PÁTEK 24. ZÁŘÍ

BASKETBAL

I. liga: Zlín – Ostrava (19).

FOTBAL

Okresní přebor Kroměříž: Spartak Hulín – Němčice (16.30). Okresní přebor Vsetín: sd Hošťálková/Kateřinice B – Hutisko (16.30).

HOKEJ

Extraliga: PSG Beraní Zlín – Karlovy Vary (17.30). Extraliga juniorů: PSG Berani Zlín – Hradec Králové (15).

SOBOTA 25. ZÁŘÍ

ATLETIKA

Klobucký hrb ve Valašských Kloboukách – 6. ročník (12-16). Charitativní běh v Lukově (15, start u kostela).

BASKETBAL

II. liga: Valašské Meziříčí – Basket Brno B (17), Slavia Kroměříž – Šumperk (18.30).

CYKLISTIKA

Block Valašský MTB pohár v Zašové ve Ski areálu Veselá (10.15-16).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: FC Fastav Zlín – Sparta Praha (19). MSFL: Kroměříž – Hlučín (16).

Divize: Vsetín – Skaštice (14). Krajský přebor: Kvasice – Val. Polanka, Slušovice – Boršice, V. Karlovice – Brumov, Morkovice – Napajedla (15). I.A: Kelč – Horní Lideč, Kateřinice – Bylnice, Vigantice – Val. Meziříčí B, Hluk – Nedachlebice (15). I.B: Ořechov – Polešovice (10), Tlumačov – Zdounky (14), Choryně – Halenkov, Jablůnka – Poličná, Chropyně – Lužkovice, Louky – Veselá, Jaroslavice – Mladcová, Slavkov – Uh. Ostroh (15).

Okresní přebor Zlín: Dolní Lhota – Štípa (15). Zlín III. třída: Fryšták B – Tečovice B (15). Zlín IV. třída: Příluky B – Trnava, Hřivínův Újezd – Val. Klobouky B (15).

Kroměříž III. třída: Bařice – Zborovice B (12), Zářičí – Dřínov, Bezměrov – Roštín, Rusava – Bystřice p.H. B, Loukov – Žeranovice, Kostelec u Hol. – Tučapy, Mrlínek – Roštění (15).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Nezdenice – Bílovice, Strání B – Kněžpole (15). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Bojkovice B /Pitín – Korytná, Rudice – Suchá Loz (15).

Okresní přebor Vsetín:sd Střítež/Hrachovec B – Ústí, Leskovec – Lhota u Vs. (15). Vsetín III. třída: Střelná – Val. Polanka B, Dolní Bečva B – Jarcová (15).

MSDŽ: Březůvky – Protivanov (15.30).

FLORBAL

Národní liga: Rožnov pod Radhoštěm – TROOPERS (17.30). Regionální liga mužů: Holešov – TROOPERS B (9), Otrokovice B – Kuřim (10.30), TROOPERS B – FBC Slovácko (11), Kuřim – Holešov (13.30), FBC Slovácko – Otrokovice B (15, vše SH Holešov).

HOKEJ

Extraliga juniorů: PSG Berani Zlín – Pardubice (12). Krajská liga: Uherský Brod – Břeclav (17), Uh. Hradiště – Boskovice (18).

TRIATLON

Český pohár v Supersprintu ve Zlíně (12 – start Intervalového závodu, 15 – start Vyřazovacího závodu, 16.30 – start finálového Supersprint závodu).

NEDĚLE 26. ZÁŘÍ

BASKETBAL

II. liga mužů: Valašské Meziříčí – Slovan Černá Pole Brno (10), Slavia Kroměříž – BK Opava B (13.30).

FLORBAL

II. liga žen: Rožnov pod Radhoštěm – Olomouc B (8.30), Šumperk – Vítkovice B (9.40), Olomouc B – Frýdek-Místek 10.50), Rožnov pod Radhoštěm – Šumperk (12), Vítkovice B – Frýdek-Místek (13.10, vše SH SŠIEŘ Rožnov pod Radhoštěm). Divize mužů: Vsetín – Frenštát pod Radhoštěm (18). Moravskoslezská třída mužů: Bílovec C – Rožnov pod Radhoštěm D (14.30), Fencers Havířov – 1. FK Ostrava JIH (15.40), Bílovec C – Fencers Havířov (17.10), Rožnov pod Radhoštěm D – 1. FK Ostrava JIH (18.20, vše SH SŠIEŘ Rožnov pod Radhoštěm).

