PÁTEK 4. ÚNORA

FOTBAL

Příprava: Velké Karlovice – Nová Sady (18, UT Vigantice), Rožnov pod Radhoštěm B – Zašová (18, UT Rožnov).

HOKEJ

Tipsport extraliga: Berani Zlín – Vítkovice (17.30). Liga juniorů: VHK Vsetín – Chrudim (19.15).

SOBOTA 5. ÚNORA

ATLETIKA

Běh na 2 míle ve Zlíně (9, start před budovou Madal Bal).

FLORBAL

Národní liga mužů: Rožnov pod Radhoštěm – Hluk (17.30, SH SŠIEŘ Rožnov pod Radhoštěm).

FOTBAL

Příprava: Slavičín – Brumov (10, UT Hrádek), Skaštice – Kvasice (14, UT Kroměříž), Slovácko U19 – Kozlovice (10), Nedachlebice – Ořechov (14, oba zápasy UT Kunovice), Fastav Zlín U19 – Vsetín (10), Zlín U18 – Slušovice (12, oba zápasy UT Vršava), Morkovice – Lutín (15, UT Morkovice), Vsetín U19 – Valašská Polanka (14.30, UT Vsetín), Valašské Meziříčí B – Nevšová (14.30, UT Valašské Meziříčí).

Zimní turnaj v Uherském Brodě: Dolní Němčí – Mladcová (12), Přečkovice – Popovice (14), Újezdec – Hluk (16, všechno UT Lapač).

Zimní turnaj Chropyně: Zdounky – Chropyně (10), Zborovice – Pivín (12), Tovačov – Beňov (14).

HÁZENÁ

Extraliga: Zubří – Nové Veselí (18). MOL Liga žen: Zlín – Most (18).

HOKEJ

II. liga: Valašské Meziříčí – Hodonín (17). Krajská liga: Uherský Brod – Technika Brno (17), HK Kroměříž – Blansko (17), Uherské Hradiště – Brumov-Bylnice (17.30).

Kroměřížská amatérská liga: Buldok Otrokovice – Morkovice (19.30), HC Lobodice – AHK Kroměříž (21.15).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Stator – Scorpions (10), Boston Zlín – Bulls (12), Tigers Malenovice – Rivermen Malenovice (14).

KLASICKÉ LYŽOVÁNÍ

Závod Noční stopa Valachy (18, start u hotelu Galik ve Velkých Karlovicích).

VOLEJBAL

II. liga žen: Vsetín – Bílovec (10 a 14).

NEDĚLE 6. ÚNORA

FLORBAL

Superliga mužů: Otrokovice – Střešovice (17). Divize mužů: Vsetín – FCB Třinec (17).

Regionální liga mužů: Flashing Havířov – Rožnov pod Radhoštěm B (13.30), Paskov – Šternberk (15), Jeseník – Český Těšín (16.30), Paskov – Rožnov pod Radhoštěm B (18), Šternberk – Jeseník (19.30, vše SH SŠIEŘ Rožnov pod Radhoštěm).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: FC Fastav Zlín – Liberec (15).

Zimní turnaj v Uherském Brodě: Březová – Lhota (10), Havřice – Strání B (12), Louky – Nivnice (14, všechno UT Lapač).

Zimní turnaj Chropyně: Bezměrov – Vlkoš (10), Zářičí – Břest (12), Žalkovice – Stará Ves (14).

Příprava: Hrachovec – Bystřice p.H. (17, UT Vršava), Těšnovice - Kroměříž U19 (16, UT Kroměříž), Choryně – Podlesí (11.30, UT Valašské Meziříčí), Bylnice – Brumov B (16, UT Brumov), Ostrožská Lhota – Hrubá Vrbka (14, UT Veselí nad Moravou).

FUTSAL

Divize: VŠSK Zlín – Nový Jičín (16, SH Datart Zlín).

HOKEJ

Krajská liga: Uherský Ostroh – SHKM Hodonín (17).

Kroměřížská amatérská liga: Jiskra Chropyně – Žopy (17), Tovačov – UDH Panthers (18.40), Rebels – Míškovice (20.30).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Tečovice – Boston Malenovice (10), Rivermen Malenovice – Bulls (12), Scorpions – Tigers Malenovice (14).

PONDĚLÍ 7. ÚNORA

HOKEJ

Kroměřížská amatérská liga: HC Senators – Rychlov (20), AHK Kroměříž – Spartak Hulín (21.40).