PÁTEK 8. ŘÍJNA

BASKETBAL

I. liga: Zlín - Svitavy (19).

FOTBAL

MSFL: Zlín B – Olomouc B (15, Letná).

HOKEJ:

Extraliga: Berani Zlín - Mladá Boleslav (17.30).

SOBOTA 9. ŘÍJNA

CYKLISTIKA

Závod horských kol Morkovské bajk v Morkovicích – 10. ročník (13, start před morkovickou sokolovnou).

FLORBAL

Národní liga: Rožnov pod Radhoštěm – Svitavy (17.30), Hluk – Pelhřimov (20). Divize mužů: Zlín Lions – Šumperk (14).

FOTBAL

Divize: Vsetín – Holešov (14), Skaštice – Valašské Meziříčí, Všechovice - Strání (15).

Krajský přebor: Slušovice - Bystřice p.H., V. Karlovice – Luhačovice, Morkovice – Brumov, Napajedla - Baťov (14.30).

I.A: Kelč – Vidče, Vlachovice – Podlesí, Kateřinice - Franc. Lhota, Vigantice – Juřinka, Hrachovec - Val. Meziříčí B, Bojkovice – Osvětimany, Hluk – Zlechov, Nivnice - Nedachlebice (14.30).

I.B: Halenkov – Krhová, Jablůnka – Hovězí, Poličná - Prostř. Bečva, Jaroslavice – Veselá, Louky – Chropyně, Slavkov - Staré Město (14.30).

Okresní přebor Zlín: Dolní Lhota - Vysoké Pole (14.30).

Zlín III. třída: Spytihněv – Halenkovice, Fryšták B - Doubravy (14.30),

Zlín IV. třída: Příluky B – Racková, Horní Lhota - Val.Klobouky B (14.30), Tichov – Jestřabí (15.30).

Kroměříž III. třída: Bařice – Dřínov, Zlobice – Zářičí, Zahnašovice – Troubky, Ludslavice – Roštín, Pravčice – Rataje (14.30).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Nezdenice - Slovácko C (14.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Žítková - Korytná (14), Dolní Němčí B - Uh. Ostroh B, Drslavice - Suchá Loz (14.30).

Okresní přebor Vsetín: Huslenky - Zašová (14.30). Vsetín III. třída: sd Janová/Leskovec B – Val. Polanka B (14.30).

MSDŽ: Březůvky – Vlkoš (15).

HÁZENÁ

II. liga mužů: L. Zubří – Uničov (17).

HOKEJ

II. liga: Valašské Meziříčí - Kometa Brno B (17). Krajská liga: Uherské Hradiště – HK Kroměříž (18). Kroměřížská amatérská liga: Jiskra Chropyně – Tovačov (17), AHK Kroměříž – Rymice (18.40), Rychlov – Žopy (20.30).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Stator – Tigers Malenovice (10).

NEDĚLE 10. ŘÍJNA

ATLETIKA

Kašavský kros – 6. ročník (11, start hlavního závodu před Obecním domem v Kašavě).

FLORBAL

Superliga mužů: Otrokovice – Česká Lípa (18). Divize mužů: Vsetín – Uničov (18). Zlínská liga: Holešov B – 1. AC Uherský Brod (9), Valašské Meziříčí Y – Orel Uherský Brod (10.30), Orel Uherský Brod – Holešov B (12.30), 1 AC Uherský Brod – Valašské Meziříčí Y (14, vše SH TJ Spartak Uherský Brod). Hluk B – Slušovice (12.40), Počenice B – Valašské Meziříčí B (14.10), Slušovice – Počenice B (16.10), Valašské Meziříčí B – Hluk B (17.40, vše SH Spartak Hluk).

FOTBAL

Divize: Slavičín – Bzenec (10.15).

Krajský přebor: Nevšová – Boršice, Nedašov - Val. Polanka, Štítná n.Vl. - Kvasice (14.30).

I.A: Val. Příkazy - Horní Lideč (10), Kunovice – Těšnovice (10.15), Rožnov p.R. - Bylnice, Koryčany – Buchlovice, Šumice – Fryšták, Újezdec - Dolní Němčí (14.30).

