PÁTEK 27. SRPNA

MOTORISMUS

Barum Czech Rally Zlín – 50. ročník automobilové soutěže ve Zlínském kraji. Slvnostní start na náměstí Míru (17). Městská rychlostní zkouška v centru Zlína (21).

SOBOTA 28. SRPNA

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 1. FC Slovácko – Pardubice (16). MSFL: Kroměříž – Otrokovice (17). Krajský přebor: Luhačovice – Val. Polanka, Bystřice p.H. – Boršice, Kvasice – Brumov, Slušovice – Morkovice (16). I.A: Horní Lideč – Juřinka, Kelč – Val. Meziříčí B, Vlachovice – Hrachovec, Kateřinice – Vigantice, Hluk – Koryčany (16). I.B: Choryně – Hovězí, Veselá – Lužkovice, Březnice – Holešov B, Chropyně – Mladcová, Louky – Slavkov p.H., Jaroslavice – Ludkovice, Staré Město – O. N. Ves, Zborovice – Topolná (16).

Okresní přebor Zlín: Luhačovice B – Hvozdná (13), Dolní Lhota. – Újezd (16). Zlín III. třída: Sehradice – Březůvky (16).

Kroměříž III. třída: Loukov – Mrlínek, Rusava – Hlinsko p. H., Zářičí – Rataje, Bařice – Pravčice, Zlobice – Ludslavice, Troubky – Dřínov (16).

Okresní přebor Vsetín: Ústí – Horní Bečva, Hutisko – Lhota u Vs., SD Střítež/Hrachovec B – Zašová (16). Vsetín III. třída: Huslenky B – Střelná (16).

MOTORISMUS

Barum Czech Rally Zlín – 50. ročník automobilové soutěže ve Zlínském kraji (8-20). Valašský Škoda sraz ve Štítné nad Vláří – 3. ročník (10-23).

TRIATLON

Olympijský Hulmen v Hulíně – 5. ročník (9, start v areálu koupaliště v Hulíně).

Kelečský terénní triatlon – 5. ročník (12.30, start u rybníka Chmelník poblíž Kelče).

NEDĚLE 29. SRPNA

FOTBAL

MSFL: Zlín B – Znojmo (10.30, Vršava). Divize: Strání – Bzenec (10.15). Krajský přebor: V. Karlovice – Nevšová (10.15), Nedašov – Baťov, Štítná n.Vl. – Napajedla (16). I. A: Val. Příkazy – Rožnov p.R., Zlechov – Fryšták (10), Kunovice – Nivnice (10.15), Franc. Lhota – Vidče, Podlesí – Bylnice, Těšnovice – Buchlovice, Dolní Němčí – Nedachlebice, Šumice – Osvětimany, Újezdec – Bojkovice (16). I. B: Brumov B – Jablůnka (10), Slavičín B – Halenkov (10.15), Dol. Bečva – Ratiboř, Prostř. Bečva – Krhová, Lidečko – Poličná, Prlov – Příluky, Lhota – Tečovice, Kostelec – Admira Hulín, Jankovice – Uh. Ostroh, Malenovice – Polešovice, Velký Ořechov – Tlumačov, Vlčnov – Zdounky, Slavkov – Ořechov (16).

Okresní přebor Zlín: Vysoké Pole – Štípa, Slopné – Slušovice B, Jasenná – Poteč, Mysločovice – Pozlovice, Val. Klobouky – Návojná (16). Zlín III. třída: Drnovice – Nedašova Lhota (14), Rokytnice – Šanov (15.30), Vizovice – Louky B, Pohořelice – Doubravy, Halenkovice – Žlutava, Spytihněv – Napajedla B, Lukov – Fryšták B, SK Zlín – Tečovice B, Bratřejov – Petrůvka, Rudimov – Bohuslavice n/Vl. (16), Biskupice – Lačnov (17). Zlín IV. třída: Mysločovice B – Trnava, Lípa – Lužkovice B, Dobrkovice – Val.Klobouky B, Jestřabí – Horní Lhota (10), Tichov – Hřivínův Újezd (10.15), Zádveřice – Kudlov, Provodov – Racková, Neubuz – Všemina, Komárov – Příluky B, Jaroslavice B – Veselá B, Loučka – Nedašov B (16).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Březolupy – Bílovice (15), Babice – Kněžpole, Huštěnovice – Strání B, Prakšice – Nezdenice, Havřice – Záhorovice, Jarošov – Slovácko C, Nedakonice – Březová (16).

Okresní přebor Kroměříž: Střílky – Lutopecny, Rymice – Spartak Hulín, Kvasice B – Záhlinice, Němčice – Skaštice B, Lubná – Morkovice B, Žalkovice – Břest, Kroměříž B – Počenice (16). Kroměříž III. třída: Zahnašovice – Bezměrov (13), Zborovice B – Roštín, Prusinovice – Roštění, Kostelec u Hol. – Komárno, Martinice – Rajnochovice, Bystřice p. H. B – Žeranovice, Chvalčov – Tučapy (16).

Okresní soutěž Uherské Hradiště: Vik. Otrokovice B – Kostelany n.M. (10), Mařatice – Velehrad (10.15), Jalubí – Sušice, Vážany – Mistřice, Stříbrnice – Traplice, Hradčovice – Dolní Němčí B, Horní Němčí – Hluk B, Boršice u Bl. – Uh. Ostroh B, Ostrožská Lhota – Částkov, Žítková – Drslavice, Starý Hrozenkov – Rudice, Bystřice p. L. – Korytná, Bánov – Přečkovice, Bojkovice B /Pitín – Suchá Loz (16).

Okresní přebor Vsetín: SD Hošťálková/Kateřinice B – Huslenky, SD NH/VKK B – Valašská Bystřice, Leskovec – Zubří (16). Vsetín III. třída: SD Študlov/Lidečko B – Val. Polanka B, Dolní Bečva B – Ratiboř B (13), Liptál – Val. Senice, Velká Lhota – Rožnov B, Jarcová – Růžďka, Kladeruby – Loučka, Lhotka n. B. – Krhová B, Police – Branky (16).

MOTORISMUS

Barum Czech Rally Zlín – 50. ročník automobilové soutěže ve Zlínském kraji (8-16).

TENIS

Lázeňský turnaj padesátníků v Luhačovicích (9-16).