov – Zdounky, FC Slovácko C - Velký Ořechov, Morkovice B - Staré Město (15).

Okresní přebor Zlín: Slušovice B - Mladcová B (10.15), Příluky - Návojná, Mysločovice – Štípa, Vysoké Pole - Pozlovice, Jasenná - Hvozdná, Poteč - Újezd, Lhota - Slopné (15). Zlín III. třída: Lípa - Kašava (10), Drnovice - Rokytnice (14), Pohořelice - Louky B, Vizovice - Březová, Halenkovice - Žlutava, SK Zlín - Spytihněv, Bratřejov - Bohuslavice n/Vl., Nedašova Lhota - Březůvky, Biskupice - Rudimov , Štítná n/Vl. B - Sehradice, Petrůvka - Nedašov B (15). Zlín IV. třída: Mysločovice B - Všemina, Dobrkovice - Loučka, Jestřabí - Val. Klobouky B (10), Tichov - Lačnov (10.15), Smolina - Študlov, Lipová - Horní Lhota (14), Racková - Zádveřice, Neubuz - Komárov, Trnava - Provodov, Jaroslavice B - Lužkovice B, Doubravy - Hřivínův Újezd (15).

Okresní přebor Kroměříž: Lutopecny - Kvasice B, Lubná – Žalkovice, Skaštice B – Počenice, Komárno – Břest (15.30).

Kroměříž III. třída: Litenčice – Dřínov (13), Roštín – Bezměrov (14.30), Kroměříž B – Kyselovice, Martinice – Rusava, Prusinovice – Loukov (15). Zahnašovice – Mrlínek, Hlinsko p H. - Bystřice p. H. B, Rajnochovice – Roštění, Chvalčov – Ludslavice, Zářičí – Rataje (15.30).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Jarošov - Březová, Bílovice - Kněžpole, Záhorovice - Strání B, Babice - Prakšice, Havřice - Huštěnovice, Nedakonice - Březolupy (15). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Žítková - Orel Uh. Brod, Přečkovice - Suchá Loz (14.30), Sušice - Jalubí, Vážany - Mařatice, Mistřice - Velehrad, Traplice - Kostelany, Hradčovice - Uh. Ostroh B, Hluk B - Částkov, Horní Němčí - Dolní Němčí B, Popovice - Ostr. Lhota, St. Hrozenkov - Rudice, Komňa - Bystřice p.L., Bánov - Bojkovice B (Pitín) (15).

Okresní přebor Vsetín: sd Hošťálková/Kateřinice B – Lhota, Zubří - Horní Bečva, Huslenky – Ústí, sd Nový Hroz./VKK B - Hutisko (hřiště Karolinka), Liptál - Valašská Bystřice (15). Vsetín III. třída: Val.Polanka B – Leskovec (hř. Lužná), Val. Senice - Halenkov B, Jarcová - Krhová B, Velká Lhota - Ratiboř B, Police – Kladeruby, Lhotka – Bynina, Loučka – Branky (15).

MSDŽ: Uherský Brod – Mutěnice (13).

HÁZENÁ

II. liga mužů: L. Zubří – Napajedla (17.30).

HOKEJ

Krajská liga: Brumov+Bylnice – Boskovice (17). Kroměřížská liga: Holešov Gators – Slušovice (17), HC Reds – HC Horny Dogs (18.40), Plačkov – Chomýž (20.45).

STOLNÍ TENIS

II. liga mužů: KST Zlín – Moravská Slavia Brno B (10).