PÁTEK 9. ŘÍJNA

FOTBAL

Krajský přebor: Baťov – Morkovice (18.30). Kroměříž III. třída: Spartak Hulín – Troubky (16). Vsetín III. třída: Rožnov B - Velká Lhota (17.30).

SOBOTA 10. ŘÍJNA

ATLETIKA

Běh veřovickým hřebenem – 7. ročník (10, start u bývalé restaurace Jehličná v Krhové u Valašského Meziříčí).

Kašavský kros – 5. ročník (12, start hlavního závodu před Obecním domem v Kašavě).

FLORBAL

Divize mužů: Vsetín – Šumperk (20).

Liga veteránů: Aligators Klobouky – Hyeny Zlín (9), Holešov – Hattrick Brno (10.10), FBC Dragons – Aligators Klobouky (11.20), Hyeny Zlín – Holešov (12.30), Hattrick Brno – FBC Dragons (13.40, vše SH SPŠ Zlín).

FOTBAL

MSFL: Otrokovice - Dolní Benešov (10.15), Uherský Brod - Rosice (15). Divize: Vsetín - Strání (14).

Krajský přebor: Luhačovice - Boršice (10.15), V. Karlovice - Štítná n. Vl, Kvasice – Nedašov, Bystřice pH – Nevšová, Val. Polanka – Napajedla, Slušovice – Holešov (15). I. A třída: Juřinka – Rožnov p. R. (10), Vidče - Val. Klobouky, Kateřinice – Vigantice, Kelč – Vlachovice, Horní Lideč - Val. Meziříčí B, Osvětimany – Fryšták, Hluk – Šumice (15). I. B třída: Luhačovice B – Mladcová (13.30), Jablůnka - Slavičín B. Choryně – Ratiboř. Halenkov – Poličná, Louky – Lužkovice, Veselá - Holešov B, Tečovice – Ludkovice, Ořechov – Slavkov, Staré Město – O. N. Ves (15).

Okresní přebor Zlín: Hvozdná - Poteč (15). Zlín III. třída: Spytihněv - Napajedla B, Březová - Halenkovice, Fryšták B - Vizovice, Sehradice - Rokytnice, Nedašov B - Dolní Lhota (15).

Zlín IV. třída: Horní Lhota - Val. Klobouky B (15).

Okresní přebor Kroměříž: Zborovice – Tučapy, Žalkovice – Střílky (15). Kroměříž III. třída: Rusava – Ludslavice, Loukov – Zahnašovice, Rataje – Litenčice, Bezměrov – Zlobice (15).

Okresní přebor Vsetín: sd Střítež/Hrachovec B - Valašská Bystřice, Hutisko – Liptál, Ústí - sd Nový Hroz./VKK B (15). Vsetín III. třída: Huslenky B – Leskovec, Janová – Střelná (15).

HÁZENÁ

Extraliga mužů: Zubří – Jičín (18). II. liga mužů: Luhačovice – Rožnov pod Radhoštěm (12).

HOKEJ

Krajská liga: Uherský Brod – Rosice (17)

Kroměřížská amatérská liga: Žopy – Tovačov (18), Jiskra Chropyně – Spartak Hulín (18.45).

NEDĚLE 11. ŘÍJNA

FOTBAL

Divize: Slavičín - Skaštice (10.15).

I. A třída: Kunovice – Zlechov (10.15), Hrachovec – Podlesí, Franc. Lhota – Val. Příkazy, Nivnice – Újezdec, Koryčany – Těšnovice, Buchlovice – Bojkovice, Nedachlebice - Dolní Němčí (15). I. B třída: Brumov B – Krhová (10), Bylnice – Lidečko, Hovězí - Prostř. Bečva, Dol. Bečva – Prlov, Slavkov pH – Březnice, Admira Hulín – Jaroslavic, Chropyně – Kostelec, Velký Ořechov - Morkovice B, Tlumačov - FC Slovácko C, Zdounky – Jankovice, Vlčnov - Uh. Ostroh, Malenovice – Topolná (15).

Okresní přebor Zlín: Štípa - Návojná, Mladcová B - Příluky, Slopné - Slušovice B, Újezd - Lhota, Pozlovice - Jasenná, Mysločovice - Vysoké Pole (15). Zlín III. třída: Louky B - Lípa (12), Bohuslavice n/Vl. - Nedašova Lhota (14), Tečovice B - Kašava, Lukov - Pohořelice, Žlutava - SK Zlín, Rudimov - Drnovice, Březůvky - Biskupice, Šanov - Bratřejov, Štítná n/Vl. B - Petrůvka (15). Zlín IV. třída: Mysločovice B - Racková (10), Lužkovice B - Veselá B (12), Lipová - Tichov (14), Provodov - Jaroslavice B, Komárov - Trnava, Zádveřice - Neubuz, Všemina - Kudlov, Študlov - Jestřabí, Loučka - Smolina, Hřivínův Újezd - Dobrkovice, Lačnov - Doubravy (15).

Okresní přebor Kroměříž: Kvasice B – Němčice, Záhlinice – Lutopecny, Břest – Rymice, Počenice – Komárno, Lubná - Skaštice B (15). Kroměříž III. třída: Zborovice B – Roštín (12.30), Martinice - Kostelec u Hol. (14.30), Žeranovice – Prusinovice, Roštění – Chvalčov, Bystřice p.H. B – Rajnochovice, Mrlínek - Hlinsko p H., Dřínov - Spartak Hulín, Kroměříž B – Zářičí, Kyselovice - Bařice (15).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Kněžpole - Březová, Polešovice - Jarošov, Březolupy - Nezdenice, Huštěnovice - Nedakonice, Prakšice - Havřice, Strání B - Babice, Bílovice - Záhorovice (15). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Uh. Ostroh B - Ostr. Lhota (12.30), Stříbrnice/Boršice - Kostelany, Traplice - Velehrad, Vážany - Jalubí, Popovice - Horní Němčí, Boršice u Bl - Dolní Němčí B, Hluk B - Hradčovice, Bystřice p.L. - Orel Uh. Brod, Rudice - Žítková, Suchá Loz - St. Hrozenkov, Bojkovice B (Pitín) - Přečkovice, Korytná - Bánov (15).

Okresní přebor Vsetín: Horní Bečva – Huslenky, Lhota – Zubří, sd Hošťálková/Kateřinice B – Zašová (15). Vsetín III. třída: Val. Polanka B - Val. Senice (hř.: Lužná), Krhová B - Ratiboř B, Jarcová – Růžďka, Branky – Kladeruby, Loučka - Choryně B, Lhotka – Police (15).

MSDŽ: Uherský Brod – Mostkovice (13), Holešovské holky – Bezměrov (14.30).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Bystřice pod Hostýnem – Jičín B (11), Zlín – Vršovice (15.30).

II. liga mužů: Napajedla – Sokol Ostrava (18).

HOKEJ

Krajská liga: Uherský Ostroh – Velká Bíteš (17).

Kroměřížská liga: Masaro UH – HC Horny Dogs (17), Vážany – Holešov Gators (18.40), HC Reds – Chomýž (20.30).

HOKEJBAL

I. liga: Malenovice – Svítkov Stars Pardubice (14).

PONDĚLÍ 12. ŘÍJNA

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: Buldok Otrokovice – Morkovice (20).