I.B: Brumov B - Dolní Bečva (10), Prlov - Slavičín B, Příluky – Ratiboř, Lidečko – Choryně, Kostelec – Březnice, Ludkovice - Holešov B, Admira Hulín – Mladcová, Slavkov p.H. - Tečovice, Lhota – Lužkovice, Ořechov – Topolná, Zdounky - Uh. Ostroh, Malenovice - O. N. Ves, Velký Ořechov – Jankovice, Vlčnov – Zborovice (14.30).

Okresní přebor Zlín: Val. Klobouky - Luhačovice B, Návojná – Štípa, Újezd - Slušovice B, Pozlovice – Poteč, Jasenná – Hvozdná, Mysločovice – Slopné (14.30). Zlín III. třída: Napajedla B - Tečovice B (10.30), Drnovice – Sehradice (14), Březová – Žlutava, Kašava – Pohořelice, Lukov – Vizovice, SK Zlín - Louky B, Nedašova Lhota – Petrůvka, Lačnov - Bohuslavice n/Vl., Šanov – Lipová, Rokytnice – Rudimov, Biskupice - Bratřejov (14.30). Zlín IV. třída: Mysločovice B – Provodov (10), Smolina - Loučka (14), Komárov – Zádveřice, Jaroslavice B – Lípa, Veselá B – Kudlov, Trnava – Všemina, Neubuz - Lužkovice B, Hřivínův Újezd – Dobrkovice (14.30).

Okresní přebor Kroměříž: Kvasice B – Lutopecny, Němčice - Kroměříž B, Lubná – Rymice, Žalkovice – Střílky, Břest - Spartak Hulín, Morkovice B – Počenice, Skaštice B – Záhlinice (14.30). Kroměříž III. třída: Prusinovice – Chvalčov, Kostelec u Hol. - Martinice, Komárno – Žeranovice, Mrlínek – Tučapy, Roštění - Hlinsko p. H., Bezměrov - Zborovice B (14.30), Loukov - Bystřice p. H. B (15).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Strání B – Březová, Kněžpole – Bílovice, Březolupy – Záhorovice, Babice – Nedakonice, Huštěnovice – Jarošov, Prakšice – Havřice (14.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Částkov – Hradčovice (10.15), Velehrad - Kostelany n.M., Mistřice – Sušice, Traplice – Mařatice, Stříbrnice – Jalubí, Vážany - Otrokovice B, Ostrožská Lhota - Horní Němčí, Popovice - Boršice u Bl., Rudice - Bystřice p. L., Komňa – Přečkovice (14.30), Starý Hrozenkov – Bánov (15).

Okresní přebor Vsetín: sd Hošťálková/Kateřinice B – Ústí, sd NH/VKK B - sd Střítež/Hrachovec B, Leskovec – Hutisko, Zubří - Horní Bečva, Valašská Bystřice - Lhota u Vs. (14.30).

Vsetín III. třída: Huslenky B – Val. Senice, sd Študlov/Lidečko B – Střelná, Dolní Bečva B - Rožnov B, Mikulůvka - Ratiboř B, Velká Lhota – Růžďka, Police – Bynina, Branky - Krhová B, Kladeruby - Lhotka n. B. (14.30).

MSDŽ: Holešovské holky – Uherský Brod (14.30).

HÁZENÁ

Kvalifikace o postup na ME 2022 žen: Česko – Chorvatsko (17.20, ve Zlíně). I. liga mužů: Bystřice pod Hostýnem – Dvůr Králové (11).

HOKEJ

Krajská liga: Uherský Ostroh – Břeclav (17), Brumov-Bylnice – Boskovice (17). Kroměřížská liga: HK Plačkov – Holešov Gators (17), Chomýž – Masaro UH (18.40), HC Horny Dogs – Slušovice (20.30).

HOKEJBAL

1. liga: Malenovice – Heřmanův Městec (14). 2. liga: Vsetín – HBC Ostrava (10). Malenovická liga: Bulls – Scorpions (16).

PONDĚLÍ 11. ŘÍJNA

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: Míškovice – HC Senators (20), Rebels – Morkovice (21.40).