FOTBAL

MSFL: Zlín B – Otrokovice (10.30, hřiště Vršava). Divize: Slavičín – Valašské Meziříčí (10.15). Krajský přebor: Nevšová – Baťov, Nedašov – Bystřice p.H., Štítná n.Vl. – Luhačovice (15). I. A: Val. Příkazy – Juřinka (10), Kunovice – Buchlovice (10.15), Podlesí – Vidče, Vlachovice – Franc. Lhota, Rožnov p.R. – Hrachovec, Koryčany – Osvětimany, Nivnice – Bojkovice, Dolní Němčí – Fryšták, Šumice – Těšnovice, Újezdec – Zlechov (15). I. B: Brumov B – Ratiboř, Velký Ořechov – Staré Město (10), Prlov – Hovězí, Příluky – Prostř. Bečva, Dolní Bečva – Krhová, Lidečko – Slavičín B, Ludkovice – Tečovice, Admira Hulín – Slavkov p.H., Kostelec – Holešov B, Lhota – Březnice, Jankovice – O. N. Ves, Malenovice – Zborovice (15).

Okresní přebor Zlín: Val. Klobouky – Slušovice B, Návojná – Poteč, Újezd – Pozlovice, Slopné – Hvozdná, Jasenná – Vysoké Pole, Mysločovice – Luhačovice B (15). Zlín III. třída: Drnovice – Bohuslavice n/Vl. (14), Březová – Napajedla B, Halenkovice – Louky B, Spytihněv – Vizovice, Kašava – Doubravy, Lukov – Žlutava, SK Zlín – Pohořelice, Nedašova Lhota – Lipová, Lačnov – Šanov, Rudimov – Březůvky, Rokytnice – Sehradice, Biskupice – Petrůvka (15). Zlín IV. třída: Mysločovice B – Lípa, Jestřabí – Nedašov B (10), Tichov – Loučka (10.15), Smolina – Horní Lhota (14), Komárov – Kudlov, Jaroslavice B – Racková, Veselá B – Všemina, Provodov – Lužkovice B, Neubuz – Zádveřice (15).

Okresní přebor Kroměříž: Kvasice B – Rymice, Němčice – Střílky, Lubná – Spartak Hulín, Žalkovice – Počenice, Břest – Záhlinice, Morkovice B – Skaštice B (15). Kroměříž III. třída: Prusinovice – Martinice, Komárno – Hlinsko p. H. (12), Chvalčov – Rajnochovice, Zlobice – Troubky, Zahnašovice – Rataje, Ludslavice – Pravčice (15).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Nedakonice – Záhorovice, Březolupy – Jarošov, Babice – Havřice, Huštěnovice – Slovácko C, Prakšice – Březová (15). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Otrokovice B – Velehrad (10), Částkov – Hluk B (10.15), Žítková – Bánov (14), Vážany – Jalubí, Stříbrnice – Mařatice, Traplice – Sušice, Mistřice – Kostelany n.M., Boršice u Bl. – Dolní Němčí B, Popovice – Horní Němčí, Ostrožská Lhota – Hradčovice, Starý Hrozenkov – Přečkovice, Komňa – Drslavice (15).

Okresní přebor Vsetín: Zubří – Zašová, Valašská Bystřice – Huslenky, sd NH/VKK B – Horní Bečva (15). Vsetín III. třída: Val.Senice – sd Janová/Leskovec B, Rožnov B – Mikulůvka, Ratiboř B – Velká Lhota, Bynina – Krhová B, Police – Kladeruby, Lhotka n.B. – Loučka (15).

I. liga žen: 1. FC Slovácko – Liberec (14, stadion v Uherském Hradišti). MSDŽ: Uherský Brod – Mutěnice (13), Holešovské holky – Bezměrov (14.30).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Bystřice pod Hostýnem – Náchod (11). II. liga mužů: Luhačovice – Rožnov p. R. (12), L. Zubří – Žeravice (17).

HOKEJ

Krajská liga: Brumov-Bylnice – Technika Brno (17). Kroměřížská liga: Vážany – Masaro UH (17), HC Reds – HC Horny Dogs (18.40), Slušovice – Holešov Gators (20.30).

HOKEJBAL

1. liga: Malenovice – Bulldogs Brno (14).

TRIATLON

Český pohár v Supersprintu ve Zlíně (10.30 – start závodu štafet, 11.45 – start Intervalového závodu OPEN).

PONDĚLÍ 27. ZÁŘÍ

HOKEJ

Kroměřížská am. liga: AHK Kroměříž – Lobodice (20), Troubky – J. Chropyně (21.40).

ÚTERÝ 28. ZÁŘÍ

BIATLON

Biatlonový závod svobody v Zubří – 2. ročník (9-30-14.30).

CYKLISTIKA

Závod horských kol Polický okruh v Policich u Valašského Meziříčí. (12-16).

FOTBAL

Pohár žen FAČR – 2. předkolo: Bezměrov – Uherský Brod (15.30).