PÁTEK 1. DUBNA

FOTBAL

MSFL: Otrokovice – Kroměříž (17). Krajský přebor: Baťov – Bystřice p. H. (18.30). I.A: Bojkovice - Dolní Němčí (16.30).

STOLNÍ TENIS

III. liga mužů: Sokol Šarovy – KST Dolní Němčí (17).

SOBOTA 2. DUBNA

ATLETIKA

Běh na 2 míle ve Zlíně (9, start před budovou Madal Bal v Přílukách).

FLORBAL

Regionální liga mužů: Otrokovice B – Holešov (9), Počenice – FBC Slovácko (10.30), Znojmo U23 – Otrokovice B (12), Holešov – Počenice (13.30), Znojmo U23 – FBC Slovácko (15, vše SH ZŠ Holešov).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 1. FC Slovácko – Olomouc (16).

MSFL: Uherský Brod – Frýdek-Místek (10.15).

Divize: Vsetín – Šumperk (14), Holešov – Kozlovice, Valašské Meziříčí – Strání, Skaštice – HFK Olomouc (15.30).

Krajský přebor: Napajedla – Kvasice, Morkovice – Nedašov, V. Karlovice – Slušovice (15.30).

I.A: Vidče – Juřinka, Rožnov p.R. - Kelč, Vigantice – Vlachovice, Kateřinice - Val. Příkazy, Hluk - Kunovice (15.30).

I.B: Halenkov – Ratiboř, Poličná – Choryně, Krhová - Jablůnka (hřiště Hrachovec), Lužkovice - Holešov B, Mladcová – Veselá, Tečovice – Březnice, Jaroslavice – Kostelec, O. N. Ves – Topolná, Ořechov - Velký Ořechov, Slavkov – Vlčnov (15.30).

Okresní přebor Zlín: Hvozdná - Štípa (15.30).

Zlín III. třída: Louky B – Doubravy, Fryšták B – Spytihněv (15.30). Zlín IV. třída: Příluky B – Neubuz (15.30).

Kroměříž III. třídy: Rajnochovice – Žeranovice, Hlinsko p. H. - Bystřice p.H. B, Roštění – Chvalčov, Mrlínek – Rusava, Kostelec u Hol. - Loukov, Bezměrov – Zářičí, Pravčice – Roštín, Ludslavice – Troubky (15.30).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Nezdenice – Babice (15.30).

HÁZENÁ

I. liga žen: Kunovice – Havlíčkův Brod (11). II. liga mužů: L. Zubří – Nový Jičín (17).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Boston Zlín – Rivermen Malenovice (12), Tečovice – Scorpions (14).

STOLNÍ TENIS

III. liga mužů: KST Vsetín – Bolatice (14).

Turnaj amatérů v Lidečku (9-17).

VOLEJBAL

I. liga mužů: Staré Město – Česká Lípa (17).

NEDĚLE 3. DUBNA

FLORBAL

2. liga žen: 1. AC Uherský Brod – Hattrick Brno (13), Zlín Lions – Spartak Hluk (14.15), Bulldogs Brno B – Hattrick Brno (15.30), Spartak Hluk – Shooters Beta (16.45), Bulldogs Brno B – Zlín Lions (18), 1. AC Uherský Brod – Shooters Beta (19.15, vše SH TJ Spartak Uherský Brod).

FOTBAL

MSFL: Slovácko B – Velké Meziříčí (10.15, hřiště Kunovice).

Divize: Slavičín – Nové Sady (10.15).

Krajský přebor: Brumov – Luhačovice (10.15), Nevšová - Štítná n.Vl., Val. Polanka – Boršice (15.30).

I.A: Val. Meziříčí B - Horní Lideč (13.30), Hrachovec – Podlesí, Bylnice - Franc. Lhota, Nivnice – Šumice, Koryčany – Újezdec, Fryšták – Buchlovice, Nedachlebice – Zlechov, Těšnovice - Osvětimany (15.30).

I.B: Příluky – Lidečko, Prlov - Brumov B, Hovězí - Slavičín B, Prostř. Bečva - Dolní Bečva, Slavkov p.H. - Chropyně, Ludkovice – Louky, Uh. Ostroh - Staré Město, Polešovice – Zborovice, Tlumačov – Jankovice, Zdounky - Malenovice (15.30).

Okresní přebor Zlín: Slušovice B - Luhačovice B (10.15), Poteč - Vysoké Pole, Pozlovice – Slopné, Újezd – Jasenná, Návojná – Mysločovice, Val. Klobouky - Dolní Lhota (15.30).

Zlín III. třída: Napajedla B – Halenkovice, Březůvky - Petrůvka (10.15), Bohuslavice n/Vl. - Sehradice, Lipová – Bratřejov, Drnovice - Biskupice (14), Březová - SK Zlín, Žlutava – Vizovice, Tečovice B – Pohořelice, Lukov – Kašava, Šanov – Rudimov, Nedašova Lhota – Rokytnice (15.30). Zlín IV. třída: Tichov – Val. Klobouky B (10.15), Lužkovice B - Kudlov (12.30), Racková – Lípa, Všemina – Zádveřice, Trnava – Provodov, Veselá B - Mysločovice B, Jaroslavice B – Komárov (15.30).

Okresní přebor Kroměříž: Lutopecny - Spartak Hulín, Počenice – Střílky, Rymice – Záhlinice, Skaštice B - Kroměříž B, Morkovice B - Kvasice B, Břest – Němčice, Žalkovice – Lubná (15.30). Kroměříž III. třídy: Komárno – Prusinovice, Tučapy – Martinice (12.30), Zahnašovice - Zborovice B, Zlobice – Bařice, Dřínov – Rataje (15.30).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Záhorovice - Slovácko C, Březová – Havřice (15), Bílovice – Jarošov, Kněžpole – Nedakonice, Strání B – Březolupy, Prakšice – Huštěnovice (15.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Sušice - Vážany (15).

HÁZENÁ

MOL liga žen: Zlín – Olomouc (17). I. liga mužů: Bystřice p. H. - Jičín B (11).

HOKEJ

Chance liga – finále play-off, 1. zápas: Vsetín – Jihlava (17).

HOKEJBAL

1. liga: HBC Malenovice – Bulldogs Brno (14). 2. liga: FbK Vsetín – Karviná B (10). Malenovická liga: Stator – Bulls (10).

STOLNÍ TENIS

III. liga mužů: Valašské Meziříčí – Bolatice (10).

PONDĚLÍ 4. DUBNA

HOKEJ

Chance liga – finále play-off, 2. zápas: Vsetín – Jihlava (17.30).